MONTIGNAC (133) .... STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Sarumana mult de urari fetele
Culmea este ca n-am pacatuit foarte mutl azi,bine am mancat o feliuta de tort,care mi-a iesit bestial,s-au lins colegele pe bot si niste ficatei acum pe seara,cu mujdei si o lingura de mamaliga,da atat.
De maine back in bussines.Totusi nu cred ca dau ceva jos,ca vad ca ma viziteaza rusii iarasi


Pai uite asa esti tu...cand iti dam voie nu te dai in balansoar...da'cand trebuie...

Hai ca vine vara si nu incapi in rochite!!!

Tocmai imi zicea mama aseara ca nu vine la noi ca n-are de imbracat pe masura!!! I-am zis ca-i iau niste cearceafuri s-o infasor, na!!!! Ufff ce ma upara ca si ea si frate-miu (mai mic cu 13 ani) au luat-o razna.DAr i-am zis sa vina sa o alerg pe banda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya_m
left][/left]va las..azi proba de ffoc-cu piciu' la dentist...sa-mi tineti pumnii


Mult succes!
Explica-i copilului ce si cum, ca ii da cu gel, ca pe urma nu doare si ca daca e cuminte primeste o diploma.A mea dentista i-a dat fie-mii cand i-a scos 2 dinti si e f mandra!



O zi buna fetele.

Am mancat MD, trebuie sa ma automatizez sa mananc mereu , la fel, macar saptamanal , MD la fel (azi fulgi cu kefir) si poate o mai iau si eu nitel in jos.MAcar 2-3kg.

M-am hotarat, azi ma urc pe banda ca prea am devenit...statica.


VA pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Neata.
Dana,putem sa ne reeditam mesajele in primele 10 min dupa ce le scriem parca,dupa aia nu se mai poate.


"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Vali EU le reeditam si dupa o luna , ca doar asa imi luam tabelul cu toate formatarile de la o luna la alta

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Vali la multi ani fericiti draga mea!!!

Citat:
citat din mesajul lui andanii
fetelor voi puteti sa reeeditati mesajele, adica sa intrati in ale voastre mesaje si sa modificati ???? io nu am icoana aia sus ????????

Andanii nu te supara draguto. zi-mi mie ce vrei sa inserez in primul mesaj si o fac.
subiectul trecut a fost inchis cu split si de aceea nu se mai poate modifica.

Roxana

edit: verifica primul mesaj, asta lipsea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

roxanz multumesc pentru ca ai introdus tabelul pe prima pagina, da problema e alta ... eu ar trebui sa pot intra in acest tabel sa modific ceea ce-mi raporteaza fetele in fiecare zi de luni , eu nu mai pot sa intru in mesajele mele sa modific deci nu mai pot face actualizarile, nu stiu cum se poate rezolva problema, da nu pot nici un mesaj sa-l modific, nu doar cel cu tabelul ...
multumesc de ajutor, esti o draguta


ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Andanii, vad ca au aparut modificarile. Tu le-ai facut? Aaah, ce bine ma simt sa vad 68 de kile acolo

Oare sa sarbatoresc cu o ciocolata?

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

roxanaz multumesc ..... vad ca ai modificat si la fete

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Andanii, a mai fost o faza de-asta acum vreo juma de an si nu reuseam sa ne recuperam prima pagina la club... si acolo-i jale, ca is si formatari multe. Noi ne salvasem prima pagina intr-un doc word, da' de-atunci s-au schimbat atatea si nu am salvat varianta noua.
Iar faza cea mai tare: cluburile care au sub 1 an au fost mutate intr-un alt subforum pe care inca nu m-am prins unde-l gasesc, ca nu apare pe lista de forumuri

Azi am papat paine cu magiun de Topoloveni, ca lu' fiu-meu nu i-a placut.


Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

roxanz multumesc pentru ca ai introdus tabelul pe prima pagina, da problema e alta ... eu ar trebui sa pot intra in acest tabel sa modific ceea ce-mi raporteaza fetele in fiecare zi de luni , eu nu mai pot sa intru in mesajele mele sa modific deci nu mai pot face actualizarile, nu stiu cum se poate rezolva problema, da nu pot nici un mesaj sa-l modific, nu doar cel cu tabelul ...
multumesc de ajutor, esti o draguta


ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"



nu-i bai draguto. eu am pus acum modificarile pentru 15. sper ca nu am facut vreo greseala, daca da va rog sa imi spuneti si reglez. si cand deschidem capitol nou o faci din nou tu. asta ca sa nu mai fie lipsa acolo la apel . nu va suparati... se mai intampla, noroc ca exista modalitati de reparare.

Mergi la inceput