La multi ani!Clopotei ianfeb '08 in sarbatoare 247

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Dragele mele, ajutati-ma si pe mine cu informatii va rog:
- unde, cand si ce acte - trebuie depuse pentru obtinerea alocatiei copiilor (cea de dupa cei 2 ani)? cat valoreaza?
- cine stie sa-mi zica....daca firma unde am lucrat eu a dat faliment in perioada celor 2 ani, eu ce ma fac? ca n-am la ce servici sa ma intorc...somaj pot lua pana imi gasesc alt job?
Daca am postat la subiectul gresit, va rog sa ma iertati si sa ma indrumati
Multumesc frumos.

Adriana S. - mami de puiut BIANCA(02.02.2008)
Bianca creste
nunta noastra-26 sept 2009
www.flickr.com/photos/adryana_4u/4058474464/in/photostream/" target="_blank">Eu sunt Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

LA MULTI ANI EVA MARIA!
SA FI SANATOASA SI NOROCOASA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII ALATURI DE FAMILIA TA, MINUNATA!


Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 2 ani
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Acum........


La mult ani, Eva-raza de soare!


La multi ani, Ionut pui mic! Cu multa sanatate!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

LA MULTI ANI IONUT!
SA FI SANATOS SI NOROCOS SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII ALATURI DE FAMILIE!


Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 2 ani
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Laura Ioana da, e greu de intrat la gradinita de la gara. Si noi tot acolo vrem sa o dam pe Alessia ca e aproape de noi si de serviciul nostru, dar nu stiu daca o primeste anul acesta ca nu o sa aiba 3 ani impliniti . Daca nu macar la anul dar in grupa mijlocie ( si va mai ramane inca un an la cresa )ca vreau sa mearga la scoala la 6.8 ani si trebuie sa prinda pregatitoare.

Criss de Alessia si Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:





La multi ani fericiti Evita scumpa!



Nicole-mami de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Sunt baiat mare

Blog - O lume minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:



La multi ani si multa sanatate Ionut!


Nicole-mami de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Sunt baiat mare

Blog - O lume minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

LauriciD multumim mult! Poze nu am mai reusit sa pun, dar special pentru tine am sa adaug cateva zilele acestea.
Mihaita este baiat mare, inca putin si mami pleaca la serviciu, iar el va ramane cu bunicii. Nu am mai scris pentru ca mi-am petrecut mai mult timpul cu el, cred ca gandul ca ma intorc la munca m-a facut sa-mi doresc sa nu pierd nici o clipa ramasa pana atunci.

Nicole-mami de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Sunt baiat mare

Blog - O lume minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:


La multi ani EVA si IONUT, sa cresteti mari, sa aveti numai bucurie si sanatate in viata alaturi de cei dragi!!!

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Eva sa cresti mare, sanatoasa, plina de bani si de noroc, vesela si fericita alaturi de surioara ta si de parinti! Distractie placuta astazi

Ionut si tie iti doresc tot binele din lume, sa cresti mare si sa fii sanatos si fericit! Mami de Ionut, mai intra si ne mai spune cum merge treaba? Ati facut operatia?

Adriana, ma gandesc ca o sa-ti raspunda despre alocatie fetele care deja au copilasii de 2 anisori, iar in problema cu locul de munca cred ca normal ar fi sa poti lua somaj. Of, tare rau imi pare ca ai ramas fara loc de munca Bafta multa!

Nu v-am povestit, dar eu mi-am prelungit ( concediul pt cresterea copilului, deci voi sta acasa pana la 3 ani. Am preferat asa, decat sa iau o femeie sau sa o las la bunica paterna si dn toamna sper sa reusesc s-o dau la gradi.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
La mare - iulie '09
La mare - sept '09

Mergi la inceput