*Cozonaceii iubiti aniverseaza 1AN! LMA! (83)*

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Multumesc mult pt. raspunsuri...o sa-i dau doar Vit. C...ca, cu portocala nu avem sanse. Se uita la canuta sa vada cum e lichidul dinauntru...daca e galben intoarce capul

Un vot va rog...se poate vota o singura data de pe un IP.

http://supersimplu.ro/CalinescuRamona

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Ramo votat.

Am iesit pana in coltul strazii la butic cu Raphael si a fost de ajuns sa inghet de frig. Brrrr! a venit iarna.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Isabela, mamica lui Raphael nazdravanel (23.10.2008)
RAPHAEL IUBITEL
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Care din voi ziceati ca ati prins bilete la concertul lui Banica? Nu am retinut numele...



ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Am incercat reteta trimisa de Darling, cu pui, cartof si mar...yam-yam. A halit plodul tot.

ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Cadou de 11 luni...PRIMuL DINTISOR SI PRIMII PASI FACUTI SINGURICA!!!
E mama la noi si ne bucuram mai rau ca 2 copii...ce fetita mare am...

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralukutzza spune:

Ramo felicitari printesei pentru primul dintisor si pentru primii pasi singurica.
Este o zi foarte speciala pentru voi.Ai o fetita mareeeee si curajoasaaaa.

Raluca mami de gargarita Andra-Bianca
DN 26.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Ram, felicitari pt cele 2 realizari!

Se pare ca noi ramanem singurele stirbe

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Bravo Sara!

ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Felicitari Sara!

A comandat cineva de la mothercare.com? Cat dureaza transportul si cam cat costa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Fetelor, va multumesc...sunt asa fericita...sun pe toata lumea!
Bravegirl, nici eu nu credeam ca-i dau curand...nu sunt gingiile rosii sau inflamate, papa la fel de bine...deci niciun semn prevestitor.Asteapta-te sa vezi dintisori la Ariana asa pe neprevazute

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput