Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

iileana... electoratul (ca si Basescu de altfel) a devenit disperat..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Deci gogomania am auzit-o cu urechile mele, nu m-am informat din ziare!
Va aparea si filmuletul, nu ma indoiesc, putintica rabdare!

Alina, transcrie gogomania aici. Filmuletele video sunt chiar pe sursele pe care le-ai citat ceva mai devreme.


Transcrie tu, sa te convingi!
Poate daca si scrii ce ai auzit, face click mai repede!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Cica ultima carte citita de Basescu este de-a lui Cartarascu!

Cine-i Cartarascu?





Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Lipsa de argumente si recurgerea la lovituri low am sesizat-o deja pe forum, unde mi s-a inchis gura zilele trecute cu un comentariu badaranesc din tribune: "ha ha, las-o, ba, nu stii cine-s astea de-l voteaza pe Crin?" Apaca, etc.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Toti care am adus aici vorba de acea replica am inteles exact cind ea a fost rostita la ce s-a facut referire, nu era nevoie sa vina presa sa ne explice.

Presa si-a atins scopul! Dupa luni de campanie mizerabila antibasescu intr-adevar nu mai este nevoie sa vina presa sa spuna la ce s-a facut referire.
Semantica depinde de trustul de presa care comenteaza. Lasati semantica si transcrieti sintaxa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Iata ca nu numai noi, astea de la Apaca, am sesizat mizeria:

Corina Dragotescu : http://www.impactnews.ro/Politic/Povestea-suferintei-primei-sotii-a-lui-Crin-Antonescu-22904

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Si un fan Basescu a remarcat

http://khris.ro/index.php/11/2009/traian-basescu-versus-crin-antonescu-la-cluj/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Khrisro+%28khris.ro%29


Cum era zicala aia cu "daca lumea iti zice ca esti beat...."?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Corina Dragotescu : http://www.impactnews.ro/Politic/Povestea-suferintei-primei-sotii-a-lui-Crin-Antonescu-22904


Ma lasati va rog cu ipocrizia?!??
Crin Antonescu cu o mana legana copilul mic, cu cealalta isi mangaia nevasta aflata in niste chinuri groaznice.

In timpul zilei presupun, pentru ca noaptea era www.adevarul.ro/articole/2002/deputatul-crin-antonescu-acuzat-ca-si-a-pus-haidamacii-pe-fotoreporteri.html" target="_blank">ocupat.

Ileana e aproape un an de cand m'am schimonosit prima oara sa va dau stirea asta. NU ma intereseaza viata personala a niciunui candidat. Pana in momentul in care incepe sa le tina predici altora pe tema asta. Asa cum a inceput Antonescu astazi sa vorbeasca despre relatia nepotrivita dintre Basescu si Udrea de fata cu toti trei.

Se intelege mai bine?

Sa va mai spun ca se bazau pe aceasta reactie a lui Basescu!?

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Asa cum a inceput Antonescu astazi sa vorbeasca despre relatia nepotrivita dintre Basescu si Udrea de fata cu toti trei.




Basescu a inceput.
Antonescu a spus ca ultimul film vazut e Parfum de femeie (care, btw, nu are treaba cu femeile, dar nah, Basescu n-are cum sa stie asta), iar Base a aruncat pastila cu femeile la Cotroceni si cu hahaielile de rigoare.

La urma urmei, era vorba despre femeile de la Cotroceni, nu de cele din bordelurile frecventate de Basescu prin porturi (fapt relatat de insusi Basescu intr-un interviu al agentiei Associated Press ).


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

olympia am inteles gresit ce ai vrut sa spui, scuze


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput