ALEX,URGENT-3000 EURO-22 FEB!!-Avem Pay-Pal

ALEX,URGENT-3000 EURO-22 FEB!!-Avem Pay-Pal | Autor: mihaela77O

Link direct la acest mesaj


mesajul administratorului DC

Am primit de la initiatoarea acestui topic toate documentele cerute de regulamentul forumului umanitar Desprecopii.com
succes in aceasta campanie - sper sa putem sa il ajutam pe ALEX.



------------------------------

Il stiu pe Alex…sau stiu cazul lui…pe mama lui insa o stiu destul de bine…acum un an de zile bateam la picior holurile Institutului d eboli cardiovasculare si transplant din Tg Mures..eram 2 mamici printre alti parinti care asteptam sa intram sa ne vedem puisorii nostrii…atat cat aveam voie sa stamp e fiecare zi cu ei..o ora.
Pe Alex l-am vazut in ziua cand puiul meu a plecat sa-l intalneasca pe Dumnezeu…la fel ca si copilul meu era conectat la prea multe aparate pentru un om atat de micut….dar Alex atunci a rezistat..si azi este in viata, dar are nevoie de noi.
Se numeste Vovcu Alexandru, este anscut la 17 mai 2008 la Timisoara…asa cum deja suntem obisnuiti nimeni nu a vazut nimic in timpul sarcinii si la 2 zile de la nastere mama lui a primit vestea ca “o sa moara” are transpozitie de vase mari.
Cu elicopterul a fost transferat la Tg Mures, aici in urma investigatiilor a primit urmatorul diagnostic :transpozitie de vase mari, vase mari de malpuse, ventricul drept cu dubla cale de iesire,defect septal ventricular,coronara unica stg in obs si defect septal tip ostium secundum.
Au urmat 2 operatii intr-o singura saptamana…2 operatii grele pentru Alex, solicitante pentru corpul lui, dar a iesit cu bine din amandoua… a ajuns acasa, a luat in greutate, se joaca, rade, DAR mai are nevoie de o a treia operatie la inima, una de corectie, deoarece pe o parte a inimii are 2 vene, iar pe cealalt nu are niciuna. Medicii din Tg Mures vor ca in urma acestei operatii sa faca un canal acolo sa mute o vena pe ceallta parte a inimii , asa spun ca ar trebui sa fie normal.
Parintii lui, Ani si Marius sunt oameni simpli dar care isi iubesc enorm copilasul si vor sa fac orice pentru el…acum au nevoie de bani…de foarte putin bani, dar pentru veniturile lor e destul de mult.

**************
Acum mai au nevoie de 3000 euro pentru operatia care se va face in Israel, luna aceasta! Suma trebuie stransa inainte de plecarea lor acolo.




Contul este deschis:

Titular: Vovcu Ana Irina
RO81BRDE360SV46982983600
Si contul in euro: RO83BRDE360SV89379703600, cod SWIFT: BRDEROBU
Deschis la BRD!!!! Multumim!
Avem pay-pal
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com
- cu specificatia Pentru Alexandru!!




Pt ca subiectul se intinsese foarte tare,pt ca stiu ca,Camy nu mai dispune de timpul de dinainte,din motive de bb Flavius,mi-am permis sa deschid un nou capitol pt Alex!
Da doamne sa se strange toti cei 3000 de euro,pana la plecarea in Israel!


Pana acum avem 3840 ron,in contul in lei, 260 euro si 137,19 $ in contul Pay-Pal!


Multumim din suflet celor care sunt alaturi de noi!
cait
irinusha
danamiha
yael
Belleane
Flavia
cristina26
Trutzi
laura69silk
linioara
anklaura
beren
AdiS
carolinah
aniast72
claudia74
dory232002
monica-elizabet
arhistefy
noce
AdiS
aniast72
claudia74
Katya







cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

zilele aceastea am vorbit cu Ani, asa cum a scris si aici la sfarsitul lunii ianuarie, cel tarziu 2 februarie trebuie sa fie acolo cu Alex. Mai are nevoie de inca 3000 euro, doar atat si Alex va putea fi un copil sanatos.

Va rog, daca puteti sa il ajutat si de aceasta data!


Va uram sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii!

dragele mele,Alex mai are nevoie de generozitatea noastra si stiu ca nu-l vom dezamagi!va multumim!



cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Mihaela, multumesc ptr. confirmare!
Ma refeream la comisionul perceput de paypal la transfer paypal-paypal ... eram curioasa daca a functionat o smecherie. Daca te uiti la detalii, poti vedea daca s-a luat comision sau nu.
Multumesc!
Un an nou bun si cu sanatate!

Mamica de Cristian - (fiul meu preferat) & Amélie - (fiica mea preferata)
--------------------------------------------------------

www.watch-in.com=>un altfel de forum ptr. romanii de pretutindeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Irinusha

Mihaela, multumesc ptr. confirmare!
Ma refeream la comisionul perceput de paypal la transfer paypal-paypal ... eram curioasa daca a functionat o smecherie. Daca te uiti la detalii, poti vedea daca s-a luat comision sau nu.
Multumesc!
Un an nou bun si cu sanatate!

Mamica de Cristian - (fiul meu preferat) & Amélie - (fiica mea preferata)
--------------------------------------------------------

www.watch-in.com=>un altfel de forum ptr. romanii de pretutindeni



irina,nu s-a luat nici un comision!

cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Mihaela, multumesc ca ai deschis tu subiect nou...imi pare asa de rau ca nu mai am atat de mult timp....bebelusul ma solicita extrem de mult!

Sper din inima ca Alex sa induplece inimile tuturor...sa se stranga banutii si el sa se intoarca repede-repede din Israel cu inima pregatita pentru o viata frumoasa, sanatoasa si traita muuuuuuuuuuuulti ani frumoasi si fericiti!

Va pup pe toate, va doresc un an nou fericit si sper ca la anul viitor sa vedem poze frumoase cu Alex!

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Any, sa va aduca 2010 sanatatea mult dorita a puiului mult iubit!!
LA MULTI ANI 2010!!!


Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 20+ cu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

mii de multumirii fie ca anul nou sa va aduca numai sanatate si bucurii .
viata sa va fie binecuvantata de implinirii si sufletul incalzit de bunatate .noi va mulumim din suflet pentru ajutorul si sprijinul vostru.
un an nou fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

miha draga mea si eu iti multumesc din inima caci stiu ca , cami cu bb nu mai are atata timp, si o inteleg perfect.
mii de multumirii fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

o sa incerc sa fac un album foto ca sa-l vedeti si voi pe alex dar nu stiu daca reusesc dar o sa incerc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:



mamaica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

o sa incerc sa fac un album foto ca sa-l vedeti si voi pe alex dar nu stiu daca reusesc dar o sa incerc


Any, iti faci un album pe picassa sau pe Webshots (unde are si Mihaela) apoi intri la profilul tau si pui la semnatura linkul. si asa se vede mereu.
LA MULTI ANI!

ALEX, operatie pe cord!
3000 euro, 31 ianuarie!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput