Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Hai ma Anka , daca cineva a comentat tu o iei personal? Treaba lor... Cat de puternice sunt convingerile tale daca renunti asa usor ? hai sa combatem ca sigur se aprind si alte beculete pe margine



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai cam asa ceva....am luat-o personal, chiar asta este un defect al meu...eu de renuntat nu am renuntat insa..da` mai pe muteste asa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Nu inteelg insa de unde concluzia unora ca nu a fost si nu este fan MJ???


Eu sunt acei "unora" . Si nu am tras concluzia, ci am citit aici:
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/home

"N-am fost niciodata fan Michael Jackson, dar sunt acum."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Mey lume,gata va luati la paruit?Ia lasati gilceava si puneti-va pe cercetari.
daniela,tipa zice chiar la inceput in "intro" ca nu a fost si nu este fan.Eu nu vazusem la vremea cind am pus intrebarea,abia ieri ,sau duminica mi se pare ca am dat si de intro.Cum citeam eu de zor si imi placea cum le zice,la un moment m-au lasat masca remarcile despre care am mai scris.Abia atunci am inceput sa ma intreb,e sau nu e fan??
Ei,sa-i lasam pe altii si sa ne vedem de discutiile noastre.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

http://spicezee.zeenews.com/articles/story46544.htm

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

http://spicezee.zeenews.com/articles/story46544.htm


Bleah... fara el, n-are nici un farmec.
Dar daca e iar momentul sa traim si sa ne facem nume pe spatele lui, de ce nu...

El ar fi fost de acord, se inteaba oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Nu inteelg insa de unde concluzia unora ca nu a fost si nu este fan MJ???


Eu sunt acei "unora" . Si nu am tras concluzia, ci am citit aici:
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/home

"N-am fost niciodata fan Michael Jackson, dar sunt acum."


Degeaba te speri pe mine, asa cum scrie si pe blog, nu a fost dar este acum fan...conteaza asa de mult???
in primele postari ale mele scriam ca nu am fost un fan inrait al lui Michael inainte.... mi-a placut muzica lui, am ascultat-o...imi placea cum arata, cum se misca...ce suflet are...dar nu eram "turbata"...asa cum era de exemplu sora mea mai mica... colectie de casete, carti... postere...tricouri...etc...
in schimb recunosc ca atunci cand a "disparut" (mai intai am crezut ca a murit) mi-a produs un mare soc, fara sa pot sa explic acest soc, m-a afectat teribil si inca ma afecteaza...

Congres Michael Jackson
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/last-news2/noiembrie-2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Mey lume,gata va luati la paruit?Ia lasati gilceava si puneti-va pe cercetari.
daniela,tipa zice chiar la inceput in "intro" ca nu a fost si nu este fan.Eu nu vazusem la vremea cind am pus intrebarea,abia ieri ,sau duminica mi se pare ca am dat si de intro.Cum citeam eu de zor si imi placea cum le zice,la un moment m-au lasat masca remarcile despre care am mai scris.Abia atunci am inceput sa ma intreb,e sau nu e fan??
Ei,sa-i lasam pe altii si sa ne vedem de discutiile noastre.



Hannen, daca cineva nu e in totalitate pe "placul" nostru nu trebuie sa in "clasam" in vreun fel, nu?
Daca ne ajuta sa aflam mai multe despre subiectul nostru comun, citim, daca nu ne place trecem peste!
Sunt sigura ca tu ai citit la fel ca mine si te-au surprins niste fraze, ca si pe mine...si atat... eu una nu ma indoiesc nici o clipa de Michael...

uite i-am scris Cameliei, despre faza cu a fi sau a nu fi fan anterior lui 25 iunie, si ea mi-a raspuns asa:

"lool, Dana, si daca n-am fost fan, care e problema? imi merge mintea mai incet? nu pot contribui la descifrarea enigmei decat daca am plans pe stadioane dupa el? Dar cele care acum au 15 ani si au auzit prima oara de el in iunie? Trebuie sa ai vechime in domeniu? o, Doamne, vezi? de-aia nu reusim noi romanii sa facem o treaba..."

Congres Michael Jackson
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/last-news2/noiembrie-2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Daniela,eu nu am "clasat-o" in niciun fel pe tipa respectiva!Daca vrei poti reciti mesajul meu.E acolo,ne-editat.Eu doar am intrebat daca este fan Michael pt. ca(am si specificat atunci) nu mi-a cazut bine cind l-a numit mincinos!Si inca unul mare,asa s-a exprimat.
Eu nu numai ca am plins pe stadioane,dar am vazut in ochii omului ala multa sinceritate si inocenta!Mi s-a parut "infantil".Cum sa zic,de-o sinceritate cruda...i se citea in ochi,in voce cind statea gata ,gata sa plinga!!!Mi se rupea inima cind il vedeam cum se chinuie sa se dezminta .
De aici si confuzia mea,o fi fan,nu o fi?Ca in rest asa cum am zis,tot respectul pt. munca ei !Eu n-as fi putut sa fac ceea ce a facut ea,banuiesc ca nu singura dar totusi.
Are si stil si umor!Spune-i sa stea linistita,n-a acuzat-o nimeni ca-i mergea mintea mai greu sau ca nu o rezolva misterul.Dimpotriva,eu chiar o astept cu misterul rezolvat.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Daniela,eu nu am "clasat-o" in niciun fel pe tipa respectiva!Daca vrei poti reciti mesajul meu.E acolo,ne-editat.Eu doar am intrebat daca este fan Michael pt. ca(am si specificat atunci) nu mi-a cazut bine cind l-a numit mincinos!Si inca unul mare,asa s-a exprimat.
Eu nu numai ca am plins pe stadioane,dar am vazut in ochii omului ala multa sinceritate si inocenta!Mi s-a parut "infantil".Cum sa zic,de-o sinceritate cruda...i se citea in ochi,in voce cind statea gata ,gata sa plinga!!!Mi se rupea inima cind il vedeam cum se chinuie sa se dezminta .
De aici si confuzia mea,o fi fan,nu o fi?Ca in rest asa cum am zis,tot respectul pt. munca ei !Eu n-as fi putut sa fac ceea ce a facut ea,banuiesc ca nu singura dar totusi.
Are si stil si umor!Spune-i sa stea linistita,n-a acuzat-o nimeni ca-i mergea mintea mai greu sau ca nu o rezolva misterul.Dimpotriva,eu chiar o astept cu misterul rezolvat.



Hannen asa cred si eu despre Michael!
Ce am scris mai sus am vrut sa fie doar o mica lamurire (pe care am incercat sa o aflu!) nu am vrut sa supar pe nimeni, sper ca pe tine cu atat mai putin...

Congres Michael Jackson
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/last-news2/noiembrie-2009

Mergi la inceput