Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (133)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Gabitzule , sa fiti santosi si fericiti!! Misto de ideea cu comandatul scrisorilor. Cuma i fkt asta???

Mihaser, Luminel va multumesc de felicitari
Belleane toate ne simtim asa uneori, hehe, cand ma gandesc cat mai am de stat acasa Mirci nu ma lasa sa deschid nici tvul, cand vine B acasa si aud voce omeneasca. Dar e o perioada frumoasa, incerc sa profit. Ia de la noi!
DOloress super poze, sunteti ff frumosi, si finutii la fel. Mi-a placut si lumanarea, iar opincutele m-au dat gata
interesanta ideea
Mihaser ms de siteul cu cantecele. maine - pe el!
Emycor adaptare usoara la sv, sper sa fie ok si lui Rares sa-i mearga bine cu buni!
MsBB si eu astept maine sa vote! Tr sa ma duc in Drumul taberei pentru asta...sa vedem cum!! Sanatate Chineibulina
Cleo of, sa nu mai aud povesti d-astea cu MAra!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 19+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

La multi ani fericiti Gabitzam, sa fii sanatoasa si iubita!Tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! Te pup !

Deliutza Broscutza

Deliutza micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Laura, exista mai multe site-uri pe net ( da o cautare pentru "scrisoare de la mosul") unde poti comanda scrisori personalizate pentru copil de la Mos Craciun. Dai acolo cateva detalii despre copil si ei au niste modele de scrisori. Vin tiparite frumos cu modele de iarna si Craciun, plic la fel, si sper sa faca impresie Eu am comandat de aici: http://www.vinemosul.ro/vine-mos-craciun/


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Gabi hihihi..eu stiam ca (,) copilasii trimit scrisorici lui Mosu'

Mersi fetele de raspunsuri privind micul dejun.
Laura nu vreau sa fiu critic sau ceva, dar am citit lucruri fooooarte urate despre branza topita.

Fugim si noi la un baby expo; ieri am fost la la zoo, intr-un final.

Cine a pus linkul cu mysong.ro un pup maaaaaaare, Alysh parca tu, e demential, am ascultata cantecele cu Robeet, as vrea sa le si comand.

Aaaaa... Micaela, ce ati cumparat de la baby expo? Ca v-am vazut la stiri cumparand pe acolo
Pup si sanatate!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

Neatza,

Dau si eu o cafea de week-end

Simo Ilinca e mai bine, am terminat cu majoritatea pastilelor mai are doar augmentinul ...tusea a inceput sa i se rupa, are clar muciozitati in gat, pe care probabil le inghite ca nasul nu ii curge deloc..
ai tai baietzi cum mai sunt?

Piggy mama de Ilinca (15.06.2008) si florareasa www.myflowerbox.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Lori, pai e si mai dragut daca scrie Mosul la copilas, hi hi


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

'Neatza! Sar'mana de cafea piggy, tocmai o savurez, deh ne-am trezit mai tarzior...sanatate Ilincutei! si felicitari pentru talentul de "florareasa"! sa-ti ajute D-zeu sa-ti deschizi propria afacere.

Si Cristi are nasucul infundat, dar nu-i curge nimic din el....ziua nu are probleme dar noaptea se schimba treaba: abia respira. Sterimarul nu mai are efect....dati-mi si mie un sfat, ce sa-i dau?

apropo de mic dejun, noi mancam banana, cascaval, unt pe paine, lapte cu cereale, iaurt, branzica fagaras, cateodata cu ou...branza topita o singura data i-am dat.

O zi buna!



Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Luminel, eu i-as da un puf in fiecare nara de Olynth pentru copii. Doar seara la culcare, sa o desfunde si sa o ajute sa doarma.
Karvol daca ai cumva. A aparut si echivalentul romanesc, se cheama "Inhalant baby". Pe prospect scrie ca e pentru copii peste 2 ani, dar eu i-am pus o capsula pe o batista linga Raducu, dar nu chiar aproape-aproape.


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Mey sunteti la vot cu toatele? Stati la coada?

Eu am fost dimineata. Coada, frate! Chiar sunt curioasa ce procent o sa fie, ca e lume peste tot, voteaza de zor.


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Am venit si noi de la vot. Am stat la oarece coada.
Gabitzule funny scrisorile, imi plac...pana or invata si ai mei sa citeasca... probabil la urmatoarele alegeri
Lorich din fericire branza topita nu prea ii place. I-am dat la inceput, vreo 2-3 zile, apoi nu a mai vrut si nu am mai luat. Ii dau fagaras cu smantana. Nici Bogdan nu e de acord cu branza topita, dar eu i-am luat d-aia speciala pentru copii...acum,...io stiu...
Azi dimineata i-am dat prune uscate de la AUCHAN, d-alea fara samburi. Pe post de "bobo" ca tot cerea Bobo - se refera la tic-tac dupa care e pasionat. Mama si ce i-au placut prunele uscate...ma gandeam la tine si Desiree ca va luptati cu constipatia...daca le place si alor vostri, dimineata, pe burtica goala...
Luminel eu i-am pus cand avea nasul infundat Vibrocil. Mi se pare ca se vedea o diferenta enorma si putea si el sa respire...Sanatate multa!
Piggy ma bucur ca Ilinca e mai bine! ASTA CU harait e faza urmatoare, nu ai ce-i face...
Sis eu sunt de acord cu mersul la un resto, dar eu stiu daca mai gasim ceva liber, mai ales daca ne strangem mai multe...si asa nu avem nici un plan, ziceam ca e mai bine sa fii comod cu burta mare, sa te culci cand vrei, etc etc.

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 19+ Ana Ilinca

Mergi la inceput