Politizarea forumului?

Politizarea forumului? | Autor: anamona

Link direct la acest mesaj

Nu am inteles de ce pe un forum despre copii apar mesaje de campanie electorala.....

sa nu imi spuneti acum ca Bannerul cu fatza Presedintelui chiar reprezinta un indemn pentru participarea la referendum!
Inteleg ca acest portal este o afacere din care trebuie sa iasa profit, dar cu ce pret? credeam ca aceasta afacere se bazeaza pe niste principii sanatoase.....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

io nu-l vad pe presedinte. nu ca mi-as dori :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

nici eu nu-l vad, a avut grija sotul sa puna anumite setari pe calculatorDianaD & Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

am observat ca s-a delimitat un "raion" de politica separat, parte a discutilor generale, cred eu ca cine doreste sa discute o poate face acolo, de ce sa ne deranjeze acest lucru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

una e sa discuti despre politica, alta e sa vezi reclame electorale.
reclamele apar aleator, cand cu mergi la vot, cand cu lenor, cand cu Base..pardon

dianad, tare faza, mi-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

io nu-l vad pe presedinte. nu ca mi-as dori :)


io cred ca se refera la bannerul ala cu 22 noiembrie si apar niste nene si tanti care indeamna boboru la vot.

Acuma la subiect, este din cate am inteles eu un forum privat=proprietatea unor oameni care evident fac ce vor cu el, asa cum si noi facem ce vrem cu proprietatile noastre.

Asa ca fa-te ca ploua, ignora-l si cu asta basta.

eu si 3 banditi: ilse(1.01.2004), sven(1.01.2006) si thor(1.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

io nu-l vad pe presedinte. nu ca mi-as dori :)


HAI LA REFERENDUM!
BASESCU LUPTA PENTRU TINE!


_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Ayla21 hai ca ne-ai scos din ceata.

Nici eu nu-l vad Adela, o fi ca ne vede IP-urile din strainatate si noi cica tot nu votam ,n-are sens sa ni se arate.

Dar il vad in ferestrele deschise de Ayla.

eu si 3 banditi: ilse(1.01.2004), sven(1.01.2006) si thor(1.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

Nu am inteles de ce pe un forum despre copii apar mesaje de campanie electorala.....

sa nu imi spuneti acum ca Bannerul cu fatza Presedintelui chiar reprezinta un indemn pentru participarea la referendum!
Inteleg ca acest portal este o afacere din care trebuie sa iasa profit, dar cu ce pret? credeam ca aceasta afacere se bazeaza pe niste principii sanatoase.....


Sunt contracte comerciale prin care www.desprecopii.com isi asuma obligatia de a admite bannere in suprafete si locatii negociate. Nu se negociaza continutul acestor bannere (cu mici exceptii) asa incat ce trimite agentia de publicitate - aia apare. Aparitia unui politician sau al unei informatii cu caracter electoral nu reprezinta absolut deloc pozitia acestui site.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu am IP de Romania si tot nu-l vad pe Base. E doar un idemn la vot. Nu mi se pare politic ci doar responsabil.



Editez: ca tocmai l-am vazut si eu
E "reclama" la referendum.

Pana la urma, din punctul meu de vedere, pot sa apara ei (candidatii) in cate postere sau reclame vor, ca eu tot cu cine cred eu votez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

e mesaj subliminal - clar electoral, care nu prea are ce cauta pe aceste pagini.

Marius, orice companie care e constituita pe niste principii morale, tine cont de ele in orice situatie, mai cu seama atunci cand incheie contracte comerciale....

Atata vreme cat spatiul comercial apartine site-ului desprecopii.com, inseamna ca site-ul nu numai promoveaza dar si este de acord cu continutul acestui spatiu.


Mergi la inceput