E normal asa ceva?

E normal asa ceva? | Autor: mami_alexia

Link direct la acest mesaj

E normal www.mircea-badea.ro/blog/din-nou-editie-speciala-sinteza-zilei/" target="_blank">asa ceva? Nu-mi ascund lipsa de simpatie pentru domnul Basescu. Dar totusi, e normal asa ceva? Nu stiu altii cum sunt...dar decat cu asa un presedinte, mai bine fara



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cortexia spune:


Dar e normal ca orice spune sa fie interpretat, analizat, contestat?
Ce ti se pare anormal in aceste doua clipuri? Faptul ca apare presedintele sau faptul ca unii comentatori ii rastalmacesc pina si tacerea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Sint disperati.
Madam Udrea dindu-se drept o ascultatoare oarecare www.gandul.info/politica/vezi-aici-ce-fata-face-elena-udrea-intrebata-fiind-daca-ea-a-sunat-la-radio-dandu-se-o-admiratoare-a-elenei-udrea-video-5093894" target="_blank">la emisiunea lui Turcescu, amenintarea lui Dinescu, "autobuziada" de la Timisoara, toate-toate denota disperare. Le fuge pamintul de sub picioare.
Eh, inca putin si gata.

Si-s si cam lipsiti de talent, intre noi fie vorba :). Puteau face niste parodii mai de doamne-ajuta, nu penibilitatile astea.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

absolut bestiali asta imi aminteste de reclama la Mc din SUA, in care faceau Burger King [sau KFC???] de tot kk*** .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ce nevinovat este Basescu...ma intreb daca o mai fi fost pe undeva in lume vreun candidat la presedintie care sa joace efectiv un rol in clipurile sale??? chiar daca si numai rol de mim...

E de tot rasul....



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ileana desi nu o sa mai ai absolut nici un motiv promiti sa mai scrii la Zona Politica si dupa 22 Noiembrie?

Totul o sa fie cam straniu pentru tine atunci. Cam ca razboaiele Cardassiano-Bajorane din Star Trek Voyager. Ar fi totusi interesant sa savurezi alaturi de noi declaratia presedintelului PNL Calin Popescu Tariceanu din 6 decembrie: "Astazi poporul a decis sa'i mai acorde o sansa lui Traian Basescu. Traiane, daca ai ocazia sa mai vorbesti tu pentru 2 ministere?"


Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

poporul a decis sa'i mai acorde o sansa lui Traian Basescu.

Facem pariu ca nu?
Pe ce?


P.S. si vezi ca esti off-topic. Nu despre mine si trairile mele interioare e topicul asta.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cortexia


Dar e normal ca orice spune sa fie interpretat, analizat, contestat?
Ce ti se pare anormal in aceste doua clipuri? Faptul ca apare presedintele sau faptul ca unii comentatori ii rastalmacesc pina si tacerea?




Da, asta mi se pare normal. Pentru ca de asta e presa. Pe cand presedintele...intr-o tara normala, altfel se comporta un presedinte. La noi insa, s-a pierdut de mult notiunea de presedinte.Anormal in aceste doua clipuri mi se pare alaturarea PRESEDINTELUI TARII. Rastalmacesc tacerea?! Adica daca eu fac numai prostii si tac asta inseamna ca nu sunt vinovata? Din contra, tacerea spune multe si asta nu e doar o vorba! Tacerea lui Basescu e asurzitoare.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Ce nevinovat este Basescu...ma intreb daca o mai fi fost pe undeva in lume vreun candidat la presedintie care sa joace efectiv un rol in clipurile sale??? chiar daca si numai rol de mim...

E de tot rasul....



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"









Si eu m-am intreabat acelasi lucru. Si mi s-a spus ca se practica in Rusia, Ucraina, etc.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Nu este normal.Propun o petitie pentru interzicerea rasului,ironiilor si glumelor in aceasta tara.Sau mai exact propun ca lui B sa i se interzica sa-si realizeze campania in acest mod.
Uite si replica complet lipsita de umor a lui Mircea Badea:
http://www.youtube.com/watch?v=oPvjVUPPoVE
Pe de alta parte,nu inteleg de ce va mai agitati atata,mai sunt cateva saptamani si pica.Asa spun toate sondajele.El nu are nicio sansa.Toti il bat in turul doi.Kaput.Se termina.Romania va fi libera.Cetatenii oprimati si hartuiti scapa de dictatura.Totul va fi roz si minunat.Nu va mai exista cenzura.Poate nu va mai exista nici opozitie.Libertatea si bunul simt vor invinge in aceasta tara.Va incepe un cincinal de marete infaptuiri.Epoca B va fi aruncata la cosul de gunoi al istoriei.Si el in inchisoare ,acolo unde ii este locul.Asa ca ce sens are sa va mai indignati pentru un biet videoclip???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Lory, Basescu ar trebui sa inteleaga ca nu de umor avem nevoie in acest moment. Daca Basescu rapsunde la intrebarile pe care le-a pus Badea, eu o sa imi exprim admiratia fata de el. Pana atunci



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput