Goldie Pants - 11

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

WTF ???? O M G, O M F G , O M F G , mey fetili io una nu-sh ce se-ntampla acilea, da’ ma jur ca come togetheru’ fuge de iona ca de billie jean, are cosmaruri deja, dragu’ de el....., hopa,...........hai ca acu’ neuronii mei atrofiati avura o revelatie, mey iona, tu nu cumva oi fi vreo billie jean , ca vaz ca facusi o obsesie pentru come togetheru meu ? Maine poimaine ii pui si un plod in carca...sau il dai in judecata cine stie pentru ce.... zi daca vrei bani ca o rezolvam repede....... So won't you just let us be...

De fapt ce vrei tu sa spui ca come togetheru meu e badu lu lisa??? sau care e treaba? Hai zi-o pa fata, ce naiba ne-ascundem dupa finger.... Uite io si cu lisa nu avem gelozii de genul asta, cand am ales am fost amandoua neste duamne si pana acu’ ne-am respectat alegerea, presupun ca daca lisa avea ceva sa-mi reproseze o facea personal ca doar n-oi fi tu avocata ei, .....da’ tot nu-nteleg care e problema ta. ...

Lisa, te rog, daca ai ceva sa-mi reprosezi....daca tu intelegi care e problema lu’ iona, daca vrei sa-mi transmiti ceva prin ea.......lumineaza-ne si pe noi..ca pa mine una nu ma mai tin neuronii ...iar de-ai lu come togetheru’ ce sa mai zic....il stiti cum e.....

Fetili pentru ca v-ati facut ca ploua si nu i-ati dat apa la moara lu iona pentru postarea de aseara, ...sunteti neste adevarate duamne, doar voi stiti cat tin io la come togetheru’ meu.....

Fetili, intucat come togetheru vede cum ma inervez de fiecare data cand iona posteaza ceva despre fundu lui, si incearca sa strice prietenia mea cu lisa, desi el m-a avertizat ca „People talk, people say what we have is just a game”, ca la toate colturili pandeste paparazzi si zuze nebune, si billie jeane obsedate, si asa zise garzi de corp sau lustruitoare de centuri care nu vad cu oki buni relatia noastra ...... o perioada io si cu come togetheru’ meu nu vom mai da party si nici nu vom mai participa la vreuna... plecam cateva zile pe o insula privata (cum bine a intuit ankutza) , doar noi doi, ca sa ne revenim din soc si sa ne putem bucura linistiti unu’ de altu’


Asa ca, fetili, noi va dorim dixtractie maxima p’acilea, sa va gasim la goldie cinspe ...si nu va faceti griji pentru noi, doar pentru fundurili lu’ partenerii vostri.....





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io zic sa nu il mai scoti la inaintare cateva zile, macar pana uita lumea de el.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

MJ_Girl WTF? pai si parfumul ? Daca pleci pe o insula , io zic sa ii dai postasului adresa mea , sunt o duamna si ti-l inapoiez la intoarcere

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetele..
mei.....da' ce-mi vad okii mei acilea?... mj, te-ai suparat pe iona si pleci in vacanta cu come togetheru?...bun pretext v-ati gasit sa va izolati amandoi pe insula.....

......acuma eu ce sa zic......is la mijloc fara sa vreau.......mj doar stii ca sunt o lady si nu ma uit la alti berbati in afara de al meu BAD .....eu nush ce vrea sa insinueze ea...chiar am intrebat-o aseara la ce s-a referit..... ca eu nu am inteles........da' nu mi-a raspuns.......
o singura data am calcat stramb...stiti asta......si atunci fu cu blue shirtu' lu ankutza la partili dat la mine .......dar sa stiti ca a fost prima si ultima data.........amarnic ma caiesc....offf....
.....mj, te asigur ca nici prin gand nu-mi trece sa ma uit macar mai insistent la come togetheru' tau... ...doar ne respectam una pe alta.........deci in privinta mea poti sta linistita.......

bai dar acuma pe bune.....voi chiar nu vedeti ca eu nu am oki decat pt BAD????....mj,chiar crezi toate hoaxurili astea?......
adika BAD imi face declaratii peste declaratii.....si yo sa-l tradez?......nici gand!!!!
uitati numai un exemplu aici:
"I'm crazy 'bout you
I'm here to love and please you
I'll do what you want me to
I'm all about you...
You're my desire
I get higher everytime I speak your name....
Now the first time that I saw you walking down the street so pretty/
Gone with your bad self...
You are my, you are my
You are my lovely one"

mj, cu toate astea, sper ca te-am luminat.....si ramanem prietene in continuare......

...si pentru asta, imi fac si eu party privat numai cu BAD.




www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Asta ce party e?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Asta ce party e?

Is a kinda hoax

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ankutzaaaaaaa...vrei un cocktail ? Din ala blue .




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai daca e vorba de cocktail si mai ales.....blue...apai cu placere.Multam Purple.
Da` tu de care servesti?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Purple, evident. Desi daca are ceva zmeurici nu ma impac cu el.

Uite ce frumos iti canta



numai sa nu te mai necajesti cand vezi escalade-uri, sau alte cele. Ci sa te gandesti la ceva (cineva) frumos.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Purple vreau si io un cockteil de fapt mai multe....pai asta-i treaba??io ma chinui toata ziua sa amenajez "plaja" pt party,sa pun corali si perle negre pe fundul apei,am pregatit mansarda cu vedere la cer si raul Mures dintr-o parte ..din cealalta parte are vedere la cer si la vecinu'n curte..si voi imi trageti clapa...pe Mj o inteleg ca nu vrea sa puna picioru' la mine si prefera sa dispara pe o insula cu come togetheru' da voi celelalte?



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput