Dieta Rina (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns terry spune:

neata!am trecut modificarile. sper ca pe toate. dc e ceva ce am omis...trageti-ma de maneca. dar cred ca oricine poate face modificari in lista (se editeaza primul post si se face modificarea). la fel si cu deschiderea unui nou subiect.eu ieri am fost numa' pe drumuri drept pt care am mancat legume fierte.pt azi nu stiu ce o sa imi fac. poate niste oua cu salata ca nu am timp sa stau de carnuri.o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

Buna dimineata!Multumesc pentru urari de bun venit.
Astazi e ziua 2, mananc legume.Ma gandesc sa-mi fac o tocanita cu mazare, morcov, ceapa, sos de rosii si sa o mananc cu salata de sfecla rosie(o ador e preferata mea).
Ce ziceti e ok?
Si o rugaminte. Cine are cartea poate sa mi-o trimita si mie?
corina_branza@yahoo.com
Multumesc si curaj ca eu una am nevoie!


vreau si eu cu voi !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Buna dimineata,

Eu astazi stagnez la cantar. Si ieri a fost ziua de fructe, nici nu mi-a trebuit prea multa mancare. Pentru astazi mi-am facut tocanita de ciupercute cu smantana (putina smantana, stiu ca trebuie consumata cu moderatie). Nu mai vreau carne , cel putin pana saptamana viitoare

Korri, tocanita de mazare este ok. Fac si eu pentru maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Korri,cum faci salata de sfecla rosie?
Ms.
Nicoleta,mami de Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns queenye spune:

Buna fetele,
Eu am 8 zile azi si minus 3 kg. Imi e cam greu in zilele de fructe, azi e una dintre ele dar pentru la pranz m-am gandit sa imi fac o salata cu rosii castraveti salata verde, putina ceapa..... cred ca merge, voi ce ziceti? Sau salata de varza? Si ma mai gandeam la o salata de cruditati cu morcov, telina, mar, varza dar fara maioneza si carne bineinteles, o sa ii pun un pic de suc de portocala si putin de lamaie. Asta e a doua zi de vitamine la mine si in prima mi-a fost cam greu doar cu fructe de aceea ma gandesc sa incerc si cu salate sa vad daca o fi mai bine.
Alecsia cum faci tocanita de ciuperci cu smantana? Ma gandesc sa incerc si eu maine.
Sa aveti o zi buna!! Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Eu sunt praf cu dieta ,stau cu Maria acasa de marti si nu prea m-am mobilizat cu ea bonlava

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

SALUTI!

Bine ati venit, fetele noi!
Felicitari celor care dau kile jos

Anca, sa se faca Mariuca bine!

fetele, voi va ganditi ca duminica e zi de fructe si luni zi de apa? eu o sa mooooor

Jasmi - de scumpa Iulia (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Jasmi, exact asta mi-a spus si al meu sot aseara "ce criminal e faptul ca ziua de apa vine fix dupa ziua de fructe".
Deja isi facea planuri ce anume ar putea sa manance ca sa-i tina mai bine (eu am votat pt. o mancarica de praz cu masline).

Ce sa spun, pe de o parte ma cam ingrozeste ziua aia, pe de alta de abia o astept ca deja de 3 zile sunt la 64,9 kg si nu vrea deloc sa mai scada un piculet, macar de incurajare.

"Daca rad cand toate merg prost inseamna ca am gasit pe cineva pe care sa dau vina."

Sufletelul meu
Am inceput de la 70,4 kg ... acum am 65 kg ... pana la 55 kg mai sunt numai 10 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Anca, multa sanatate Mariei.
Las ca recuperezi tu dupa ce se face puiul bine.

"Daca rad cand toate merg prost inseamna ca am gasit pe cineva pe care sa dau vina."

Sufletelul meu
Am inceput de la 70,4 kg ... acum am 65 kg ... pana la 55 kg mai sunt numai 10 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

maminuta, eu am cumparat sfecla la borcan din comert gata preparata dar poti sa faci o salata de ridiche neagra la care adaugi sfecla rosie cruda o felie doua date pe razatoare sare otet si eventual putin ulei desi nu stiu daca e permis
spor la slabit!!!





mamica de doi baietei

Mergi la inceput