Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Cu drag
Am activat si PM, habar n-am de ce s-a dezactivat de la sine, pe vremuri mergea...

Autopsia e in toate tabloidele de la noi astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


E din 3 febr.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://200644.homepagemodules.de/t75f58-Did-the-Prediction-Come-True.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Anka, m-a ametit!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU


Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

anka77, nu, nu s-a adeverit...
nelia pentru sufletul pe care il pui aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia pentru toate mesajele din ultima vreme. Nu sunt in totalitate de acord cu "logica" ta, dar asta nu inseamna ca e ceva aiurea acolo, ci ca eu percep niste lucruri altfel. In plus, eu nu mi-am pierdut speranta. Si nu astept sa se intample ceva care sa-mi dovedeasca ca am sau nu dreptate. Pur si simplu asa vreau eu sa cred. Probabil am ramas cam ultima pe reduta care mai crede in altceva decat ni se serveste dimineata, la prinz si seara. Asta e. Imi asum innotul contra curentului.

Astrojunkie te pup, eu una nu m-am suparat ca m-ai uitat cu astro-harta, chiar nu e nici un bai. Decat sa o faci fara chef, mai bine fara (by the way, m-a uns pe suflet raspunsul tau din seara asta adresat unui troll - si nu e singurul care face asta pe DC)

Medy6 si Anka 77 multumim pentru ce postati!

Sunt fete care nu au mai scris aici de mult timp...oare ne-am impartit in gasti? Poate exista asa ceva intr-un forum dedicat lui Michael? Sper sa ma insel...

Eu va pup!





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank"> .... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Danat, pai nici nu ai putea sa fii de acord cu 'logica' mea pentru ca nu e logica, ci scriu ce simt, cind simt... Zilele astea, dupa ce sperantele se redusesera, mie tot mi-au ramas intrebari fara raspuns si... intuitiv, doar intuitiv, tot vad mai posibil ca MJ sa nu fi murit de-adevaratelea, cum zic copiii. Si eu sint o persoana fff intuitiva!

Dar nu ai vrea tu sa ne impartasesti si noua cite ceva din 'logica' ta? Eu te-as citi cu drag, sa stii. La fel ca si pe alte fete.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU


Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Astrojunkie, dar daca tu faci harta unui om si acesta nu mai exista in carne si oase sa zicem, se vede asa ceva acolo? Adica, daca i-ai dace acum harta lui MJ, este aceeasi ca atunci cind 'traia'? Iarta-mi ignoranta, dar nu stiu cum sa te intreb altfel... sper ca ai inteles ce vreau sa spun.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU


Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Dana, eu ma simt cu musca pe caciula ca nu am mai scris aici de o vesnicie..Asa sunt eu...o Fecioara mai ciudata..Apar si dispar, dar sa stiti ca am citit tot si eu am speranta asta in suflet ca Michael nu... s-a dus dincolo. De fapt, cand se vorbeste de moartea lui (oricine ar face-o), imi vine sa zic: "Mai, dar el nu a murit, de ce credeti asta?"
Ca om lupta impotriva curentului, ca om fi in directia lui, nu stiu...

Intr-un timp, eram si eu aproape sigura ca s-a prapadit, atunci cand ma gandeam la teoria cu Iluminatii, dar acum simt ca nu..poate ca asa vreau sa simt, poate ca simt ca asa e...nici asta nu pot afirma cu certitudine.

Oricum adevarul adevarat nu-l vom afla niciodata si atunci de ce sa ne amaram sufletele crezand ca nu mai e printre cei vii, cand avem posibilitatea sa gandim in mod optimist...

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput