Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui zozela
Wooowww,deja am pretendent pt.fiica-mea Treaba e ca eu simt ca-i cu oo,fata asta


Nu-i nimic! Oferta e valabila. Ma pun pe treaba deci

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

LA MULTI ANI CLODUTE!!!LA MULTI ANI VARUNA!!!!LA MULTI ANI CELOR CE POARTA NUMELE SF ANTON!!!


tuchi si multam pentru cafea..tu cum mai esti?ai depasit starea in care e aflai?

arielda f tare teo cu declaratiile lui

olgutuleil intreb si "ce e aici?" pe cele domestice le stie unele dupa nume altele dupa sunete:tau=taur,muu-vaca,be-oaia,po-porcul,toto-gaina/cocos,ham-caine,pis-pisica,di sau cai-calul,ssss-sarpe, hauu hauuu-lupul,chit chit-soricelul,ghi de la gari-gasca,tigru/leu -uaaaa,bibi- bibilica ,recunoaste si magarul dar la fel spune cum face,peshi-peshte...si ar mai fi ...ii arat atat pe carticele cat do pe youtube..e pasiunea lui ,ii plac ff mult animalutele..decat sa se uite la desene mai bine se uita la animal planet..ieri dimineata am sta 1 1/2 si ne-am uitat la un reportaj despre pesti..dar ieri mi-a venit si mie randul sa intreb "asta ce e "....

mimo ff tare cu bibilica...stii cata rabdare am cand ma intreaba si "ata ata" ..sau "ai a-cia" si-mi insira toate cartiel si le luam la rand cand eu intreb cand el...si tot asa..si uite ce repede imi trece mie timpul cu andru..nici nu simt cand e parnz si cand vine seara...
zoze l-am masurat aseara si are 88 cm..deci nu e f lung dar are cracii lungi ca ta'su...de cantarit n-am mai ajuns sa-l cantaresc...

bubu aa am experimentat lahmeh si batatadelicioasa combinatia

gecko si sa te bucuri de cele 42 de grade..

LA MULTI ANI MIHSA.... iote ca tinusi secret ..tznnttt scot acu'bota...f tare cu neoficialul


pe toate ca mult a mai crescut pipotica in mine cand mi-ati laudat puiutul..va mai o data pe cele sarbatorile si pe puiutzii sarbatoriti si va mai o data pe cele nenominalizate si cele nominalizate..hi hiiii ce de papaturi...asta mi se targe tot de la andru care -i un pupacios mamama mamamma ..nimeni pana acum nu m-a pupat atat de mult...gata v-am pupat apasat ca sa tina pana la noapte...bag capu' la cutie ca am treaba ..ma asteapta niste cursuri...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei! Sa fiti fericiti, sanatosi si la punga grosi!

Gecko, si eu as vrea o adiere, o briza ceva, dar mai pe racoare, sa nu ma coc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

inca una si gata ma duc...

m-am vazut pe listuta cu bb2...noi mai asteptam ..am avut inca o discutie cu randunoiul si a zis ca el ar vrea sa vina bb2 cand andru poate sa stea cu el(randunoiul),sa doarma cu el,sa manance cu el,sa nu mai depinda in totalitate numai de mine...sa fie mai mare ..cam pe la 4 anisori ai lui andru...deci acu' cam astea ne sunt planurile ce o vrea DD nu mai stiu...

si inca una..se jucau amandoi de dimineata prin plapuma...ta'su il striga"andrei andrei andrei andrei" melodios la care si andru" andei andei andei".....

si gata acu'chiar ca ma duc....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Taman ce a luat un gat de Vanish de covoare I-am bagat degetul pe gat dar n-a putut sa vomite. I-am dat lapte. Nu stiu daca am facut bine si ce ar trebui sa mai fac?


****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Taman ce a luat un gat de Vanish de covoare I-am bagat degetul pe gat dar n-a putut sa vomite. I-am dat lapte. Nu stiu daca am facut bine si ce ar trebui sa mai fac?


****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)


pun aici, poate e util ptr toata lumea, nu am sunat ca nu am avut nevoie, deci nu stiu cat de functional este..
TOXAPEL - urgente intoxicatii
021.210.61.83
021.210.62.83

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

aoleuuuuuu Misha, tocmai Vanish ??? esti sigura, e coroziv rau, daca e asa, fugi la o spalatura.... zau mai....a inghitit sigur, nu s-a facut ???

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ai sunat la tel date de Luny ????

ZIIII CEVA!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Trebuie sa remarc , jos palaria Luny, esti pe faza fata !!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui lyvy

Trebuie sa remarc , jos palaria Luny, esti pe faza fata !!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii


hai fata, eram si eu in zona..i-am trimis si PM, sper sa fie bine piciul..eu am mai demult nr asta, si l-am cautat cand zicea sovi de Sash cu samponul..eu zic ca-i bine sa-l avem la indemana..si pe mine ma sperie ideea de Vanish..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput