E normal asa ceva?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Eu simt nevoia sa mai si rad,pe cuvant.Chiar asteptam astfel de clipuri,nu numai ale lui B.Astept in continuare si de la ceilalti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Ar trebui sesizat totusi un aspect esential: una este un jurnalist, alta un presedinte. "Fisa postului" difera fundamental. Au treburi diferite in societate.

E foarte dragut ca va distreaza Basescu, insa nu asta e treaba lui.

Din pacate, isprava de acum nu este decit una chiar marunta in sirul celor prin care Basescu a coborit institutia prezidentiala in derizoriu.
Intr-o tara normala, el ar fi presedinte cel mult la circ. unde poa' sa amuze lumea cit pofteste.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citind comentariile de pe aici, in care lumea chiar se amuza de ce a facut Basescu (), nu pot sa spun decat ca Basescu chiar merita sa le fie presedinte.


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Vezi cum te prinzi tu de toate........M-ai jignit profund cu replica asta,m-ai facut sa ma simt ultimul dintre alcoolici si drogati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Apropo:
*Enunt:afara este soare(e soare in Ro)
*Tema:trebuie sa produceti un eseu din care sa reiasa ca B ,in cooperare cu fortele cosmice oculte,a reusit sa-l faca sa apara acuma cand nu mai are nicio sansa de a castiga un mandat.
Succes!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Se poate si mai rau.
De exemplu: www.hotnews.ro/stiri-politic-6444589-video-mircea-geoana-agasat-intrebarile-unei-femei-nemernicii-dracului.htm" target="_blank">Nemernicii Dracului!

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Se poate si mai rau.
De exemplu: www.hotnews.ro/stiri-politic-6444589-video-mircea-geoana-agasat-intrebarile-unei-femei-nemernicii-dracului.htm" target="_blank">Nemernicii Dracului!

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Oups!
V-am zis eu ca inca n-ati auzit nimic!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Oups!
V-am zis eu ca inca n-ati auzit nimic!



Si daca e sa ii dam crezare www.danandronic.ro/Blog/danandronic/art/748/S-a-incins-tarata-n-eiin-episodul-urmatormaine-Bogdan-Chireac-il-va-acuza-pe-Geoana-ca-fura-banii-de.html" target="_blank">astuia ce e mai interesant urmeaza sa apara in seara asta.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

In timp ce www.flickr.com/photos/sutu/4094985033/" target="_blank">Number one al patriei se razboieste din toate pozitiile cu presa, auto-victimizindu-se, ia ascultati aicea o parere despre ziarele din Romania:

"Sunt extrem de agresive si ofera multe perspective politice diferite atunci cānd acopera o situatie. Este minunat. O presa agresiva este extrem de importanta; este parte a unei democratii sanatoase si functionale"

Cine zise asta?
Unu', Gitenstein ii zice.
Ha?
Ambasadorul SUA la Bucuresti.

http://www.gandul.info/news/noul-ambasador-sua-vorbeste-cu-incantare-pentru-wall-street-journal-despre-presa-extrem-de-agresiva-din-romania-pe-cine-sustine-america-la-presedintie-5096427

Eh, taica, asa o fi la ei, in cea america, ce stiu ei ce-i aia democratie ...


P.S. misto intrebarea din titlul articolului . Chiar asa. oare pe cine?




Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
o parere despre ziarele din Romania:

"sunt parte a unei democratii sanatoase si functionale"



Adica in Romania exista o democratie sanatoasa si functionala?
Spre deosebire de America unde www.nydailynews.com/news/politics/2009/10/19/2009-10-19_bam_team_again_rips_fox_news_but_says_aides_will_appear_on_shows.html" target="_blank">presedintele ataca presa?


Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput