Goldie Pants - 11

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Lisa Bad




Mj_girl






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Purple...video-urili's bune di tot...da io n-am dedicatie??

Mj da pi unde esti???hai ca a esuat si planul B de a te face mrs....vad ca nu vrei nici in ruptu'capului....asta e....Lisa da invata mama sa inoti ca nu strica....nu poti sa atingi fundul marii,Muresului daca nu stii

Oana

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple....
mey, cum nu ma lasati voi sa studiez indeaproape centura lui orion asta......ca uite, mai am un pic si deslusesc misterul cu stelili astea ...da' gata aici in pod raman pana maine cu BAD.....nu ma mai ademeniti cu nici o acuzatie falsa...

....si ca sa luminez de tot treaba asta, uite aici.....faceti diferenta intre mine si zuza aia ....chiar daca parul are aceeasi culoare aprox......eu is muuult mai finutza si dragutza...
acum e toata lumea multumita?

iona...nu ma intereseaza nici un fund al marii, muresului.......sau al cui o mai fi.....asa ca nu ma mai arunca in apa......ca ma ai pe constiinta daca ma inec...

am editat..... ca nu vroia frate sa se arata zuza...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pt the one and only, our host tonight, Mrs. Iona Rock J.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

iona am uitat sa iti zic ca tare imi place noua ta locatie.....Jackson Street...mai sunt ceva casutze de vanzare? ca tare bine imi suna
edit: pt strumfita ta, am vazut foto.


locatia am schmbat-o de vre-o 3 zile...casuzte mai sunt 2 de vanzare....hai sa mergem sa le vezi daca tot esti la mine....unde esti ca nu te vaz??

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Thank u and good night

ma retrag in pivnita superb amenajata pe care o ai, Iona . cu cine..nu spun






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata Goldie Girls
M Love of my lifelove you more
mei da ce dedicatii imi vad okii pe aici?Wow.
Purple..cum a fost in pivnita? Nu a fost frig? Nu ti-a inghetat fundu`? , neah nu cred
Lisa a studiat stelele....cum e Lisa cu centura lu` Orion...ai deslusit-o presupun pana in in cel mai mic amanunt
Mj maica tie pi unde iti umbla piciorusili?
Hai fetele trezirea!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey voi v-ati dat la fund toate? I`m the only Goldie Girl here?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka si eu sunt pe ici, doar ca ma pandeste de dupa colt o raceala si ma tot ascund de ea
de aia nu ma gasea nici iona aseara

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:

anka si eu sunt pe ici, doar ca ma pandeste de dupa colt o raceala si ma tot ascund de ea
de aia nu ma gasea nici iona aseara

Oana...stiu eu o reteta....e una mai populara, cu aspirina,garantat trece.Io zic sa iti iei Ebony-ul din dotare si roaga-l sa iti " dea" o aspirina..Bafta sa imi spui daca a avut efect.vezi ce duamna sunt????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput