Goldie Pants - 11

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu vin..si daca e frig..ce conteaza..e luna plina? Moonwalk scrie pe noi




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Purple...Multam mult.Ce bine suna vocea acapella
Haideti fetelor la party, ca doar n-a muncit Iona degeaba.Uite ce frumos a aranjat pentru noi...pai e frumos sa nu venim?
Hai lauti-va mejeii din dotare si let`s party girls

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu sunt p'aci....tot pe langa Mures...nu la mare departare. seara asta ma tratez de romantism cu un masaj, ca tare resimt schimbarile de vreme.


mj pleci pe insula? faci private party? eu cred ca ai tu acolo o idee mica la copt...si o pregatesti de pus in practica. sa nu stai mult ca mi se face dor rau rau de tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oana, ceva de genul ?







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple e exact pe marimea mea. acu sigur visez dulce la noapte.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai mai iona...ma bagi la apa cu miss dirty diana.....si doar ti-am spus ca nu stiu sa inot.......

....acuma.....eu am zis ca imi fac private party cu BAD-ul meu......da' nu v-am zis unde......aka in mansarda lu'Iona ...hehehe...de cand suntem noi aici......si studiem constelatii...
pana acum o reusit sa-mi arate doar ......centura lu'orion........insa pentru mine e prea mult si atat, nu ma duce neuronu la mai mult......cre'ca o sa ma concentrez la maxim sa o studiez mai in detaliu tonight.......

iona, multu pentru amenajare....fetelor, pe noi in seara asta nu ne vedeti la fata...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey Mj io nu vrui sa te inervez doar sa-ti deschid okii si zo ca ma doare sufletu'cand vad ca tu sustii ca nu-l imparti cu nimeni si cand colo pretina ta pe la spate se intretine cu el de mama foculuisi asta in vazu tuturor....si tot io's de vina ....e treba ta daca o/ii crezi ..io nu mai zic nimica...

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona am uitat sa iti zic ca tare imi place noua ta locatie.....Jackson Street...mai sunt ceva casutze de vanzare? ca tare bine imi suna


edit: pt strumfita ta, am vazut foto.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

In spiritul subiectului, sa nu uitam de ce ne-am adunat



(si sa nu vin sa va bat )


Lisa vine si dedicatia pt tine imediat. si pt iona la fel. Mj_girl...si tie.

Si sa vad securea ingropata sub copacu' ala...ce atata la subiectul asta? Nu e destul la restul? Ca ma tai cu forumul in engleza "this is not it"




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey Mj io nu vrui sa te inervez doar sa-ti deschid okii si zo ca ma doare sufletu'cand vad ca tu sustii ca nu-l imparti cu nimeni si cand colo pretina ta pe la spate se intretine cu el de mama foculuisi asta in vazu tuturor....si tot io's de vina ....e treba ta daca o/ii crezi ..io nu mai zic nimica...


.....cum mai iona.......unde ma intretin?......nu-ti spusei ca nu sunt yo zuza aia....unde ma vezi tu pe mine in vazul tuturor?..
...si apoi...oi fi eu tanara si cu sangre caliente......da nici chiar asa...ce credeti voi ca pot face fata asa ......la cati MJ-ei vreti voi?......pai cu BAD...nu mai am timp frate de altii......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput