Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Hai sa taiem crapul cum zic americanii.

Pe vremea cand sotia ii murea, crin isi traia viata cu dansatoarele prin carciumi. Din moment ce nici pentru familia sa nu a avut macar atata decenta nu se mai astepta nimeni sa aiba respect pentru familia din care si'a luat a doua nevasta.

Cam atat despre moralitatea lui Crin. Este ultima persoana care si'ar permite sa invoce nesimtirea conjugala in fata lui basescu.





Come to The Dark Side ... we have cookies!



Daca imi amintesc corect, ti-am dat un link mai demult, in care iti demonstram ca dupa moartea sotiei sale, Antonescu a fost vazut cu o femeie. O sa-l caut cand am timp.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

In loc sa inghititi pe nemestecate notele redactiilor si citarile aproximative mai bine ati asculta inregistrarea video; v-ati convinge ca basescu nu s-a legat de viata personala a lui antonescu.

Daca basescu spune doar Afara ploua! in mass media citatul apare insotit de o inevitabila completare: Afara ploua! [n.r. referire la momentul cand sotia lui antonescu ...]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

capcaune, notele redactiilor au fost dovezi pentru tine....nu informari pentru mine. Am ascultat live, si reactia mea atunci, live, a fost de stupoare!!!!

Deci gogomania am auzit-o cu urechile mele, nu m-am informat din ziare!

Va aparea si filmuletul, nu ma indoiesc, putintica rabdare!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Am urmarit toata intalnirea. Ne faci pe toti tampiti? Nu mai stim semantica?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid



Pe vremea cand sotia ii murea, crin isi traia viata cu dansatoarele prin carciumi.



yuuuckk....
de unde a venit asta? ce s-a intamplat? am ramas fara argumente?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Deci gogomania am auzit-o cu urechile mele, nu m-am informat din ziare!
Va aparea si filmuletul, nu ma indoiesc, putintica rabdare!

Alina, transcrie gogomania aici. Filmuletele video sunt chiar pe sursele pe care le-ai citat ceva mai devreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Intr-un fel, eu apreciez mai mult atitudinea Capcaunului, care neaga evidenta, nu nu nu, asa ceva n-a existat, chiar daca am auzit-o cu totii, decit cea a lui Xenocid, care a gasit instantaneu justificari imunde.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Acum serios... evaluand dezbaterea respectiva cu un ochi de psiholog, este evident ca se intampla ceva cu Basescu. Cred ca are niste informatii ceva mai recente despre optiunile de vot ale populatiei, cred ca isi da seama ca pierde.
Nu pot sa imi explic altfel de ce a parut atat de ... labil. Atat de scuturat si de lipsit de vitalitate. A avut niste reactii bizare, si la povestea cu misoginismul si la povestea cu flota. A parut nepregatit sa isi sustina pozitia, a reactionat defensiv-agresiv si patetic.
Cred ca stie ca pierde...
Problema e ca nu stie de ce, asta ma sperie pe mine. Imi aduce aminte de Ceausescu care a murit total uimit si neintelegand ce i se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Am urmarit integral "duelul". Au fost amandoi buni spre foarte buni.
Mi-au placut amandoi.
Au fost si atacuri sub centura nesimtite din partea amandurora, asa ca nu vad unde e problema.

Sau acuma trebuie sa dezbatem aiureli de genul care a impuns mai tare?

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Am urmarit toata intalnirea. Ne faci pe toti tampiti? Nu mai stim semantica?

Da.
Ne face pe toti timpiti.

Toti care am adus aici vorba de acea replica am inteles exact cind ea a fost rostita la ce s-a facut referire, nu era nevoie sa vina presa sa ne explice.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput