MONTIGNAC (133) .... STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Mirela, le poti combina fara probleme. Morcovul si sfecla au Ig 30 daca sunt crude.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Noul target...ajutat de Montignac si P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Si le pot combina cu mar?

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

stiu ca e de preferat sa mananci leguma/fructa decat s-o faci suc...nush ce minune se intampla cu Ig-ul in momentul cand e stoarsa probabil e din cauza ca tot spilul de la fruct/leguma e continut in fibra ..zic si eu...ma simt ca o ca tot vin cu chestii din cartea lu monti

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Brandusik,ai perfecta dreptate cu sucurile. Si eu eram tare impotriva lor,la fetita nici nu i-am dat. Dar in ultimul timp nu prea mai mananc fructe asa ca am ales varianta mai usoara cu sucul. Dar cand incep fructele de sezon o las balta cu storsul.

Mirela,poti combina cu mar, mure, afine, etc

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Noul target...ajutat de Montignac si P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

pff..ma gandesc la ce am mancat azi si nu-mi vine sa cred...nu-mi e deloc foame de vreo 4 zile...ciudat..de obicei la stres imi venea sa rontai mereu anyways
meniul de azi
MD: fulgi cu iaurt
1:un 3 in 1
3: un mar
5.30:niste toba goala
si acum 4 kiwi cat prunele de mici

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Sarumana mult de urari fetele
Culmea este ca n-am pacatuit foarte mutl azi,bine am mancat o feliuta de tort,care mi-a iesit bestial,s-au lins colegele pe bot si niste ficatei acum pe seara,cu mujdei si o lingura de mamaliga,da atat.
De maine back in bussines.Totusi nu cred ca dau ceva jos,ca vad ca ma viziteaza rusii iarasi

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

'neata

LA MULTI ANI VALENTINA cu intarziere dar mai bine asa decat niciodata
PUISORULE racituri asa ca pe la noi fara morcovi...deci merge ...fffffffb..
de sucuri parca stiu ca nu prea sunt indicate deoarece prin stoarcere creste indicele glicemic ...din cauza lipsei fibrelor....eram fan mare-morcov-mar --gref-sfecla...
va las..azi proba de ffoc-cu piciu' la dentist...sa-mi tineti pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui sanse

Citat:
fetelor voi puteti sa reeeditati mesajele, adica sa intrati in ale voastre mesaje si sa modificati ???? io nu am icoana aia sus


Da eu pot.Am chestia aia pentru reeditat mesajele.
Pai ce?!Nu poti modifica mesajele tale?
Ai scris moderatorului?

Sunt sigura ca nu vrea sa ne razbunam pe el si sa-i trimitem poze cu noi (unele)in costumele de baie....

Auzi tu....ce cauta un domn intre noi fete suparate care nu papa ciocolata....



MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC


da , nu mai am iconita aia de reeeditat mesajele, adica nu pot intra in mesajele mele sa le modific .... am scris si moderatorului si nu am primit nici un raspuns .... asta e .... defilam cu ce avem



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

neataaaaaaaaaaaaa

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul

LA MULTI ANI VALI!!! SA FII FERICITA SI SANATOASA Multumim de tortul virtual

Ymca, Melany, pe ce program e dr.Oz?

...........
Ymca, deocamdata s-a adaptat frumos. Pana la sfarsitul lunii o lasam la program scurt ca e sotul mai lejer la servici si poate sa o scoata la 13. Apoi o vom lasa la program lung pana la ora 17. Nu plange deloc, mananca tot, se joaca frumos, mno, pare ok. Am cam si inscris-o la sigur la o educatoare despre care aveam referinte foarte bune. Cred ca asta e cel mai important, sa fie o educatoare empatica si iubitoare de copii.

Melany, libere nu, dar am una pereche bunici disponibili de venit si ingrijit pitica daca o fi cazul. Eu sper sa nu fie



Pe Euforia e, de la ora 22.E si in reluare nu stiu cand, in timpul zilei si nu cred ca te intereseaza ca esti la munca.

Ma bucur ca e bine la gradi, lasa sa nu fie nevoie de stat acasa.

Ce numar frumos apare pe cantarul tau!!!...nu ca mi-as fi dorit vreodata ceva cu 5 in fata...

Mergi la inceput