Politizarea forumului?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

http://www.220.ro/gkpg9gBtUt/5-Ani

*“Ori sa sa revizuiasca, primesc! dar sa nu se schimbe nimica; ori sa nu se revizuiasca, primesc ! dar atunci sa se schimbe pe ici pe colo, si anume in punctele…esentiale !”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Culmea ar fi sa te trezesti cu vanghelie si hrebenciuc in pat... Tocmai de asta, mergeti la vot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mie interventia autoarei topicului mi se pare exagerata.
Postarea ei are o singura si inutila motivatie:nu il place pe Basescu sau ideea R si a tinut sa arate asta sub alta forma.
Bannerul este pt. Referendum iar acest Forum este unul privat, noi postam cu spor, umor sau nervi si nu se mai supara nimeni ca dezbatem sub. politice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu nu pot sa comentez altceva decit ca ma cam enerveaza
Pentru ca ma enerveaza Basescu in general
Dar in zilele astea nici nu imi vine sa aduc vorba despre faptul ca ma enerveaza...

Abia astept sa treaca alegerile, poate o sa fie totul mai normal. Asa e impresia mea ca acuma se intimpla tot felul de aberatii.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12

Si da, orice cetatean al acestei tari are dreptul sa voteze NU la referendum si sa nu il placa pe Basescu, fara ca ceilalti sa-i comenteze opiniile.

bine ca noi nu putem comenta opiniile, insa un user oarecare poate comenta deciziile administratorilor acestui site care ne gazduieste inclusiv si aberatiile pe care le mai debitam...



Ramonika si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12

Si da, orice cetatean al acestei tari are dreptul sa voteze NU la referendum si sa nu il placa pe Basescu, fara ca ceilalti sa-i comenteze opiniile.

bine ca noi nu putem comenta opiniile, insa un user oarecare poate comenta deciziile administratorilor acestui site care ne gazduieste inclusiv si aberatiile pe care le mai debitam...



Ramonika si Vladutz


Vrei sa zici ca aberez?
daca ai fi citit cu atentie postarile mele anterioare, poate nici nu ai mai fi intervenit.

zici ca nu il sufar pe basescu? iti zic eu ce nu mai sufar: intreaga clasa politica romaneasca care stie numai bla bla, nimic concret, care actioneaza sec pentru propriul interes. uite de aia nu imi place sa vad bannere electorale aici, indiferent de ce candidat apare pe ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

atunci plateste tu mai mult pentru reclama catre administratori in locul lui Basescu sau cine o fi, ca sa nu mai aiba ei loc pe aici.



Ramonika si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Marilena acum nu am inteles eu!
Sa vorbin teoretic,daca patronii acestui site ar avea o anume preferinta politica si si-ar exprima-o printr-o reclama care se vede peste tot in oras,pe site-ul lor propriu si personal,nu au voie pt. ca nu este( )legal sau pt. ca nu le dati voie tu si Anamona?

Adica daca mie imi place Remus Cernea,nu am voie sa intind un banner la mine in curte?
Moama si ce reclama i-as face ca's la strada si nu in sectorul lui Vanghelie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

B. Nica sincere felicitari pentru optiunile politice,
cat despre interventia mea nu ai inteles- o deloc.
Forumul exista si poate fi considerat o afacere datorita noua utilizatorilor de rand, care de cele mai multe ori suntem satui de campanii electorale, de publicitate politica, care am vrea sa vedem ceva concret realizat.
Ei bine daca noi, utilizatorii de rand vedem in acele bannere publicitare ca find pozitia DC, ne-am putea lua o pauza de forum, care ar duce pe total la mai putine vizite si deci la mai putin bani pentru administratorii afacerii.

De aceea am considerat ca trebuie ridicata aceasta problema si punct. Pentru ca mie de regula imi place sa vin aici si mi-ar face placere sa am unde veni si in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Anamona,eu am intervenit in acest subiect pt. ca in incrancenarea cu care unii vad rosu cand li se pare ca cineva ar avea alta opinie decat a lor, pe principiul cunoscut :"nu esti cu noi esti impotriva noastra!",cauta sa sanctioneze in fel si chip opinia respectiva.

Mirela si Florin nu meritau apostrofarile tale, putin cam stridente as zice!
Ar fi bine sa intelegi tu si altii care gandesc asa ca tine, ca noi trebuie sa ne simtim aici pe DC ca si cum ne-am aduna, noi, niste prieteni, in casa altor prieteni,de aceea trebuie sa ne respectam gazdele si pe noi intre noi.

In ceece priveste preocuparea ca Forumul DC ar avea de suferit daca are o reclama perfect legala in spatiul ei dar care te irita pe tine,pe Marilena si poate pe alti useri, vad ca nu va alungat deocamdata !

Mergi la inceput