FIV in Ungaria 67

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Tabitha, ma bucur sa aud ca nu te-ai descurajat! Atitudinea asta te va ajuta mult! Sa dea Domnul sa puteti reincepe la sf lui oct si sa iasa cu ochisori! Doamne ajuta!

Laura 34+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/registry/search/index.jsp?_flowExecutionKey=_c11EDD71B-501A-6A2F-9AF9-6A66F91011D0_k6888B69F-452C-89D6-F903-9D161DBE85B5&overrideStore=TRUS" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Cred ca toti romanii vor migra spre ale tari deoarece s-a dat acum trei zile o lege:Spitalele fac FIV gratis(fara decontare la Asigurari -adica pro bono) sau nu mai fac deloc ,doctorii riscand inchisoarea pe 3 ani dac incaseaza vreo procedura FIV sau vreo inseminare.
Dupa ce ca nu ne ajua deloc mai vor sa ne si ingradeasca .Au innebunit cu totii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna seara fete dragi....desi nu e asa de buna...la ce vesti minunate am primit
nu ca as mai fi avut vreodata intentia sa incerc ceva in fascinanta Romanie....da asa ca idee....tipic romanesc....nu-i suficient ca nu se face ceva pentru oameni...dar hai sa la dam si cate un picior in cap alora care incearca din rasputeri sa faca ceva...asta asa ca sa nu uite cumva in ce tara traiesc

no....si venisem destul de bine dispusa acasa....tare obosita....da eram bine....acu-s cu dosu' in sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

samira ia uite ce am io acilasa-i drakului pe ai nostri bca si asa nu-s buni de nimik..hai intoarce dosu in joscristal te pup sunt cu ochii pe tine chiar daca nu apar asa des.
moldoveancoo stii tu ca noi niciodata nu obtinem nimik asa usor..dar dupa atatea piedici finalul va fi unul fericit si implinit..te pup..io vin dupa 16 inca nu stiu sigur cand..
luck te pupp
irina multa bafta tinem pumnii stransi.
buluna oauuuuu aveti si dintzisori felicitariii...ne-ati luat-o inainteva pupam
ali sa ne anunti ca sa facem galerie..te puppp
legaturiloooooooor mie dor de voi

va pup pe toateee..fugggg ca tipa copilul atomic..aaaa dupa botez spun babele ca copii se linistesc..a mea a fost cuminte inainte dar dupa botez potop am un copil bomba atomicada dehh cu cine sa semene decat cu masa
fuggggg,,

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Tabithadeci se poate vedea hidrosalpinxul la eco in timpul stimularii!! Si cum de a zis ca poti incepe din nou la sfarsitul lui Octombrie cu hidrosalpinxul prezent? De asta nu ai intrebat? Hai ca infectiile alea se rezolva cu antibiotic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

liana.....gata!!!....mi-a trecut supararea....am mancat....si mi-am revenit .....da-i in colo de nemernici

mai fetelor...la baile alea termale din Budapesta avem voie???...nah...ca ma tot mananca
ca io ma tot gandesc ce o sa fac pe acolo....ca in viata mea nu am avut atat timp de stat degeaba...si ma simt asa...oarecum fara directie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Dragele mele va multumesc pentru incurajari!
Am sunat azi la clinica si mi-au zis ca avem 5 celule divizate. Maine ne spun ce s-a mai intamplat si daca ne cheama la embrio transfer joi sau sambata. Va pup .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Din pacate nu stiu sa pun pozici....
Liana, nici al meu nu s-a linistit mai mult dupa botez. Ba chiar incepuse sa fie mai plangacios, acum am ajuns la concluzia ca veneau dintisorii...Poate si fata ta lucreaza la ei...

Ali, sa stai cuminte la pat.

Peste cateva zile va naste o alta olteanca FIV-oasa de-a lui Zadori.

Pupici.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
MAMI DE MIHAI ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

liana.....gata!!!....mi-a trecut supararea....am mancat....si mi-am revenit .....da-i in colo de nemernici

mai fetelor...la baile alea termale din Budapesta avem voie???...nah...ca ma tot mananca
ca io ma tot gandesc ce o sa fac pe acolo....ca in viata mea nu am avut atat timp de stat degeaba...si ma simt asa...oarecum fara directie


mergi la budapesta pentru ... fiv ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

da tannoo...in Noiembrie incep AC si in Decembrie stimularea

Doamneee...mare care esti...am ajuns sa ma bucur la gandu' ca incep stimularea ovariana ...asta-i semn ca m-am dus cu capu'

Mergi la inceput