Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (133)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luminel

Am dat in logoree..profit ca doarme fata.

Apropo de ce vorbeati alaltaieri, idee de cadou (pentru fetite): bucatarie de jucarie, cat mai echipata...eu sunt hotarata sa-i iau lui Cristi....ca sa nu-si mai bage nasul in bucataria mea

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj



Lumi, daddy i-a luat Victoriei bucatarie la 3 LUNI!!! Adevarul e ca a gasit o super oferta si a luat-o, desi e de la 3 ani in sus. Oricum, pana invata sa doarma singura, nu o pot deschide, ca nu am loc; dar cand om scoate hardughia de pat mare din camera ei, unde acum dormim amandoua, o sa scot si biroul pe care am tv, si o sa am o gramada de loc ptr. jucariile ei care acum sunt imprastiate in toata casa si ptr. bucatarie; acum am facut un sac de jucarii de dus la biserica...

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich
Andrada frumoase poze, din casuta, de la botez; Tiberiu are un paradis al jucariilor acolo; vrem si noi sleep-over, peste cativa ani buni . Ma bucur pt sora ta, Doamne ajuta. Cumnata-mea a venit din S Francisco, deci tot de pe acolo, in primul trimestru; stiu ca parca dupa 7 luni iti trebuie ceva de la dr. ca sa calatoresti.

Trimit mesajul dupa jdemii de intreruperi cu un si un hug pt Mihaser

Lori, mami de Robert din 9.06.2008






Eu am zburat la 31 de saptamani si apoi inapoi acasa cand aveam 32. Drept e ca am fost numai pana-n Cuba, 3 ore de zbor.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Uite asta bucatarie o are Victoria:

http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=5902597

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Am primit acum jucaria comandata pe net ptr. Craciun; e super!

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

cam terminata ca nu mi-a dormit deloc,desi am fost 2 ore afara sa profitam de toamna tarzie. acum doarme dus si neintors.
Apropos de prunele uscate, azi mi-a facut kk non stop...ideea e ca el nu avea probleme, dar daca tot cerea bobo am spus sa-i dau prune uscate si sa-i zic ca e bobo...

Andrada am vazut poze cu Tiberiu/casuta si botezul. S-a facut un frumos. SI tu ai fost o frumoasa la botez!! Iar de spatiul din casuta, ce pot sa zic?? doar sa viseeeez!
Micaela, MAgnetism merci de felicitari!
Magne ma bucur ca i-a placut lui POgonici America si mai ales zborul cu avionul...sunteti curajosi
Alysh si mie mi-e tare dor de voi hai cu serviciul ala odata sa ne vedem si noi!
Lorich ma bucur ca nu mai sunteti constipati! sa o tineti tot asa...

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 19+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Am uitat sa va spun: Mirci e obsedat de luna, toata ziua "nuna, nuna", o arata pe cer fie ca e zi, fie ca e noapte...
VAd ca e mare nebunie cu cadourile de Craciun, bravo fetelor, sa se trezeasca si puturosii! Sa dea si o ninsoare ca sa simtim ceva, nu??
BOgdan nu a avut rabdare si i-a dat ieri volanul lui Mirci Bullshit! Abia s-a uitat la el...oricum eu pusesem okii pe un trenulet pe sina, asa ca avem motiv sa i-l luam, doar nu lasam copilul fara kdo de Mos.

Am reusit si eu sa vad pozici cu Cristiana ce mare si frumoasa s-a facut!
Elenuca scumpa, cred ca o mancarica de cartofi fac si eu maine si ciorbica de perisoare! Ca nu prea am facut mancare de cartofi, cred ca e a doua oara. Tot caut complicatenii si nu au mereu succes. pupici vorbaretei
Ylaaari pe unde esti, ce faci, cum merge treaba??

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 19+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Uitati aici ce facea Lizuca in timp ce eu eram la baie... am crezut ca paralizez cand am vazut-o... am avut prezenta de spirit sa-i fac o poza sa-i arat si lu' tati sa faca si el infarct. A, sa va mai spun ca inainte de a intra eu la baie era la televizor in alta camera, se uita la bebetv si era atat de cuminteeeeee...

A, vroiam sa va mai spun ceva, Lizuca e fan bere, cum il vede pe tati cu cutia de bere turbeaza... se linisteste doar atunci cand o lasam sa bage degetelul si sa linga doua trei picaturi.

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenuca

Uitati aici ce facea Lizuca in timp ce eu eram la baie... am crezut ca paralizez cand am vazut-o... am avut prezenta de spirit sa-i fac o poza sa-i arat si lu' tati sa faca si el infarct. A, sa va mai spun ca inainte de a intra eu la baie era la televizor in alta camera, se uita la bebetv si era atat de cuminteeeeee...

A, vroiam sa va mai spun ceva, Lizuca e fan bere, cum il vede pe tati cu cutia de bere turbeaza... se linisteste doar atunci cand o lasam sa bage degetelul si sa linga doua trei picaturi.

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008



Haha, asa sta si Mirci, dar niciodata singur...Brrr! e tare simpatica, dar ti se taie picioarele cand te gandesti ca o mica intorsatura si era jos...

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 19+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Desiree si noi dormim amandoua in pat, e o senzatie pe care nu vreau sa o pierd, nu inca... si apoi Lizuca nu mai vrea in patul ei si nu vreau sa o oblig, o sa vina si vremea aia. Tu cum te-ai gandit sa procedezi sa o muti in camera ei?
Mi-a placut la nebunie bucataria, uf ce as vrea si eu pentru Liz, nu avem spatiu suficient din pacate pentru asa ceva... poate cand o sa ne facem casuta la tara, eh... vise...

Chinabulina, cum te simti? hai pe la noi sa ne povestesti.
Msbb tre sa ai nervii tari cu meditatile, eu n-as putea fi serioasa

Laura, succes maine cu bucatareala, eu am bifat azi inca un rateu din puct de vedere al preferintelor lu' fiemea...papanasii. N-a vrut nici macar sa-i guste... am un copil mofturoooooos... uf, viata mea~ ! Am incercat sa-l fac pe tati sa guste si el, cu rugaminti si rugaminti, abia a gustat si nu sunt pe gustul lui cica, ptiu.... si ma mai mir cu cine seamana fiemea... Las' ca am mancat eu vreo 5 uite asa!

Ma duc ca ma striga ...

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Elenuca, si eu am mancat papanasi ultima data vreo trei portii mari, ca baietii mei m-au tratat cu refuz. Noroc ca mie imi plac foarte mult si m-am sacrificat

Pe mine ma doare jumatate de cap, efectiv. Dar ma doare cu totul, cap, pielea capului, obrazul, urechea, tot. Nici nu stiu ce sa iau.


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput