E normal asa ceva?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Number one





MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12

Adica stati putin, vreti sa spuneti ca Geoana a cerut femeii respective sau simpatizantilor lui Basescu ”sa dea subventii agricultorilor”, pentru ca mai apoi sa-i numeasca nemernici?




Poate ne-am grabit...tu ce ai inteles? Care-s nemernicii?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Eu am inteles ca doamna respectiva avea pe ea o geaca portocalie (care probabil purta si inscrisurile PDL), a inceput sa se ia de Geoana, iar acesta a vorbit ca si cum s-ar fi adresat PDL-istilor in general. Nimic nu-i iarta limbajul. Insa sa spui ca "se poate si mai rau" e putin deplasat. A se vedea www.trilulilu.ro/de_ce/72b4b740663e08" target="_blank">asta si www.youtube.com/watch?v=mmIIruWAzXs" target="_blank">asta. Deci nu e mult mai rau.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia
Deci nu e mult mai rau.



Nu. E asa, mai rautz...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Rufus, vrei sa analizam care replici sunt mai rele? Propui tu termeni de comparatie, standarde, dupa care sa analizam?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Rufus, vrei sa analizam care replici sunt mai rele? Propui tu termeni de comparatie, standarde, dupa care sa analizam?




Nu, nici vorba...
Ma amuzam, doar, sa vad ca daca Basescu era socotit badaran, acum contestatarii lui o scalda; daaaaa...si alalalt e badaran, dar nu chiar asa......
Si, daca e sa fim corecti, e chiar mai rau: va sa zica, zbier ca tu faci aia si aialalta si pe urma fac si eu la fel. Demagogie crunta, in plus fata de badaranie. Asa-i, ori ba?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Rufus, toti sund badarani in aceasi masura, nu-i scuza nimeni ca injura! Insa TU ai spus ca "se poate si mai rau" si atunci eu am inteles ca de fapt Geoana injura/ vorbeste mai urat decat o face Basescu. Ceea ce cred ca ti-am demonstrat ca nu e adevarat.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12


Cu siguranta Geoana nu a insultat cetatenii de pe strada, ci pe cei despre care spunea ca au ruinat agricultura.



Marilena...intram in penibil. Va sa zica, Geoana a injurat o mana de oameni...nu pe toti. Dar Basescu i-a zis tiganca imputita unei singure ziariste...e mai bine? Ce naiba...
Conteaza numarul?
Deci tu nu arunci cu pietre in Geoana ca-i badaran, numai pentru ca, in opinia ta, Basescu e si mai badaran? E o teorie interesanta!
Dar in Orban arunci cu pietre, ca a exprimat din greseala doctrina liberala? Sau si ala avea dreptate, din moment ce Basescu le-a spus ticalosi?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Rufus, am si eu o curiozitate. Sunt si eu curioasa ce parere ai despre toate semnele de intrebare care planeaza asupra lui Traian Basescu. ("profesorul", afacerile lui frate-su, bani de campanie, etc)Tu, ca sustinator (sau poate ma insel, daca e asa, iti cer scuze dinainte) al domnului Basescu, nu esti interesat sa afli raspunsurile la aceste intrebari? E o pura curiozitate.

Cat despre faza cu badaranism..parca te-am rugat sa propui niste criterii dupa care sa analizam spusele celor 2 badarani. Acum sa inteleg ca "numarul destinatarilor de injuraturi" e unul din acele criterii?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Mai oameni buni da cine a fost ministru al agriculturii in ultimii 3 ani spre exemplu?Ia sa vedem:
Dan Stefan Motreanu-PNL
Decebal Traian Remes-PNL-ala cu caltabosii
Dacian Ciolos-adicatelea domnu pres G saboteaza propunerea de comisar europrean
Ilie Sarbu-PSD
Radu Berceanu-interimar,adicatelea nu prea are voie sa faca nimic decat daca mai scoate G o lege noua
Adica sa inteleg ca G i-a facut nemernici pe toti astia???
Draga Adriana ,dupa ce ne-ai aratat ca in aceasta tara este dubios sa razi si sa te amuzi de un clip electoral reusit,pricep acuma ca oricine se imbraca in portocaliu poate fi injurat pentru ca este "dusman"-pe el,pe mama lui cetateni dizidenti ai dictaturii din Ro.Interziceti fratilor si culorilor printr-o hotarare a Parlamentului ,zau e mai cinstit asa

Mergi la inceput