Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *124*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetelor, afara e feerieeeeeeeeeeee

Vb tatalui, e feerie daca stai la caldura in casa cu toate pe langa tine, dar de amaratii aia de sunt pe drum sau au vreo treaba urgenta e blestem curat. Am stat si m-am uitat pe fereastra si abia se vad casele de langa bloc, adica 100-200 de metri. Oricum zici ca e ceata groasa.
Pana la urma nu m-a lasat sufletul si am ieist 10 min afara dar nu am ieist singura ci cu nepotelul meu drag (care are o fff mare sensibilitate respiratorie si nu prea il lasa maica-sa afara sa nu raceasca. Dar...ne-am furisat si l-am tavalit nitel in zapada, l-am invatat sa fac bulgari, ne-am imbulgarit si apoi a venit mama...)
Apropo, foarte sugestive ecomotioanele.

Pun cateva poze sa il vedeti pe Rares pe la 7 ani.

2 foto

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Citat:
citat din mesajul lui millie

Buna seara
La multi ani sarbatoritilor de astazi
Vazut Davidut dragalas,ma bucur ca si-a revenit
Eu ca sa fiu in ton cu buburuza mea am ramas fara voce,ea tot cu mucisori ai si am asa o ciuda ca nu pot iesi cu ea afara sa vada zapada
Am vazut o gramada de poze si filmulete capitolul trecut cu bebei care danseaza,canta si picteaza sunt toti foarte scumpi
Iar ca noutate la noi,TIME a invatat sa se dea jos singura din pat


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009


felicitari!!!

http://www.lucamic.blogspot.com/
Multumim


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdyi2001
Olga eu zic sa facem o formatie: David dirijor, doi dansatori si doi cantareti. Cel putin ai nostri canta life,nu playbaguri.


Hey! La dansatori ne inscriem si noi. Nu am pus fimuletz ca nu stiu unde, dar am martori ca fata mea danseaza frumoooooooooos!!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellou !!

M-am intors si eu de la petrecerea de Craciun, nu de alta dar Alexandra vroia ca am fost plecata de la 8 de acasa
Dar spre surpriza mea, s-a comportat exemplar (ca de obicei) a dormit in 3 repreize a cate 1 ora, a mancat 3 mese deci sa tot plec !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anca, mai trimite-mi si mie surprize pt distribuit cand le termini !! Livrez oriunde in tara in 24 h , asta daca nu sunt nameti !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Vai Floric da ce seamana cei doi parca au aceeasi mama.

Denisa o primim si pe Adela langa noi. va fi singura fata intre atatia baieti. ce zici nu ne fugareste sotul tau? o lasa?

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Mergem la .
Noapte buna!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Hellou !!

M-am intors si eu de la petrecerea de Craciun, nu de alta dar Alexandra vroia ca am fost plecata de la 8 de acasa
Dar spre surpriza mea, s-a comportat exemplar (ca de obicei) a dormit in 3 repreize a cate 1 ora, a mancat 3 mese deci sa tot plec !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Cum a fost petrecerea?
Vai si mie ami este un pic teama ,pe 23 avem si noi petrecere si va fi prima oara cand plec fara ea .Mie frica sa nu planga toata seara dupa mami


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Uitati ce bine se distreaza Alexandra cu papucii mei de casa !!dar asta doar daca ii am in picioare


http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/4195301035/




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Seara buna fetelor!
V-am citit dar am avut o stare mai si nu am raspuns nimic la nimeni

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput