ALEX,URGENT-3000 EURO-22 FEB!!-Avem Pay-Pal

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

mersi mult de tot cary o sa vad ce reusesc sa fac.azi am fost la pasapoarte si undeva pe vineri or sa fie gata si alex are pasaport asa ca e bb mare acum mai un pic se fac si buletinele la 2 anidar las ca re o amintire pe viata ca la nici doi ani el avea pasaport.va pupam si multumim

mamaica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

any, sunt noua pe forum, nu ma cunosti, insa stiu cazul lui alex si am vazut ca si locuiti aproape de noi.regret f mult ca trebuie sa treceti prin asta, insa ne rugam la bunul Dumnezeu sa va dea putere sa treceti peste toate aceste prb cu bine.momentan nu va pot ajuta financiar, insa incerc sa fac cunoscut cazul cat mai urgent, poate se mai strang ceva banuti.eu o sa lipsesc o perioada de pe forum, insa va doresc sa strangeti repede banii si sa se faca alexutu bine, sper sa aud numai vesti bune cand ma intorc.lasati-va pe mana Mihaelei si a lui Kari, caci sunt doua femei hotarate si ambitioase.cu siguranta va fi bine.

Cristina, mamica lui Denis Mare
ne mai ajutati si pe noi un pic? http://www.laferma.eu/denis_420.html multumim

poze cu noi: http://community.webshots.com/user/cristinaor

sa-l ajutam va rog si pe ALEX putin: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146687 URGENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga cristina iti multumesc din suflet intradevar nu e usor dar cred ca totul va fi bine caci il avem mereu pe dd si va avem si pe voi deci nu suntem singuri.iti multumesc ca incerci sa faci cunoscut cazul lui alex si ai dreptate fetele de pe forum sunt super mamici.va pupam dulce

mamaica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ani scumpa nu te-am uitat..ma tin de promisiune....uite la semnatura....si sa stii ca o sa duc pe unde pot si eu cazul tau...

multi pt voi!!!

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

cami scumpa mea stim ca nu ne-ai uitat si nu ne vei uita niciodata caci nu te lasam
stiu si eu ce inseamna sa ai un bb si sa nu ai ajutor,cand marius era la lucru si socrumiu la fel vreau sa stii ca mergeam la baie cu ale in brate caci nu aveam ce face ca nu statea singur nici o secunda.nu mai stiam ce sa fac si pe ce sa pun mana cand veneau ei acasa vreau sa zic ca marius a mancat supa 3 zile la rand ca nu am putut sa fac altceva
asa e dar lasa sa ne bucuram de ei ca de o floare mereu inflorita caci ei sunt viitorul nostru si viata noastra.
te pupacim dulce si pe toate fetele multumim

mamaica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy38 spune:

Draga Any,
Si eu sunt noua pe forum- abia ieri am intrat, am si eu un baietel pe nume Alex de 10 luni. Am facut astazi un transfer in contul de RON din BRD si o sa trimit mesajul mai departe, cu siguranta e multa lume care ar vrea sa ajute.Stiu ca sunteti contra-cronometru, asa ca Doamne Ajuta si saruta-l pe Alex!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumesc din suflet si multa sanatate la puiul tau mic cred ca e o dulceata.doamne ce trece timpul chiar vb cu camy si spuneam ca parca ieri eram gravida sau alex era o mogaldeata mica si acum cand il vad cum se chinuie sa vb si sa mearga imi vine sa-l mananc.multa sanatate tuturor copiilor sa dea dumnezeu sa nu mai trb medicii ptr copii si pt nimeni

mamaica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Francii elvetieni sunt acceptati? Daca da, trimit ceva prin E-banking in seara asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Multa, multa sanatate lui Alex.

tocmai am trimis banii(euro) prin paypal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ce ma bucur ca incep sa se adune banutii! Any, ma bucur pentru voi, pentru Alex. zilele astea m-am tot gandit cand m-am lovit de "ziduri" ce sa mai fac? cu cine sa mai vb?
si ii multumesc Mihaelei, ca a avut ideea cu bazarul!

ALEX, operatie pe cord!
3000 euro, 31 ianuarie!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput