*** Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (258)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

La multi ani 2010!

La multi ani Dariuca, - ultima piesa de colectie" - , sa fii sanatoasa,vesela, zglobie si dornica de-a cunoaste si invata cit mai mult, asa cum ai fost pina acum.
Cami sa-ti traiasca minunata printesa !



Life is not the way it's supposed to be... It's the way it is.
The way we cope with it, is what makes the difference.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Ripleyutz drag

Life is not the way it's supposed to be... It's the way it is.
The way we cope with it, is what makes the difference.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

La multi ani, Daria, "spiridusul" mamei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

La multi ani Daria, mezina colectiei! Multa bucurie, sanatate si o copilarie minunata alaturi de parintii tai!
La multi ani tuturor! Multa sanatate, realizari si tot ce va doriti!
Progrese in 2009 ale lui Albert: si-a dat drumul la vorba, a inceput sa invete poezii si cantecele, care pana atunci nu prezentau nici un interes, a devenit mai afectiv cu mine si ne intelegem muuult mai bine.

Adelina si Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

La multi ani, Daria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

La multi ani, Dariuca scumpa!!!


si tuturor mamicilor si copiilor colectiei, un 2010 de nota 10!!! Muuulta fericire in anul care a inceput!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Dariuca, mezina colectiei, vorbareata si isteata foc, La Multi Ani sa fii sanatoasa si anul nou sa iti aduca tot ce e mai bun!

Ripley of imi pare rau sa aud ce se intampla cu voi! Multa putere si sa treceti cu bine peste toate!

Ne-am repatriat si noi din Franta, am ajuns la Olanda noastra care gri roz cum e ea, abia asteptam sa o regasesc....mda dupa 10 zile de stat la socrii abia asteptam sa imi regasesc cuibusorul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI TUTUROR ! Sa dea Domnu ca anul 2010 sa ne aduca numai intaplari frumoase, bucurii si sa implineasca dorinte ascunse si mai putin ascuns tuturor!

Ripley draga, imi pare tare rau!

Multumim tuturor pentru urari!!! SUNT FOARTE EMOTIONATA! (cam cum povestea si Anda...) Nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul. Acum 4 ani pe vremea asta incepusera contractiile si eu ma cronometram...
Nu ne-am serbat inca , abia ne-am adunat de pe drumuri. Am fost iarasi la Vama. A fost frumos dar obositor. Am fost la Cacica (salina), la Suceava, am trecut o fuguta si prin Gura Humorului.

Cu bilantul revin maine...



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

My Creative World

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Daria scumpa cu ochi de mure, La Multi Ani! si sa te bucuri de o viata linistita si frumoasa. Cami, sa-ti traiasca spiridusul!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

La multi ani, Daria!
Multa sanatate, fericire si numai impliniri.

Multumim din suflet pentru urarile adresate Mateei, ne-am gandit mereu la voi si am spus in gand si in suflet cate un LA MULTI ANI pentru fiecare copilas al colectiei.
Nu am mai scris demult... dar am citit din cand in cand ... m-am bucurat alaturi de fiecare dintre voi si am plans la suferinta oricarui membru al colectiei... dar nu am scris... din mai multe motive .... unele personale ... care sunt fara importanta acum.

Va dorim un 2010 plin de sanatate, impliniri si realizari.

Ripley multa putere si o imbratisare calda. Oamenii puternici, ca tine, reusesc mereu sa ajunga la lumina si sa-si gaseasca drumul in viata.



Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput