Idei de cadouri de Craciun

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eldeea77 spune:

off, greu e sa iei un cadou pentru copii in ziua de azi; mai ales ca acesti copii chiar nu duc lipsa de nimic, papusi, masinute sau dvd-uri cu desene animate; multumesc pentru sfaturi, voi cauta totusi niste costumase personaje din desene animate.

Andreea 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

stie cineva unde gasesc un costum de Sportacus pt un baietel de 7 ani?

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

stie cineva unde gasesc un costum de Sportacus pt un baietel de 7 ani?

23+


Eu i-am luat nepoata-mii de aici din Anglia la 20 de lire dar mi-a zis sora-mea ca a vazut in Carrefour la 70 de roni .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns discordia spune:

Cadouri nu luam decat pt copii, caci neamul e mare si nu avem bani sa le luam la fiecare cate ceva, si ca sa fiu un pic rautacioasa nici noi nu primim niciodata nimic de la ei, nici macar de ziua noastra.
Asadar, pt nepoata cea mare nu i-am luat decat dulciuri de calitate, nu orice prostii, pe care i le-am si dat duminica deoarece ea pleaca la tara maine si mai vine tocmai dupa anul nou. As mai fi vrut sa ii iau ceva, dar nu am timp decat in weekend sa caut, iar ea pleaca pana atunci.
Pt nepoata cea mica, fiind si ziua ei pe 24 dec, i-am luat o pijama, o jucarie din Auchan, i-am comandat de pe net un set de bucatarie, de joaca bineinteles, si cateva dulciuri si ii voi mai lua niste fructe, gen portocale, banane, etc.
Pt fetita mea aceleasi cadouri ca si pt nepoata cea mica+ un mos sau un maimutoi care danseaza, am vazut unul la o matusa si i-a placut tare mult, acum danseaza ca acel maimutoi.
Eu si cu sotul ne-am luat cate un pulover . A, sotul i-a cumparat unuia dintre cumnati cu care se intelege el mai bine, un set format din caciula si fular. Si cam atat.

mamica de fetita si 17s+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

stie cineva unde gasesc un costum de Sportacus pt un baietel de 7 ani?

23+


Incearca pe ookee.ro. Au si costume de carnaval, de petreceri, poate gasesti ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

La noi pt ca parintii sunt plecati din tara la munca, de sarbatori ne dau ei noua jucarii pt fete, dulciuri si cate ceva de imbracat pentru noi.
Noi mai cumparam pentru fete si pentru finuti. Pentru Andrada (7 ani) multe chestii cu Hannah Montana (ceas, microfon, reviste, stilou, etc) iar pentru Alessia (1 an si 11 luni) o tabla de scris magnetica, un set de bucatarie, o chitara care canta si pt amandoua dulciuri si fructe. Pentru finuti diferite jocuri gen puzzle si dulciuri.
Anu trecut am cheltuit o multime de-a bani pt Andrada cu o papusa HM si un aparat de imletit parul (care s-a dovedit o prostie) tot HM iar la max 15 minute dupa ce le-a desfacut a zis " numai atat mi-a adus mosul?" . Asa ca anul acesta i-am luat mai multe si mai ieftine .

Criss de Alessia si Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia2008 spune:

Pentru baietelul meu o macara (am vazut la Metro una mare, mai mare decat el!), sotului meu o cutie de pastrat ceasuri si prietenilor carti, dulciuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

- Sotului anul asta spre deosebire de ceilalti in care nu i-am luat nimic sau ceva foarte marunt, i-am luat un PSP
- mamei un telefon nou, cosmetice, parfumuri
- soacrei o pijama, cosmetice, parfumuri
- socrului probabil o sticla de ceva

mie ... ... inca ma mai gandesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

stie cineva unde gasesc un costum de Sportacus pt un baietel de 7 ani?

23+


carrefour, cora, metro.
70 de lei.
(stefania e mai scumpa, 100 de lei)

*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

Pt copil...multe. Prea multe. N-are rost sa le mai insir.
Si am mai comandat si azi un cd player disney princess.

Pt cele doua finute...cate un cd cu muzica personalizata cu numele lor.

Pt parintii finutelor: vin si ciocolata.

Pt sot: un parfum.

Pt rudele care stau departe: am facut felicitari cu noi 3 cu caciulite de mosi, si le-am trimis.

*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput