Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu am vazut putin din dezbatere (deh, cochilu' mic) dar cit am vazut nu mi-a placut deloc. Acuma vad ca e si mai mare mizeria decit banuiam eu.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Pai cred ca de-aia a si mentionat Crin titlul acestui film si nu al altuia, a fost o nada si Base a muscat... Antonescu n-a spus nici ce carte a citit (titlul, autorul) ci doar ca era despre marirea si decaderea imperiului britanic. Poate aici era o alta nada.
Daca Basescu a parut mai ezitant, e pentru ca nu a iesit sa se bata cu Antonescu pe bune ci sa-si asigure ceva voturi din partea electoratului liberal pentru turul doi.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

S-a tot spus, cu justificata mindrie, ca Base face agenda campaniei asteia. El hotareste ce se discuta si ce nu.

Coooorect!!!!!

Antonescu a ales sa treaca sub tacere, cu discretie, in aceasta campanie electorala, drama familiei sale. Desi i s-a explicat cit ar avea de cistigat daca ar expune-o. Sau, tocmai de aceea!

Numa' ca a scos-o pe tapet Basescu!

Cinismul asta o sa-l coste.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Xeno, nu cred ca lumea s-a uitat la linkul pus de tine, dupa cum decurge discutia in continuare.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Absolut devastatoare temele noi avansate de antonescu in discutie: flota, mihaileanu, antwerp si udrea. Fiecare dintre ele o adevarata revelatie in campania asta.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Xeno, nu cred ca lumea s-a uitat la linkul pus de tine, dupa cum decurge discutia in continuare.

Olympia, lumea cunoaste foarte bine acel link, care a mai fost discutat aici, ce-i drept nu in prezenta ta.
Ne scuzi ca nu mai reluam argumentele pro/contra special pentru tine. Le poti citi in arhiva.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Am auzit si eu portiunea incriminata aici

Basescu e disperat, probabil, si oricum de o calitate umana absolut indoielnica


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Capcaune ai avut dreptare cu n.r..
Se specifica acum la RTV, o spune doamna de la Gandu' ca Basescu a remis Mediafax o lamurire clarificand ca s'a referit la momentele cand era plecat cu lunile pe mare si si'a lasat sotia gravida singura acasa.


Oricum ar fi Antonescu nu s'a simtit nici o secunda tulburat.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

"modelele feminine razbat greu. si prin anumite mijloace, din pacate, doar"

model de eleganta si bun simt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Se specifica acum la RTV, o spune doamna de la Gandu' ca Basescu a remis Mediafax o lamurire clarificand ca s'a referit la momentele cand era plecat cu lunile pe mare si si'a lasat sotia gravida singura acasa.


Iti dai seama cam cum pici acum tu, care te-ai repezit sa-i cauti justificari? Mai mult, i-ai si gasit.


Da, si mai zicea doamna de la Gindu' ca Basescu a declarat ca el nu stia de drama lui Antonescu.
Si asta ne crede timpiti.


P.S. pe Mediafax in acest moment nu exista lamurirea respectiva.
Desi staff-ul lui Basescu ar fi trebuit sa inceapa sa inventeze o dare pe dupa piersic si s-o redacteze din secunda in care sefu' a emis mizeria.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput