Cozonaceii iubiti aniverseaza 1 AN! LMA! (91)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

La fel patesc si eu pt. Ramo ,pt. Bebecris si Miky_ea a fost ok introducerea codului , as mai vota si pt. Lorellay da n-am numa un nr. de tel .
Aleinad daa cu mare bucurie o luam si pe Teodora (eee asa d-soara draguta si cocheta )cu noi la mare la vara ...probabil tot in Italia ...si sa vezi de n-o manca !!

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

votul nr. 70 de la mine!!!!
succes in continuare


Citat:
citat din mesajul lui lorellay

http://www.duracell-romania.ro/galerie-foto/lorellay/2/#frm_vote
va rooooggggg muuuuuuuuuuulllllllllllltttttttttttttt

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]



Cristina - mami de DAVID - ANDREI

UN VOT PT UN DAVID ADORMIT


Povestea nasterii



Pe 20 oct...ora 23:05 a venit pe lume MINUNEA MEA - DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

plecarati cu toatele?

eu am impachetat cadourile. o sa ma traga laura de urechi ca ea are 3 cadouri si nicole doar 1.
acum cateva zile le-am luat ciorapi si botosi si laura a cerut sa ii dau si lui nicole inca ceva ca ea avea si ciorapi si botosi si nicole doar botosi!

lu' nicole i-am luat chestia www.fisher-price.com/nl/infanttoys/product.asp?id=39205&media=712889&history=4&s=miracles_milestones" target="_blank">asta

aa, de ce ma agit eu la belgieni mos nicolae e mosu principal care vine cu jucarii multe si mari

edit: cu laura am fost mai practica, i-am luat o lenjerie de pat cu winnie, un joc gen piticot si o printesa gen barbie toate 3 adunate de la oferte

pentru nicole de craciun ma gandeam sa iau o gargarita cu telecomanda ca sa facem misto de ea prin casa sa o punem sa alerge gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Eu nu dorm ca-s bombardata cu sms-uri sa votez un anumit candidat ...si era tel. chiar pe noptiera de langa patutul lui Sofi de se TREZEEEEA ...ma luam de gat cu candidatu' !!
Arla ala e un proiector cu figuri ? si muzica? oricum pare interesant ,sigur o sa-i placa Nicolului (si Laurei ) ...vai ce o s-o astepte pe Nicole cu gargarita ta !

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendu spune:

nici eu nu dorm. scriu retete aici. ciorba si perisoare cu tarhon aici! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145691

eu nu i-am luat nimic lu' fi'miu. n-are nevoie de nimic! mi-am luat eu pantofi!

carmen lui Victor 15 noiembrie 2008
pozele noastre
Povestea nasterii lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Nici macar de jucarii?? Eu inca n-am trait sa aud ca un copil nu mai are nevoie de jucarii
Deci eu in viata mea n-am cumparat atatea jucarii ca si anul asta Pe cuvant, nici nu mai stiu pe unde sa le acund, ca sa nu mai spun cati bani am dat pe ele. Dar cand ma gandesc la expresia fetei lor (Rebeca in special, ca e mai mare).....imi dau lacrimile de bucurie M-am chinuit sa cumpar cam tot ce a scris Rebeca in scrisorile catre Mosul si stiu ca-si doreste, abia astept reactia ei
Am 2 ale mele, 1 al sora-mii si 2 al cumnatilor din Canada care vin acasa de sarbatori. Asta inseamna cel putin cate un cadou X2 (Mos Niculae + Mos Craciu), plus ziua de nastere al Ecaterinei si a celor 2 din Canada, care-s nascuti pe 23 si 24
Am cumparat in mare parte jucarii si carti, fara haine anul asta ca avem destule.

Citat:
citat din mesajul lui alra
orice iau sunt bani aruncati. afara de ghetute pe care le iau in ianuarie nu are nevoie de absolut nimic, am mult prea mult deja!!

Vacanta cu Laura in Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Eu am incercat sa le iau cam acelasi numar de cadouri pentru Mosi, iar de ziua Ecaterinei am impachetat ieri impreuna cu Rebeca cadoul si a fost foarte incantata, dar m-a rugat ca duminica sa o las pe ea s-o ajute pe Cati sa-si desfaca cadoul

In alta ordine de idei, ieri dupa amiaza am fost din nou la medic cu Catica, febra 39.4C againIntoarsa pe toate partile, toate la locul lor....doar febra! Cocluzia: virus sau eruptie multipla. Insa aseara a fost ok, n-a mai facut febra peste noapte....poate am scapat, astept sa se trezeasca sa vad cum e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Laura, ia o , vad ca nici tu n-ai somn... Z ne-a dat trezirea la 5, e si mama la noi, sa ne fi vazut pe la 6 cum ne jucam cu balonul prin casa, acu a picat iar. Eu fac iar liste de cumparaturi, la 9 am de gand sa fiu in fata la Auchan.

Alra, buna remarca pt ai nostri drag(c)i soti. Sa ne traiasca, oricum ii manipulam asa, usor-usor, bietii de ei. Daca voi nu recunoasteti, eu da. Cred ca Nicole o sa fie pe spate, Sarei ii place la nebunie sa ma joc cu oglinda, cu lumina, ziua pe perete.

Carmendu, ne omorasi iar. Mi-ai adus aminte c-am primit si eu o gaina de la tara, de prin pleistocen, am fiert la ea ... ne-am multumit cu supa, care a fost yummmie.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
Poarta-ma, mami!


===================
"Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Neata!
5 treziri, prea l-am laudat ultimele zile.macar a mancat bine ieri toata ziua..

Cat despre soti, fiecare si le are pe ale lui asa cum si noi le avem pe ale noastre.eu recunosc , sunt aia mai dusa cu pluta. al meu sot e tare de treaba , si asa ii gasesc nod in papura...de Thomas se ocupa cat poate cand e acasa, se si joaca mult cu el .

Monicabo La multi ani!

mami de Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

'neata,

Sunt in toane fff proaste...cearta groaznica cu soata...nu intru in detalii...dar aseara m-am gandit la DIVORT.
Plang cand ma uit la Sara, mi se rupe inima...dar nu mai pot asa...

Daca aveti timp pt. un vot...

http://moscraciun.eva.ro/cadouri-pentru-Ramo2008.html

Nu stiu daca mai intru astazi...o sa se trezeasca si o sa stea calare pe laptop la jocuri.

Mergi la inceput