Dieta Rina (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns i_cristiana spune:

Multumesc mult. inca nu am primit PM probabil din cauza site-ului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madachan

Buna ziua!
Ma primiti si pe mine? Multumesc celor ce mi-au trimis cartea.
Incep si eu de maine 28 ianuarie am 56 kg ,targhet 47 . Pe scurt istoricul meu,acum 2 ani aveam 46-47kg cand am inceput sa iau anticonceptionale si in 2 ani m-am facut de 56 kg.Mentionez ca ma abtin cat pot ca daca as manca cat imi cere stomacul cred ca aveam mult mai multe. In fine, am lasat pastilele si sper ca de DATA ACEASTA sa ma tin de dieta.
Incerc sa fac si ceva sport acasa ca la sala n-am cu cine sa ma duc. Am inceput deja de sapt. trecuta cu cate 100 abdomene zilnic, ceva sarit de coarda ,ceva ex pt brate si urmeaza stepper-ul si bicicleta cand o sa-mi fac curaj.
Rallu,ati slabit super mult de pe 4 ian.

Bafta la slabit si revin mai tarziu cu meniul pt maine de care sper sa ma tin.

EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr


Madachan, bine ai venit!
Cred ca esti cea mai slabuta de aici. Mi se pare ca vrei sa slabesti cam mult (pana la 47 kg), dar tu stii mai bine. Eu sunt la 58-59kg si deja imi spun prietenii ca sunt prea slaba. Tu esti micuta de statura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Multumesc pentru apriecieri dar nu cred ca e doar meritul meu.
Eu alaptez si cred ca asta ma ajuta sa scap mai repede de kilograme.
Credeam ca-mi voi pierde destul de repede laptele dupa inceperea dietei dar se pare ca m-am adaptat.
Bine, nici dieta nu e atat de restrictiva incat corpul meu sa nu mai aiba din ce sa-l "fabrice".
Sper sa mai am sa-i dau inca cel putin o luna....asa beneficiem amandoi: el creste mare si voinic si eu scap mai repede de sunculite.

"Daca rad cand toate merg prost inseamna ca am gasit pe cineva pe care sa dau vina."

Sufletelul meu
Am inceput de la 70,4 kg ... acum am 65 kg ... pana la 55 kg mai sunt numai 10 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Alecsia,am doar 1,60cm asa ca la 56kg sunt chiar grasuta

Maine e prima zi. Ma duc sa citesc putin cartea ca sa=mi fac meniul.

O seara buna!





EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

ciao fetelor,
azi am 6 zile de cand am inceput si am scapat de 2 kg (am 77 acum )
sport acasa nu fac, decat alergatul pe la locul de munca, plus urcatul treptelor. Se pune? eu ma simt bine cu mesele care le am.
Ma bucur pt toate. tineti o tot asa. va pup. pa kilogramutelor(ale voastre si ale mele)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

caut de cateva zile o dieta care sa fie si sanatoasa si eficianta si dupa ce v-am citit m-am hotarat: VREAU SI EU CU VOI!!!!
am vazut ca va sustineti una pe alta si ata ma incanta ca si eu am nevoie
deci....azi prima zi...67kg sper dupa ziua 90...57


vreau si eu cu voi !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Stetoscop,felicitari pt. kg pierdute!
Pentru maine ma gandeam la ceva pui cu ciuperci si salata.E bine? Problema mare ar fii intre mese. Avem voie gustari?

Noapte buna va doresc!







EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Eu mi-am facut pentru maine un fel de tocanita de peste (eu ii zic peste marinat): ceapa, masline, file de merluciu si suc de rosii (cu mirodeniile de rigoare).
A iesit super.

"Daca rad cand toate merg prost inseamna ca am gasit pe cineva pe care sa dau vina."

Sufletelul meu
Am inceput de la 70,4 kg ... acum am 65 kg ... pana la 55 kg mai sunt numai 10 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Neatza,fetelor!Eu stagnez.Saptamina asta am o delegatie la serviciu si daca am tot fost in protocol cu ei,nu m-am putut abtine.So,mi-e si frica sa ma urc pe cintar.
Asta e.Recuperez sper.
Korri,,bine ai venit in clubul slabutelor in devenire!
Zi frumoasa tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

BUna dimineata!

Incep dieta . Deocamdata am mancat un mar mic si beau cafeaua acum.

Korri,bine ai venit si bafta la slabit!

Edward -29.11.2004

Mergi la inceput