Sezatoarea canadiana (171)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Anka, frumoase poze si fetite.

Si eu pot atunci pe 4 martie si pe 2 martie.

Mihaela, si aici la 4 ani copiii invata sa scrie literele si cifrele dar la gradi.
E asa haioasa Anca cand se bucura pentru o zi cu "congé des lettres".

Prosop cu Diego poate in Wallmart sau Zellers.

O zi buna,

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Denisa multumim de intrebare, e mai bine Patrick. Mi-au zis sa-i dau in continuare advil, insa nu i-am mai dat, ca vreau sa vad daca mai face febra. N-a mai facut vreo doua zile, azi dimineata insa era iar caldut. Acum ne-a apucat pe noi amandoi, suntem raciti cobza. El insa e vesel, l-am dus la gradinita, papa, nici mucisori nu mai are, numai cat tuseste din cand in cand.
Oare dupa tratamentul de 10 zile trebuie sa facem iar raza, sa vedem daca e totul ok?

Anka ce fetite frumoase in zapada!





Mami de pitic Patrick (29.04.2008)
"Tell your children what to do, not what to be. They already are something-themselves"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Unde sunt pozele? Cum sa fac sa le vad si eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Cassandra mergi la mesajul pus de ankalaura (btw foarte frumoase pozele tale! in ce parc sunt facute?) si ai sa vezi ca este un link catre pozele ei.

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

pitilache, La multi ani pentru Isa! Sa fie bucuroasa si sanatoasa si sa va bucurati de ea!
Cum sarbatoriti?



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Roxana-LA MULTI ANI PT PRINETSA ISA! Multa sanatate si noroc!

Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Roxana, " La multi ani" pentru Isa!
Sa fie bucuroasa si sanatoasa si sa va bucurati de ea!


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Donia, Denisa Multumesc pentru urari!!!

Maine ne serbam! O sa va pun poze. Am comandat doua torturi. Unul pentru maine si unul mai mic pentru azi, ca stiam ca o sa vrea sa sufle de azi! Si bine-nteles ca la micul dejun a mancat o felie de tort!!!

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Cristina Multumesc muuult!

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CataD spune:

Trebuie sa imi cer mii de scuze ca nu am mai reusit sa intru si sa citesc pe forum de cateva luni bune. Din nefericire la serviciu nu pot mai deloc si de acasa am foarte putin timp.
Nici nu am mai apucat sa mai citesc din urma, sper sa pot sa ma tin de voi de acum inainte.
Despre noi ce sa va spun: Laura a facut 6 ani in ianuarie, e fetita mare de acum. I-am facut tort cu Hanna Montana, ca mai nou nu o mai preocupa desenele.
Am fost cam suparata ca are multe carii la maselutele de lapte si ca sa le repare a trebuit sa facem anestezie generala (nu sta deloc la dentist). Am trecut prin mii de emotii cu asta, s-a intamplat miercuri.
A fost destul de greu, “operatia” a fost de la 12-2 si ea a poi a dormit toata ziua si noaptea dupa aia. Inca mai stau cu griji sa o vad ca nu are side effects.

Doina, am vazut ca intra Cristi la gradinita, el e la polul opus Laurei, care e cea mai mare din clasa. Nu te speria, o sa fie bine. Putin mai greu la inceput probabil dar o sa fie ok.
Prietena cea mai buna din clasa Laurei e in decembrie si e ok.

Mi-ar place sa vin si eu la intalnire, Mqqm, pune-ma pe lista te rog si inscrie-ma si la un loc in masina.


Mergi la inceput