Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

hai b.nica ca nu se supara..sint obisnuiti..ce sirimie s-a suparat cind am zis ca o banuiesc de necuratu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin
...

Cel mai trist mi se pare ca Geoana va fi presedinte. Asta mi se pare ingrozitor. Gasca de hrebeciuci si vangheli, gusi, nastase si ai lui vor pune iar mana pe tara asta. Bleah.
Chiar si cu Crin puteam sa ma consolez. Dar cu Geoana...


Muffin, CA-ul nu va trece in turul doi. Oricate postari si-ar comanda pe internet si oricate sondaje de opinie si-ar cumpara, nu va trece in turul doi. Citirea articolului mi-a confirmat ceea ce banuiam, ca totul e numai agitatie platita in jurul lui! Cred, am mai spus si o mai spun, turul doi se va da intre Basescu si Geoana. Sa speram ca nu iese Geoana (va avea electorat puternic din mediul rural, cred eu), ca daca iese el, nu ne ramane decat fuga din tara aceasta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Cl,daca iese Geona am sa ma gandesc la modul serios sa emigrez.
Am sa deschid un topic in care sa-mi spuna fetele din Diaspora unde am sa ma simt mai bine:respectata,asigurata,nord(Suedia) sau sud(New Zeeland),etc.

P.S.Edit.Fetelor infocate ca sustinatori ai lui CA,daca nu iese CA in turul 2 voi cu cine votati,cu Geoana(ca sa ii faceti in ciuda lui baselu!)sau cu Basescu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Cl,daca iese Geona am sa ma gandesc la modul serios sa emigrez.
Am sa deschid un topic in care sa-mi spuna fetele din Diaspora unde am sa ma simt mai bine:respectata,asigurata,etc.



Elvetia, Germania sau... Portugalia . De tarile scandinave nu stiu ce sa-ti spun, dar am eu un feeling ca si acolo este bine. Si mai ramane optiunea aia, cu trecerea oceanului . Dar daca faci topic, sigur vei primi o gramada de raspunsuri la obiect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Tocmai am luat fetita de la scoala. In poarta scolii, afara, nu in curte, un grup de pesedisti imparteau peste gard copiilor baloane rosii cu Geoana presedinte. I-am spus copilului ca poate sa ia gripa porcina de la baloanele alea, altfel nu cred ca reuseam s-o iau de acolo fara sa planga.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Olympia,oare cum au ajuns la copii?Urmaresc Forumul nostru,?
Au constatat ca din multimea de forumisti DC nu se gasesc fani PSD?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Tocmai am luat fetita de la scoala. In poarta scolii, afara, nu in curte, un grup de pesedisti imparteau peste gard copiilor baloane rosii cu Geoana presedinte. I-am spus copilului ca poate sa ia gripa porcina de la baloanele alea, altfel nu cred ca reuseam s-o iau de acolo fara sa planga.

Pene colorate... cate putin din toate!


Eu as fi luat de ce sa strici bucuria copilului

Am observat ca s-au inmultit afisele electorale cu Geoana si s-au schimbat alea ale lui Basescu (sint pe saptamini), pe unde trec eu cu masina numai 2 sint cu Antonescu.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daiana_raluk spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Cl,daca iese Geona am sa ma gandesc la modul serios sa emigrez.
Am sa deschid un topic in care sa-mi spuna fetele din Diaspora unde am sa ma simt mai bine:respectata,asigurata,nord(Suedia) sau sud(New Zeeland),etc.

P.S.Edit.Fetelor infocate ca sustinatori ai lui CA,daca nu iese CA in turul 2 voi cu cine votati,cu Geoana(ca sa ii faceti in ciuda lui baselu!)sau cu Basescu?

cu niciunul.Nu mai merg la vot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Cl,daca iese Geona am sa ma gandesc la modul serios sa emigrez.
Am sa deschid un topic in care sa-mi spuna fetele din Diaspora unde am sa ma simt mai bine:respectata,asigurata,nord(Suedia) sau sud(New Zeeland),etc.

P.S.Edit.Fetelor infocate ca sustinatori ai lui CA,daca nu iese CA in turul 2 voi cu cine votati,cu Geoana(ca sa ii faceti in ciuda lui baselu!)sau cu Basescu?



pai si rosia montana...insula serpilor...platoul de pe fundul marii negre? le lasi si pleci la capatul pamintului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Nu stiu daca are vreo relevanta ce spun eu, asa cam din "putzul gandirii" dar clar nu vreau turul II Basescu-Geoana.

Vreau tur II Antonescu-Basescu pentru ca:
- amandoi sunt din partide de dreapta
- amandoi sustin cam aceleasi lucruri
- mai curand PSd-isti voteaza Basescu decat Antonescu.

De aceea, in functie, de cum vor arata ultimile sondaje, daca Basescu are un procent confortabil s-ar putea ca in turul I sa-l votez pe Antonescu.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput