Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *124*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui magdyi2001
Olga eu zic sa facem o formatie: David dirijor, doi dansatori si doi cantareti. Cel putin ai nostri canta life,nu playbaguri.


Hey! La dansatori ne inscriem si noi. Nu am pus fimuletz ca nu stiu unde, dar am martori ca fata mea danseaza frumoooooooooos!!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
Si noi,si noi.Noi si dansam si cantam


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

mai da' ce progrese fac mutzuneii nostri zilnic; sunt mai frumosi si mai destepti pe zi ce trece
eu tocmai i-am comandat niste jucarii "mai destepte" lui mutz mic... adica chestii din alea cu forme de potrivit pe gauri, cutiute de diverse dimensiuni de bagat unele in celelalte.... un melc sortator fisher price.. tot de potrivit formele, plus jucarii de distractie... o pisicuta cu bile chicco, ratuste cu sfoara tomy...... si m-am razgandit cu privire la antemergatorul vtech... pentru ca deja s-a lipit de una din jucarii care are rotite si e pe acelasi principiu; daca il pun langa ea se agata instant de marginea de sus si trebuie sa-l pun in picioruse la ea, ca altfel iese scandal; si are si rotite, care deocamdata stau pe blocat... va fac eu poze maine, sa vedeti minunea de mutz in picioruse super incantat

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009

mutzunel minune la 8 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MONICA foarte frumos....si wow deja se apleaca si nu se dezechilibreaza

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

Citat:
citat din mesajul lui novus

Hellou !!

M-am intors si eu de la petrecerea de Craciun, nu de alta dar Alexandra vroia ca am fost plecata de la 8 de acasa
Dar spre surpriza mea, s-a comportat exemplar (ca de obicei) a dormit in 3 reprize a cate 1 ora, a mancat 3 mese deci sa tot plec !!


Cum a fost petrecerea?
Vai si mie ami este un pic teama ,pe 23 avem si noi petrecere si va fi prima oara cand plec fara ea .Mie frica sa nu planga toata seara dupa mami




A fost reusita , ca de obicei, doar m-am ocupat de organizare !!

Am jucat si un joc, se cheama Fura cadoul foarte dragut
Regulile sunt:fiecare vine la petrecere cu un cadou cam de aceasi valoare, ambalat frumos; se trage la sorti ordinea in care poti desface cadoul; primul desface un cadou si il aseaza in fata sa, numarul 2 are dreptul fie sa fure cadoul lui nr 1 fie sa desfaca unul nou si tot asa pana fiecare ramane cu un cadou

Cat despre Alexandra, pot sa zic ca s-a dat pe brazda cu diversificarea adica tziti are in meniu dimineata, seara si noaptea e baza .
Ma bucur ca asa incet incet, ardeleneste , s-a obisnuit cu mancarea

La noi ea sta cu buni sau altcineva fara probleme , nu stiu cum o sa reactioneze Timea, dar daca esti in oras poti sa mergi oricand acasa, la noi petrecerea a fost cam la 40 km

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dyana, eui-am cumparat lui rares din car4, dela Simba, o jucarie d-aia cu potrivirea formei si cu inele, dse bagat pe un suport in ordinea marimii. Ei, asta mai pe la anu' dar cautam asa ceva si dacatot am gasit

Si pt nepoti le-am luat jocuri de genul Nu te supara frate ( nu seamana cu ce era pe vremea noastra, dar tot cu zaruri si pioni). Multumesc Anca, MOnica pt sfaturi si idei.

Merg sa mai vad o data cum ninge si apoi la somn.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

David dupa baita:

http://picasaweb.google.ro/olgagireada/MutriteDupaBaita#5416606716636380386

Olga, mamica lui David iepurasul





Edit fiindca am gresit 2 emoticoniEste superb

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

JOANNA

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Gata, sunt la zi si acum ma retrag!
Va
Noapte buna!

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Buna. Ca si Shasa, si eu sunt cam .
- socru-meu a facut "figuri" de dimineata, l-a luat Salvarea, acum e la Suceava in spital (s-a operat acum 2 luni la prostata, biopsia a iesit nasol)
- soztu' e destul de afectat de ce-a patit tat-su, ca la 75 de ani a avut parte de prima spitalizare
- sotzu tre' sa-si schimbe jobul
- pitic marait - vine dintzucul nr. 4 (s-a trezit de 7-8 ori de la 21 de cand doarme)
- capac: o prietena a mea - 25 de ani, 35 de kile, sechele de anorexie - a cazut pe ghetus. Rezultat: fractura dubla, asteapta sa o opereze sa ii puna tija. Maine ma duc la ea la spital.


Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Dyanna, ce pregatesti bun de Sarbatori? si sa fie si Monti. Eu am gasit mu;te retete da's pt faza 2, pt 1 nexam. Da' mai bine pt faza 2 decat deloc.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput