Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *124*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Merg la ca sunt epuizata dupa chef !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mai bag un mesaj ca sa trec la stelutzele rosii

Noapte buna!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Scriu la mesaju asta de imediat o ora.
Am incercat sa citesc pe diagonala da nu am reusit.
Mi-a soptit o pasarica pe care o puuup ca m-ati urat pe aici si va multumesc din suflet.
Adee scuze ca nici la telefon nu am reusit sa vb.
Andrei nu doarme numai daca ma simte langa el si imi cer scuze ca nu pot sa citesc si sa raspund.
Va multumesc si va pup pe toate!!!


de berbecut DARIUS ANDREI (27.03.2009)
poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Dau eu cafea sau ceai, ce prefera fiecare !!! lunga, scurta, cu lapte sau fara

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Buna dimineata,

Dragelor...plecam la drum...sa ne tineti pumnii, va roooog!
Intru deseara tarziu sa va spun ce am facut...

Si: La multi ani, iubitul meu sot!


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Dyanna, ce pregatesti bun de Sarbatori? si sa fie si Monti. Eu am gasit mu;te retete da's pt faza 2, pt 1 nexam. Da' mai bine pt faza 2 decat deloc.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

pai nu o sa cam fac nimic pentru mine; nu de alta dar mergem la ai mei si acolo bucatar sef e mami; eu o sa selectez din ce face ea... gasesc eu ceva de mancare; deja au inceput toti.... "cum, sa nu gusti tu niste sarmale.... niste caltabos cu mamaliga..... pai si la dulciuri ce faci"????? pai ce sa fac... nu ma ating de ele; cum am rezistat pana acuma, rezist si de acum incolo; am scapat de 10,3 kg, sunt mai slaba decat eram cand am ramas gravida, nu mai am decat o pereche de pantaloni care sa stea bine pe mine, restul sunt lalai....dar mai am de dat jos pana ajung la 60 cat vreau eu (vreo 6 kg doar); asta inseamna ca raman la faza 1 monti, si nu ma abat deloc, pentru ca sunt atat de incantata de rezultate , de cum arat, de cum ma simt..... nici cu 10000 de torturi nu ma tenteaza nimeni!!!!! si am deja.... vreo 12-13 saptamani.... deci mai pot!!!
ieri am fost la dr endocrinoloaga care a participat si ea cu ceva sfaturi la "operatiunea mutzu" si cand m-a vazut..... ce de complimente mi-a facuuuuuuuuuuuut... aveam atata inima in mine; si cu ocazia asta l-am lasat pe mutzu singurel acasa, cu surioara, dar am zis ca ma scurg la usa cand am iesit; evident ca s-au distrat de minune singurei, ca o iubeste si pe ea la nebunie... dar cand am venit acasa dupa ~2 ore..... era in stare sa sara de pe canapea spre mine.... abia am apucat sa ma descalt ca nu mai avea rabdare sa-l iau in brate

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009

mutzunel minune la 8 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gigelica, drum bun !! sotului !!

Dyanna, felicitari pt kg date jos !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Buna dimineata,

Dragelor...plecam la drum...sa ne tineti pumnii, va roooog!
Intru deseara tarziu sa va spun ce am facut...

Si: La multi ani, iubitul meu sot!


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Drum bun sa aiba DD grija de voi si sa ajungeti sanatosi la puiul vostru!

LA multi ani! sotului tau



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Dyana arati minunat...multa bafta sa te poti abtine si in aceasta perioada



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

mai da' ce progrese fac mutzuneii nostri zilnic; sunt mai frumosi si mai destepti pe zi ce trece
eu tocmai i-am comandat niste jucarii "mai destepte" lui mutz mic... adica chestii din alea cu forme de potrivit pe gauri, cutiute de diverse dimensiuni de bagat unele in celelalte.... un melc sortator fisher price.. tot de potrivit formele, plus jucarii de distractie... o pisicuta cu bile chicco, ratuste cu sfoara tomy...


Dyana, pisicutza sau piscinutza? Ca eu am vazut o piscinutza cu bile, tot de la Chicco, care mi-a placut tare, doar ca am vazut-o pe net si nu-mi dau seama cat e de mare (nu scria)... Daca vorbim de acelasi lucru si ai vazut-o "live", spune-mi si mie cat e de mare.

Novus, pai la asa papuci, m-as juca si eu.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput