Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!!!(6)TELEDON!!!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!!!(6)TELEDON!!! | Autor: doinabita

Link direct la acest mesaj

nota administratorului:

am primit toate actele cerute de regulamentul nostru.
Iti multumesc pentru intelegere si iti doresc succes in campania pentru fiul tau.

partea a doua

----
ma numesc bita doina,as dori sa vorbesc despre problema lui CLAUDIU Daniel,cu voi,trebuie sa reusesc prin orice mijloace prin oricine vrea sa ne ajute .deschide-ti linkul: http://www.dan.starclub.ro/ si veti vedea despre ce e vorba.daca doriti sa discutam despre asta va astept cu idei noi,sugestii,caci eu am scris in multe locuri,televiziuni,presa,dar pana acum nimic concret.

contul lui Dan de paypal: cainiirosii2000@yahoo.com

Acestea sunt numerele pentru teledonul pentru Dan:

0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.
Romtelecomul a numit campania


O SANSA PENTRU CLAUDIU!!!
PUTIN CU PUTIN SANSA VA FI REALA!!!
DOAMNE AJUTA!!!!
Incepem o noua lupta: Luni primim programarea pentru a pleca pentru o interventie in America - Mexic.Am trimis toate actele medicale iar doctorul ne-a dat mari sperante.Din momentul primirii programarii avem la dispozitie o luna pentru a trimite jumatate din suma de 9.000 dolari.Va fi o lupta grea, contra cronometru...Inseamna multe: vize, bilete avion si acestea trebuiesc la bussines pentru ca sa poata Dan sa stea culcat din cauza la escare, caci doctorul a spus caci ii rezolva si escarele.
Va rugam sa fiti alaturi de noi!!!sunt speriata de timpul scurt, programarea este pentru 27 iulie 2009.

Doina Bita

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

am trimis o suma mica prin paypal

mult succes in mexic...eu am o prietena in veracruz, nu stiu unde mergeti voi, daca aveti nevoie de informatii poate ceva specific pt mexic , o pot intreba pe ea

sper sa se stranga banii necesari cit mai repede

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

doina, nu reusesc deloc sa deschid pagina de internet www.dan.starclub.ro

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim mult de tot!!!nici la noi nu se deschide , sa vorbesc cu Rall poate stie ea de ce nu vrea...
Au ajuns banii!!!

Aici mergem:http://www.celulestem-sua-romania.ro/index-6.html
daca resusim...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Se deschide in sfarsit , dar mai greu...nu stiu de ce...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Mamicilor, ma jutati si pe mine cu o 'mica' problema: cum pot sa donez o suma pe paypal? Am cont, l-am folosit pana acum pt tranzactii pe net, dar in acest caz cum fac?
Recunosc: tehnologia nu e punctul meu forte..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

draga didi, te loghezi la paypal cu usernameul si parola tale, dupa care undeva in stanga sus exista un "send money" ....dai click acolo si se deschide o ferestra in care ti se cere adresa de email a destinatarului, suma pe care vrei sa o trimiti si tipul de valuta ($, euro, etc)

dai click pe continue

in noua pagina te intreaba ce metoda de plata sa folosesti.....de regula este setat sa trimiti din contul tau bancar pe care l-ai folosit sa te inscrii, dar daca vrei, poti schimba cu un card de credit (bineinteles daca l-ai inscris)

pe aceeasi pagina ai optiunea de a scrie un scurt mesaj

daca totul este in ordine:adresa de email a destinatarului, suma, contul, mesajul, ultimul pas este sa dai clik pe Send Money

scrie-mi daca ai probleme



www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

In sfarsit, am reusit. Nu stiu ce tot imi spuneau acolo cu rata de schimb, cred, ...in fine.
Mamico, sa fiti puternici si luptati in continuare,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Didi multumim mult!!!Dan imi da putere, el are atata speranta si tarie!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Doina, a pus si sotul meu cativa banuti in contul vostru in Ron. E putin, dar speram sa se adune toata suma cat mai curand! Ii dorim multa sanatate lui Dan!

Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lora, va multumim mult!!!PUTIN CU PUTIN SE ADUNA MAREA!!!

CU AJUTORUL OAMENILOR VOM REUSI SA IMPLIM UN VIS: SA MEARAGA INTR-O ZI!!!

DOAMNE AJUTA!!!

Doina Bita

Mergi la inceput