Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Multumesc nelia. Fata aia cu simtirea eram eu
Si la fel simtesc si in zilele noastre




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank"> .... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, mi-am adus aminte dupa ce am scris ca tu erai, dar nu am mai intrat sa editez... Pai, daca doua senzitive simtesc asa... asa o fi, nu?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Eu asa sper! Si nu numai, chiar cred, in senzorialul meu inalt dar asta e mai greu de explicat cuiva, daramite de convins pe cineva...



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank"> .... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Si tot cu dedicatie speciala



http://splashpage.mtv.com/2009/10/15/comic-book-written-by-michael-jackson-on-the-way/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Citat:
Citat din mesajul lui Nelia

Pai, daca doua senzitive simtesc asa... asa o fi, nu?


Ba trei. Adicatelea si moi. Si cati n-or mai fi... ca de aia s-au facut site-uri cu haox-uri si inca se despica firul in 16. Lumea simte ca ceva lipseste din puzzle...

Eu mai simt si ca nu vom stii adevarul niciodata...Poate e mai bine asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Adrianka ok, se mareste gasca!

Si eu la fel ca tine, nu cred ca se va afla ceva vreodata (asta ar insemna sa desconsider inteligenta lui MJ), dar asta nu ma face sa ma indoiesc de ceea ce simtesc. Chiar nu imi trebuie dovezi. Am invatat sa-mi ascult instinctele.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank"> .... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Sincer, nici eu nu ma astept la asta... ar fi posibil doar in cazul in care exista un intreg proces in spate, ceva de demonstrat, ceva de schimbat... dar asa, nu vad rostul unei 'aparitii'.

Am aflat prima data despre cartea respectiva din filmuletul asta, nu stiu daca l-ati vazut, de altfel destul de interesant ce spune acolo:

http://www.youtube.com/watch?v=wDXjZ1vPelw&feature=related

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si cum am inceput deja sa ma uit dupa filme care se toarna acum...

www.kentnews.co.uk/kent-news/Historic-house-set-for-starstudded-black-comedy--newsinkent33018.aspx?news=local

Am citit si povestea reala a criminalilor in serie Burke and Hare (body snatchers??)... Interesant este si Ronnie Corbett, care este legat de seria televizata The Two Ronnies (!)... legat pe o pagina de net de Robbie Jackson, un personaj din alta serie televizata, care apare si dispare, dar care afla la un moment dat ca are un frate provenit din relatia tatalui cu alta femeie, si pleaca de acasa preferind sa traiasca linga acest frate si mama lui (nu stiu daca ati citit povestile despre fratele de pe whereismichaeljackson)...


CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Legat de Fated, personajul din comic book are numele Gabriel Star.
Google: Gabriel is one of two named angels in the Bible; Michael is the other one.

Ah, il ador pe Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Oare chiar toate sint numai coincidente!?! Si astea legate de un om, un artist, care era numai simbol si mit din cap pina in picioare!?! As vrea sa cred...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput