La multi ani!Clopotei ianfeb '08 in sarbatoare 247

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

ziua buna zuze buburuze

LA MULTI ANI ,EVA SI IONUT !!!!! Sa fiti sanatosi si norocosi puiuti mici .Distractie placuta astazi

Adryana, iti poti depune actele pt somaj incpand cu prima zi dupa incheirea CIC-ului.
Si firma unde am lucrat eu a dat faliment dar m-au chemat in alta parte.Abia acum imi dau seama ca am avut noroc sa ma caute si sa imi ofere ei un loc de munca

de bine ca aveam si eu net ,mi s-a stricat calculatorul. noroc ca mi-a l;asat baiataul care mi-l repara o piesa cu imprumut pana am bani sa o cumpar .
noi de luni o avem pe bona in perioada de acomodare si deja imi vine sa o dau afara pe usa.e o matusa de-a mea, a avut si ea 2 copii dar nu se lipeste deloc d matei , parca asteapta numai ora sa plece acasa sunt tare amarata si suparata pentru ca pe 25 incep munca si in conditiile astea nu il pot lasa pe matei cu ea. il ia pe nu in brate ,nu face, nu pune, nu, nu ,nu si in rest nimic .nu ii citeste nici macar subtitrarea la desene cat ies eu din camera . am plans azi de m-am umflat.
Matei in schimb e bine, daca e cu mine. schimbarile astea de locuinta intai la socrela 1 luna jumatate si apoi aici ,le-a suportat chiar mai bine decvat noi ii place la el in camera ,a dormit din prima seara fara probleme. cu sanatatea e bine,dar cu vorbitul mai putin.foarte putin, deja incepe sa ma ingrijorze. Vorbeste toata ziulica pe japoneza lui,nu ii tace gura, si printre toate alea mai intlege cat un cuvant. de fapt ,nici cuvinte nu sunt,ceva gen go-minge, ba=oaie, am-catel.
se apropie ziua lui si avm ptrecere cu pici , ce-o sa fie aici , ma ia cu fiori. poate ati mai discutat dar eu am lipsit, ce cadouri le-ati luat picilr, ca eu sunt in lipsa de idei.

daca ati ajuns pana aici cu cititul, inseamna ca ati avut ceva rabdare. va pup dulce pe toti si pe toate, fug la mancarica , ca pe foc

pun si cateva poze pentru cine vrea sa ne vada.din noiembrie si ianuarie, pe cele din decembrie nu le-am descarcat http://family.webshots.com/photo/2886201540102332184FMIwzD
http://family.webshots.com/album/576326205oQFfDy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

LA MULTI ANI EVA!
Sa ai parte numai de lucruri bune in viata alaturi de surioara mai mica si de parintii tai!
Elle la fel ca si Laurici zic si eu nu conteaza unde si cat de mare este petrecerea important e sa va simtiti bine mai ales sarbatorita si sa fiti sanatosi!

LA MULTI ANI IONUT!
Sa fi sanatos luptator mic!

LauraD eu sper sa nu aibe carente de fier, este bine sa-i faci un set complet de analize, dar totusi scade-i doza de lapte, da-i ceiuc sau iaurt de baut, eu de ex ii cumpar iaurtele de baut bio la 200ml naturale sau cu fructe si i le dau sa le bea cu paiul, este o placere pt ea.

Cristina of sper sa nu aibe nimic grav Biencuta mica

Errena hehe ce baiat mumusel are mama acolo, nu mai plange mami spune-i bonei ce asteptari ai de la ea si poate o sa ajungeti sa va intelegeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


LA MULTI ANI , EVA MARIA
Sa fii sanatoasa, cuminte, sa-ti bucuri parintii si sa ai grija de surioara ta!

LA MULTI ANI , IONUT
Sa fii sanatos, cuminte si fericit!

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justina

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 26+ - Justina
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

La multi ani clopoteilor nascuti azi, Eva Maria si Ionut! Sa cresteti mari, sanatosi si norocosi!

La multi ani si clopoteilor nascuti ieri, Alessia, Matei Alexandru, Stefan si Matei Patrick!

LauraD, off prin ce-ai trecut cu picii dupa tine....si sa nu-l il ai pe sot disponibil... Imi aduc aminte cand aveam Dacia si ma lasa cand imi era lumea mai draga, imi venea s-o lass in mijlocul intersectiei si sa fug .

Ellenuta asteptam povesti de la petrecere despre pitici voiosi si o surioara cuminte.

LauraI, cum ai reusit sa-ti prelungesti CIC-ul? Stiam ca nu se poate nicicum. M-ar interesa si pe mine, ca firma pe care am avut-o si unde am cartea de munca, nu mai functioneaza si nu stiu ce sa fac pana ma angajez.

Roli mami de Andrei (16 ianuarie 2008) si Marc (9 iunie 2006)

www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/" target="_blank">ANDREI
www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/" target="_blank">MARC
www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/" target="_blank">VACANTELE NOASTRE IN 4
BAIETII MEI IUBITI



Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

La multi ani Eva! Sa ai parte numai de lucruri bune si frumoase in viata.

Eliza
Emma(19.02.2008)
1-2 ANI
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Eva Maria
Ionut
Sa cresteti mari si sa fiti fericiti puiuti dragi.

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

La Multi Ani sarbatoritilor zilei!

Eva, sa cresti mare si sanatoasa, ca frumoasa si desteapta esti; sa iti bucuri mereu parintii asa cum se bucura de fiecare lucru pe care il faci acum, la aceasta varsta minunata; si sa iti iubesti mereu surioara la fel de mult!

Ionut, iti urez sa ai parte numai de sanatate si noroc, iar zambetul tau sa dea putere parintilor tai sa treaca peste orice!

Si pup tare si sarbatoritii de alaltaieri, de ieri si de maine: Mara, Dariuta, Nicole, Alessia, Mateias dulce de Cati, Stefan si Matei, Serbanu' inginer frumos. Sa cresteti mari, sanatosi si veseli, sa aveti cu totii o copilarie minunata alaturi de cei care va iubesc!

Ven, iti urez sa ai o zi minunata, care sa-ti aduca un an la fel de frumos, cu sanatate si impliniri! La Multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

Eva
Ionut

http://community.webshots.com/album/562661491vXXSNd
Raluca,mamica Sonia Andreea si 33+Andrei Casian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

In primul rand un biiig HAPPY BIRTHDAY pentru dulcea, scumpa, minunata EVA!
si pentru micul nostru drag IONUT!

Cu 10 minute inainte de a se termina ziua eu si Matei va dorim sa fiti sanatosi si sa cresteti mari! EVA tu sa fii la fel de speciala si iubita toata viata! Sa ai grija de scumpa ta surioara (ca o big sister) si sa va intelegeti bine!

Apoi, un biiig hug pentru si multi pupici pentru toate prietenele noastre dragi care ne-au trimis cuvinte frumoase, urari si ganduri bune ieri! Va multumim fiecareia in parte si ne-a facut placere sa citim toate randurile voastre! Noi n-am sarbatorit cine stie ce...Au venit pe la noi doua mamici cu copilasii lor (o fetita si un baietel cam de aceeasi varsta cu matei) si a fost un micut party la noi...Au suflat cu totii in lumanarea in forma de "2" de vreo 20 de ori (caci le-a placut momentul) si s-au jucat pana cand au inceput sa cedeze, unul cate unul...Cam asta..Punem si pozici, in curand..

Apropo de poze, cred ca i-am ramas datoare Elizei cu un raspuns..tin minte ca am citit ca m-ai intrebat, Eliza, ceva de aparat..Avem un Panasonic Lumix (12X optical zoom)..suntem multumimiti de el...momentan.. :-)

Multumim din inima si pentru pupicii speciali: Laurici-cuscrita mea draga tare, Eliza, Alinush, Diana!
Revin..


SUFLET DRAG
Intr-o zi de 13...

----------------------------------------------
www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!
----------------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Dragi mamici,

Imi cer scuze ca postez off topic la voi. Vreau sa va spun ca s-au deschis bazare la sectiunea "Ajutor umanitar" a forumului, mai multe persoane avand nevoie urgenta de bani pentru a le fi salvate vietile sau pentru a continua tratamentele necesare.

Alexandra
Alex
Alina Donescu
Bogdan
Emma
Robi
Pentru copii


Deci va invit la bazare, poate gasiti ceva sa va placa sau sa va trebuiasca!

De asemenea, daca aveti hainute (noi sau purtate, in stare buna), jucarii, care nu va mai folosesc sau alte produse pentru copii sau adulti de care nu aveti nevoie si credeti ca ar folosi cuiva, va rog sa luati in considerare si varianta de a le dona pentru aceste bazare.

Orice ajutor, oricat de mic, conteaza!

Va multumesc tuturor celor care ati facut donatii si celor care intentioneaza sa ajute!







Teodora, de Vladut (15.05.2007)




Mergi la inceput