Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna!
Anka, am intrat initial sa scriu o stire citita intamplator pe realitatea si apoi am vazut ca nu mai vrei sa scrii aici. Daca nu cumva vrei sa ma impachetez si sa vin mort copt la tine in seara asta sa iti trag o bataitza, pune mana si scrie aici, eu una promit ca te citesc si particip la discutii atat cat imi permite timpul.
Forumul asta a fost creat pt noi ca sa discutam ce vrem despre Michael, muzica lui, film, dans, carti samd. Desigur ca desi iubitoare de MJ toate, e posibil sa avem uneori divergente cu privire la unele lucruri. Aia e, suntem adulte, vaccinate, am convingerea ca putem trece peste orice fara sa ne suparam unele pe altele. Eu promit sa nu ma supar pe voi daca ma certati ca am gresit cu ceva.

Te pup si astept sa te citesc.

Si ca sa nu pierd stirea, am citit ca Paris si-a tapetat peretii camerei cu postere cu tatal ei, vrea sa il vada toata ziua si sa nu-l uite niciodata.


Cam atat. Numai bine.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Motanikule,
Am o gramada de stiri, vreau sa le comentez,da ma gandesc de fiecare data de jde ori daca sa le pun sau nu.
Ai dreptate in ceea ce spui...o sa incerc sa scriu din nou.
Am citit de Paris, mititica de ea...mi se rupe sufletul
Am vazut ieri niste poze cu copiii erau la plimbare zilele trecute..ma uitam la Blanket ce a slabit...


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Tatal lui Jordie Chandler, cel care l-a acuzat pe Michael in 1993, a murit. Ma abtin de la orice comentarii, dar e oarecum ironic, nu?

http://www.radaronline.com/exclusives/2009/11/exclusive-father-michael-jackson-molestation-accuser-dead

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

anka, stii ca am pierdut firul evenimentelor, nu stiu ce, cu cine si mai ales - de ce, dar daca nu mai scrii, imi fac timp, o iau si pe motanik si venim peste tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Bai da cred ca era tanar...cat sa fi avut acum? vreo 50 maxim.....mhhhh cauzele mortii inca nu se stiu,
Astrojunkie

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna fetelor.Sunt si eu o iubitoare de Michael.Va urmaresc de mult timp.Ma primiti si pe mine in clubul vostru?
Nu stiu ce sa mai cred.Mi s/a incalcit singurul neuron pe care il am..Am citit postarea din data de 18 de pe siteul care se intreaba unde e Michael(Whereismichaeljackson).Sunt in ceata...oricum, speranta moare ultima.
o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Astrojunkie ia uite ce gasi , se pare ca s-a sinucis http://www.nypost.com/p/news/local/father_of_jacko_molestation_accuser_kek0TWE1fPywMMyQnIAxWP
JoAnn bine ai venit printre noi....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Deh, o fi avut prea multe care ii apasau sufletul...Si cum sa nu aiba cand a contribuit din plin la distrugerea lui Michael...poate ca a avut si alte probleme, in afara de asta, dar prin gestul sau vad incercarea de a spala pacatul numit minciuna, comis cu varf si indesat prin '93...

JoAnn, bun venit printre noi! Daca ne citesti de mult, stii deja ca suntem fete bune, destepte si modeste, pe de-asupra, ne mai aprindem noi uneori, dar asta pentru a pastra atmosfera calda, nu de alta. Oricum, spune-ne mai multe despre tine!



..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

pt Danielac

am citit despre congres, mai e valabila propunerea? eu sigur nu as putea merge dar as putea da zvon in MJJ Fan Romania,si in alt fanclub, unde sunt membru, poate asa va strangeti multi.

Mergi la inceput