Burtici fericite de septembrie-octombrie (225)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Salutare si de la noi,
Azi am avut parte de o zi cu soare ,dar e un vanttttttt afara de te ia pe sus si destul de rece, dar am indraznit sa ies totusi la plimbare.
Acu dormim duse , azi noapte a dormit de la 21 la 3 dimineata , fericire pe capul meu, in schimb Iulia a adormit la mine pe pat, a inceput sa tuseasca si a tusit pana mi-a umplut cuvertura de pe pat de voma .MI-a fost o mila de ea , dar cel putin dupa aceea a adormit dusa.
Sunt cu ochii pe forum inca sa vedem ce face Dana(sper sa aiba o nastre usoara).

Claudia, mami de Iulia(04.12.2003) si Alexandra Isabella(05.09.2009)
http://s216.photobucket.com/albums/cc315/iulia04122003/fetele%20mele%20iubite/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

luto cu lozul tau castigator , hai sa iti zic ca eu am castigat la loto saptamana asta . Laci cand a plecat a scris biletele de loto , mi-a dat banii ca eu sa le pun ... si eu nu le-am pus ... si sigur ca numerele scrise de el nu au iesit. Asa ca banii de bilete sunt bani castigati de mine si intra in buzunarul cu bani negrii nedeclarati




Aida ...
povestea nasterii
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




Baby

de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

FELICITARI MONIKUS!!!!
RECUOERARE RAPIDA!
BINE AI VENIT RARES ANDREI!
Sunt si eu cu un ochi pe aci si inca mai flutur o agitata pentru Dana, asa preventiv!

RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

pazza am vazut ca spuneai ceva de vaccin pentru verisoara ta. L-ai gasit?Eu inca il mai am, ca n-am avut nevoie de el, Raisa are Rh negativ.Ti-l trimit si maine dimineata daca are nevoie urgenta.Vorbim

RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:


Imi vine sa plang de ciuda ca dupa ce m-au bulversat vestile cele bune despre noii bebeloi, dupa ce am reusit sa ma urnesc din casa, pe ploaie, doar-doar imi inec amarul intr-o mani-pedi, dupa ce venisem si facusem o raspunsuri pe categorii...a venit maica-mea...eu dau "trimite mesaj" si incepem "entertainment"...cu plimbat si alte chestii. Cand ma intorc acasa...netu' picat, mesaje transmise din parti...eu in urma cu mesajele...
Cel mai rau ma "doare" ca au inceput telefoanele asaltatoare. Toata lumea e bine intentionata dar...ma simt cam aiurea...parca-s manata de la spate la pascut nascut[:d]

Mai dau o raita prin capitolul trecut si prin asta...si poate ma pot aduna sa sintetizez ceva.








Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 39+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå fetelor!

Pfuai ce somn luai langa Bruce vreo 2 ore de pe la 17..Trezit si facut baitzå de fapt l-am gadilit eu så se trezeasca si apoi a papat si a luat somn din nou..Nu stiu ce o så faca la noapte dar ce så fac eu de trezit nu il trezesc så il tin eu treaz ca så doarmå må-sa la noapte..asta este am dormit 2 ore cu el n-oi muri( zice pupåza care are sotu disponibil)Eu acu sunt fresh nu am cum så dorm.. eu deobicei mergeam pe programul lui dar el m-a fentat acu

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Liliac , capul sus, stiu foarte bine cum te simti, dar in curand iti vei tine si tu comoara in brate...mai e un pic...

Claudia, mami de Iulia(04.12.2003) si Alexandra Isabella(05.09.2009)
http://s216.photobucket.com/albums/cc315/iulia04122003/fetele%20mele%20iubite/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Iulika, odihna nu strica niciodata..sunt convinsa ca ti-a prins bine, si Isabella doarme tot de pe la 17 si inca doarme e ora 20 ,dar eu nu am indraznit sa ma culc ,ca am zis ca doarm doar o juma de ora..dar m-am inselat...


Claudia, mami de Iulia(04.12.2003) si Alexandra Isabella(05.09.2009)
http://s216.photobucket.com/albums/cc315/iulia04122003/fetele%20mele%20iubite/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1


Imi vine sa plang de ciuda ca dupa ce m-au bulversat vestile cele bune despre noii bebeloi, dupa ce am reusit sa ma urnesc din casa, pe ploaie, doar-doar imi inec amarul intr-o mani-pedi, dupa ce venisem si facusem o raspunsuri pe categorii...a venit maica-mea...eu dau "trimite mesaj" si incepem "entertainment"...cu plimbat si alte chestii. Cand ma intorc acasa...netu' picat, mesaje transmise din parti...eu in urma cu mesajele...
Cel mai rau ma "doare" ca au inceput telefoanele asaltatoare. Toata lumea e bine intentionata dar...ma simt cam aiurea...parca-s manata de la spate la pascut nascut[:d]

Mai dau o raita prin capitolul trecut si prin asta...si poate ma pot aduna sa sintetizez ceva.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 39+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!


Seara buna Liliac..cam tristuta in seara asta..Nu mai te consuma cu telefoanele astea''binevoitoare''.. vad ca din ce in ce mai multe va confruntati cu 'problema' asta..singura chestie ce poti så faci e ori så nu mai raspunzi la nimeni ori så nu te stresezi.Iote de aia e bine så nasti mai devreme..nici nu apuca lumea så isi faca planuri de a telefona ci ii iei prin sorprindere

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

MESAJ DE LA DANA A VENIT PE LUME MINUNEA NOASTRA! 32+ Chiara Ada

Mergi la inceput