Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Fantastic! Deci ceea ce am simtit eu era adevarat!
Agitatorii se afla printre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da primesc bani...sau o fac doar asa din convingere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Nu este corect...unii stau sa-si bata capul sa dea ceva raspunsuri cit de cit logice si altii repeta aceeasi placa rasuflata..si o repeta si o repeta. Yo as face o lista cu ei...sa incepem demascarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Numai "postacii" PNL primesc bani, ca ei sint ticalosi.
Cei ai PSD si ai PD-L (care a inventat, de altfel, metoda) o fac numai din convingere si inalt idealism.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu n-am primit nici un mail
Nici galeti, nici pungi, nici veste, nimica nimica
Cre'ca nu sint la locul potrivit...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Mda... cam multe scuzici.
Dar sa trecem peste asta. :)

Cel mai trist mi se pare ca Geoana va fi presedinte. Asta mi se pare ingrozitor. Gasca de hrebeciuci si vangheli, gusi, nastase si ai lui vor pune iar mana pe tara asta. Bleah.
Chiar si cu Crin puteam sa ma consolez. Dar cu Geoana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Muffin,nici nu stiu ce va fi mai rau Geoanciuc(elie) sau Antoiciu!
Acum o sa sariti ca tin cu baselu,dar inainte sa sariti sa-mi spuneti cine este in spatele lui!
Uite ca nu tin cu baselu tin cu Remus Cernea dar din pacate nu cred ca o sa ajunga in turul 2 pt. ca nu are moguli in spate.

Hei,Ileana poti si aici sa-mi spui de ce te-ai suparat pe mine si de ce nu spui de RC ce aveai de spus,crezi ca vor scadea voturile lui CA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Hei,Ileana poti si aici sa-mi spui de ce te-ai suparat pe mine si de ce nu spui de RC ce aveai de spus,crezi ca vor scadea voturile lui CA?


nu a primit de la centru mailuri cu RC...d"aia nu-ti spune nimic. nu e teoria lui einstein aici sa intelegi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Hei,Ileana poti si aici sa-mi spui de ce te-ai suparat pe mine si de ce nu spui de RC ce aveai de spus,crezi ca vor scadea voturile lui CA?


nu a primit de la centru mailuri cu RC...d"aia nu-ti spune nimic. nu e teoria lui einstein aici sa intelegi.


Hai mai [b]Guestus/b],nu fii rau ca iar se supara Ileana!
Sincera sa fiu nu merita CA un sustinator asa de destept si sensibil ca Ileana noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

B.nica, 1. mai mult decit sa te invit sa citesti inca o data dialogul cu "agasatul" n-am ce spune.
2. Daca tu ai hotarit sa-l votezi pe Remus Cernea, e foarte bine, inteleg ca-i cunosti in totalitate mesajul si aderi la el. Eu nu aveam nimic rau sa-ti spun despre el.



Va recomand acum un text, cam lungutz poate pentru gusturile unora, care mie mi s-a parut tare fain.
Despre "peisajul antropologic" al Romaniei contemporane, despre demonetizarea cinica a valorilor: Banalitatea ipocriziei.
A, gasiti ceva si despre "postaci", la pct.18.
Enjoy!


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput