Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU


Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna
Daca nu ma insel astazi este ziua lui Prince Michael Jackson . Implineste 13 ani.

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si-au batut joc si de piesa asta ...finalul e Doamneeee
cum suna piesa originala si in ce au transformat-o???? intr-o manea americana! Doamne, ai mila!
imi pare rau dar asta e parerea mea

La Multi Ani Prince!


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Bulinuta si eu sunt de parere ca au stricat piesa .

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mie nu mi se pare ca au stricat-o, ci doar ca au adaptat-o la mai multe genuri de muzica. Sa nu uitam totusi ca a fost inregistrata ca sa stringa bani pentru o cauza umanitara, nu mai conteaza cine o cumpara, important este sa se stringa o suma frumoasa care sa ajute pe oamenii aflati in necaz din Haiti. Si acolo ritmurile de rap sint acasa la ele... nu cred ca au fost bagate intimplator. Mie mi-a placut!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU


Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Si eu sunt de parere ca originalul este mai bun, dar nu pot sa uit ca toti acesti artisti au muncit pentru o cauza nobila. Ii apreciez pentru asta.
(Pe facebook se desfasoara o campanie pro-we are the world original
http://www.facebook.com/pages/Make-Original-We-Are-The-World-No-1-Campaign/332439276345?ref=nf)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

eu nu mai inteleg nimic...adica omu statea linistit si dadea sfaturi la tel in timp ce M murea?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Bineinteles ca originalul este mai bun si asa va ramine oricite remake-uri se vor face de acum incolo. Eu nici macar nu l-am cumparat, nu uitati ca originalul a fost regizat de MJ! Dar eu am vrut sa spun ca e asa cum trebuie sa fie un remake dupa aceasta melodie, in anul 2010, pentru o tara ca Haiti si pentru a stringe banii necesari oamenilor de acolo.

Cit despre ce ati pus dupa, nici nu vreau sa mai citesc, ca ma enervez rau. Am citit si eu aseara... singurul lucru care ma consoleaza si satisface in toata mascarada asta este ca in timp ce doctorul dadea telefoane de curtoazie clientilor din anul lui sabatic platit cu 150 de mii de dolari pe luna... Michael se razbuna si isi inscena moartea, disparind din lumea asta care a profitat pina in ultima secunda de talentul si de banii lui. Pentru ca daca ma gindesc o secunda ca nu e posibil asa ceva, ma intristez tare de tot pentru ca MJ ar fi partea cea mai dramatica a intregii drame.

http://www.dailystar.co.uk/news/view/122164/Michael-Jackson-s-son-to-give-evidence/

Nu-mi place ideea de a implica si copiii, e traumatizant pentru ei, dar daca nu i se va da ocazia sa spuna ce a vazut (mi se rupe sufletul ca a fost nevoit sa 'vada' asa ceva) si nu va fi lasat sa simta ca a contribuit si el la aflarea vinovatului, va fi si traumatizant. Copiii au nevoie de clarificari si pentru Prince si probabil si pentru sora si fratele lui, asta este o ocazie de a le obtine.

Si tot despre copii: http://www.people.com/people/article/0,,20341350,00.html

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Paris vrea sa devina cantareata
http://entertainment.iafrica.com/news/2228200.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%253A+IafricacomEntertainmentLatestNews+%2528iafrica.com+Entertainment+Latest+News%2529&utm_content=Twitter

Mergi la inceput