Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mie mi se pare aiurea rau de tot cum sunt prezentati copiii in ziarul dat de nelia...adica vai de cpaul lor saracii ...noroc ca a murti tatal lor sa aiba si ei o viata normala...ca inainte erau ...nu se jucau...nu nimic....Doamne cat il mai chinuie pe M...si aucm dupa moarte si tot il ...despica

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce-mi plac sursele astea din "interiorul familiei"
Dar, sa luam partea buna...ca recunosc faptul ca cei trei copii seamana cu Michael, chiar si in comportament.
Chiar sunt jenante "sursele" astea cu explicatia ca acum pot iesi in lume mai liberi decat cu tatal lor, ca si cum ei asta ar fi asteptat si acum sunt fericiti ca pot.
Dupa cum vad, chiar si avocatul familiei este la curent cu starea de spirit a copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Michael nominalizat la Brit Awards 2010 cu Earth Song
http://www.brits.co.uk/brits-2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Daca Paris inca mai vrea sa fie cintareata si nu e prima data cind o spune, prima data a fost pe la 3 ani, inseamna ca le-a placut viata linga tatal lor. Acum au altfel de viata, in care lipsa tatalui ii face sa sufere, dar pe linga durerea provocata, moartea lui i-a eliberat oarecum si de stresul de a fi copiii celui mai cunoscut artist de pe planeta.

Nu-mi place nici mie cum prezinta lucrurile, adica nu-mi place cind se scrie tendentios... dar exista un adevar in ceea ce spun...

Numai ca, pentru mine, acest adevar este unul din motivele care imi dau speranta ca MJ nu a 'murit' de-adevaratelea. Isi iubea copiii mai mult decit faima de a fi cel mai cunoscut artist, faima care a fost si o povara pe linga satisfactiile aduse in viata lui... si cred ca tot timpul i-a vrut liberi (ma gindesc ca poate de aceea si purtau masca, sa poata umbla liberi cind nu e el cu ei si chiar am vazut niste poze de pe o plaja, fara masti, puse dupa ce a murit el, dar luate cind erau copiii mici si erau cu bona si cu Omer). Pentru ca, nici vinati tot timpul de nebunii de paparazzi sau chiar de fani infocati nu e viata, desi, eu sint sigura ca avea si asta farmecul ei. Am vazut niste filmulete pe youtube, mi s-a facut mie frica de pe scaun, dar sa fii acolo, obligat sa treci prin multimea dezlantuita. Birrrr!

http://www.youtube.com/watch?v=mhS7_VYzWUY

Spun ca pentru a le aduce aceasta libertate merita sa 'dispara', si eu as face-o pentru copiii mei daca as fi pusa in aceasta situatie si ma gindesc ca inca ma frapeaza de ce s-a lasat fotografiat impreuna cu copiii fara masti pe 4 iunie!?! Nu cred ca a fost intimplator, mai ales ca erau intr-o parcare, nu intr-un loc privat... deci usor de surprins... poate tocmai sa-i legitimeze: uitati-i, ei sint, ii stiti acum in caz ca eu nu voi mai fi... in curind.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Seamana vocea lui Murray din apelul telefonic catre Bob cu cea din clipul in care ne asigura ca adevarul va iesi la iveala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Cine imi spune si mie pe unde este mai este Dave Dave astazi? Imi puteti da niste linkuri cu el vorbind sau mergind sau facind orice altceva?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Cine imi spune si mie pe unde este mai este Dave Dave astazi? Imi puteti da niste linkuri cu el vorbind sau mergind sau facind orice altceva?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)




Isi lanseaza un album si scrie pe blog
http://www.myspace.com/daevdaev

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Nelia, am ceva pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Unde-i, mai, emoticonul ala cu ochii care ies din orbite??? Ah, cred ca-l bate M. Asta-i ca prostanacul nostru... stiti voi care.

Am intrat sa va spun ca astazi, in sfirsit, am vorbit cu sotul despre MJ, nu l-a interesat deloc subiectul pina acum, spre frustrarea mea, bineinteles. Si i-am zis ce cred sau mai bine spus ce nu cred si m-a intrebat de ce? Si i-am raspuns repede, fara sa ma gindesc prea mult: pentru ca nu-l simt mort! Si mi-am dat seama ca asta este adevarul, cum mai spunea o fata pe aici. De aceea ma freaca atit de mult povestea lui, pentru ca nu-l simt dus!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ah, si raspunsul sotului a fost: pai, daca nu-l simti, atunci nu e! La modul serios, ca stie el cum e cu simtirea la mine.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput