Pepenasi de iulie-august 2008 (171)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gini75 spune:

La multi ani, Diarux!

La multi ani, Delia, cu intarziere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

RUXI, LA MULTI ANI CU SANATATE SI SA AI NOROC IN TOATE!! SA FII FERICITA SI SA TI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE!!




Dia, mami de Miruna stapana toboganelor (15.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

In alta ordine de idei, noi suntem binisor, cu somnul nu prea se vad imbunatatiri. De duminica am inceput sa-i dau un sirop CalmaBaby, ceva de plante pt. stari nervoase si agitate datorate dintilor. Duninica seara a avut doar o trezire, dar azi noapte a avut 2. Tot e ceva si asta, continuam cu siropul si gelul de dinti.

Mada sincere condoleante pt. pierderea prietenei tale. Dumnezeu sa o odihneasca in pace. Multa putere familiei si prietenilor!

Iza eu am vrut sa-i dau Peritol la Miruna, ca sa doarma, dar de la farmacie mi-au spus ca este mai mult pentru alergii, deci cred ca pt. cazul vostru e bun. Sa speram ca-i trece printesei!

Tecky mult spor la noul servici! La ce clase predai? Cum sunt elevii? sper sa ai parte de copii cuminti si sa nu-ti dea batai de cap!

Miky votez si eu zilnic. Sper sa castigati!

Mada de UK ai reusit sa te reprogramezi la career advisor?

pepenimea, o zi buna sa aveti!


Dia, mami de Miruna stapana toboganelor (15.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buna ziua pepenime

sa inteleg deci ca azi e mare sarbatoare aici...Profa La multi ani fericiti si sanatosi iti doresc! Multi pupici din partea noastra!

Anka cum arata prajitura aia ...m-ai omorat vreau si eu

Mada de Irl condoleante...imi pare sincer rau

Noi...ufff...crestem, gangurim, vrem numai in brate , ne jucam, tipam...ce este totusi cel mai important...suntem sanatosi
Flavius...e...nu stiu, nu am cuvinte, imi vine sa-l mananc non-stop...as sta si doar as musca din el e o dulceata mica...

Va pup pe toate...si pe toti pepenasii

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

Flavius

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

buna seara

hai la multi ani cu sanatate pt profaaaa! sa cresti mare (si prin alte parti ca sa mai echilibrezi situatiunea) si voioasa

anko multumesc de grija m-am dus cam varzet la examen pt ca cupilu meu nu vrea sa doarma cu noi. o aduc in pat, se foieste, se suceste, si daca o intrebi daca vrea la ea in patut deja e jos cu paturica pe umeri la usa la camera ei asa ca m-am trezit in fiecare ora sa o verific. a fost ok azi noapte. dimineata a mai repetat febra si acum seara.

aaa...si am luat!!!

am fost si cu marmota la dr si are red in za nec. ne-am vazut si cu orl-istul ca ma gandeam la vreo complicatie de la raceala de acu 2 saptamanai dar nu are nic, Slava Domnului! antitermice, propolis, tantum verde, isoprinosine, oscillo.

carmenela gasca!

dr_anca felicitari pt chiloten

mina am folosit de la ardes aia pt buci si ardea frateee nici pantaloni nu suportam vreo juma de ora dupa aplicare. intra f repede in piele, practic nici nu freci efectiv. da' e rosie si arde chelea tare a avut efect, da

mada multumim

mona f probabil sa fi scos si din muchi ca doar si el se necrozase. insa amorteala de la condus e ca stai si f incordata probabil. am patit-o si eu v-ati gandit sa mai eliminati din potentialele pericole din casa? mai rareste din scaune, mai da din calea lor obiectele contondente...nu stiu

kamelya

nati si Alexandra mananca f bine si chiar o simt greluta. in poze se vad si ceva falcute mai nou insa cand am cantarit-o nu mi-a venit sa cred. are 10.80 kg la 87 cm. eram sigura ca bate spre 12...







-----

Are mami o MINUNE DE LA DOAMNE-DOAMNE

-----

Ruby eekyaa.
Ehla xana, ehla xana kondamou
Ehla bruwee, maydeenabee
Seesu samee ahkeeraa
Ruby ruby kree

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI PROFAA!!!!
Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de tot ce iti doresti!!!!


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Am intrat sa-i urez si io din punct de vedere public lu profa la multi ani. Nu de alta da dup-aia zice ca ne-am "surorit" degeaba, ca nu-i iese nici de-o urare.Deci...

Draga Profa, ultimamente Sorella, sa traiesti pana ti se incretesc tzatzele, sa fii sanatoasa pana ii mananci ficatii lu fi-tu de ce soacra o sa fii si sa dea Domnu' sa gasesti la mata in oras un doftor de mansarda buna sa te repare si pe tine.
Hai la multi ani.



bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu79 spune:

Ola ola!

Ruxule- inca o data la multi ani si absolut tot ce iti doresti tu (minus vreo douajdemii de pitici). Poezie nu-ti fac de aia ca io nu stiu sa fac numa' cu tzatzi si mai bine te las azi in pace Ti pup tare tare

Pupicei tuturor- citesc tot, votez tot, dar nu-mi vine sa scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:


Abia am reusit sa intru si eu un pic pe net...nu am citit nimic. POate recuperez maine.
Nu stau mult ..vreau doar sa urez LA MULTI ANI,RUX!!!! Sa fii sanatoasa si fericita langa baietii tai minunati si sa stapanesti sanatoasa steriletu'!!!

MADA...ai dreptate cu firea fiecaruia..

DARA...eu nu fac terapie,nu am specializare,dar putem sa vb.

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Salutare,

Diarux, cum ai petrecut? Ti-a ridicat sotu statuie?

Vineri plecam, cu avionul, asa ca am o intrebare la fetele mai umblate cu avionul. O sa am nevoie acolo de scaunul de masina al Yvonnei, care este f greu, cred ca are cam 8-10 kile. Cum pot sa iau scaunul de masina? Il pot lua sus, cum sa-l impachetez? Ma mai batea gandul sa imprumt unul mai usor sau eventual un reductor de inaltime, nici nu stiu cum sa fac, inca mai analizez


Mergi la inceput