Burtici fericite de septembrie-octombrie (213)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Din ciclul discutii cu medicul meu, i-am spus ca burtica se intareste seara si asa ramane (pe mine ma interesa daca astea sunt contractii), iar raspunsul lui a fost "seara trebuie sa se intareasca" (evident, nu burtica). Am vrut sa-i raspund "vai de cei carora numai seara...", da' am tacut sa nu-l jignesc in barbatie. Aaaaaaaa, la ultimul control Chiara se tinea cu ambele manutze de nasuc si am intrebat de ce face asa, la care medicul a spus ca probabil ii miros lui picioarele.

30+ Chiara Ada




Iulia 38+ cu "Tudorita Mihaita"
Romania- The land of choice
Poze
AMR 8 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Buna fetele.Eu nu-mi mai incap in piele de fericire.Am venit de la control si este totul perfect si a luat in greutate intr-o saptamana 410gr.Deci acum avem 2850-2880.A zis doctora ca a recuperat si pentru saptamana trecuta si a mai pus si ceva rezerva acolo.Sunt in al noualea cer.
Acum gata ma bag la recuperat

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Moni,

Si eu tot asa,optez pentru cel de lemn.Am vazut ca exista aparatoare speciale pentru patut(ca niste perne) si oricum in prima luna ei nu prea se misca ca sa se loveasca...

37Mihnea Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Pentru toate prietenele mele virtuale ...impreuna cu un brat de crizanteme ...o www.youtube.com/watch?v=LX1fiE0U1qA&feature=fvst" target="_blank">dedicatie superba.


Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David




Exact asta am ascultat aseara, era sotu' lovit de romantism...superba oricum

38+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Raluca (Paun) Tu ce spui, ai putea sa lucrezi de casa un 2 - 3 ore? 30+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


KINGA! KINGA!
NASTERE USOARA SI BEBELUS SANATOS, PAPACIOS SI NECOLICOS!





Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:

Moni, sa te duci sa le faci cate o poza la pisicutzi si sa le pui nume, sa vezi ce bine te vei simti dupa. si pe tine si pe pisoiasi.

Anomis, tocmai i-am spus tatei ca trebuie sa-i vad ca trebuiesc si ei botezati si sa vedem cum si a zis: "ce sa vedem?! unu' Tudorita si unu' Mihaita! Ar fi totusi o problema: sunt fetite"


Iulia 38+ cu "Tudorita Mihaita"
Romania- The land of choice
Poze
AMR 8 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Luto si multumesc oricum eu eram stresata sa nu se nasca mai devreme. Ca toata lumea zice ca am burta mare in comparatie cu cea pe care am avut-o la Ramo!
Asa ca acum m-am mai linistit.

Claucia pot sa te rog ceva?Vreau sa-i iau pat Ramonei dar imi trebuie ceva gen doua persoane care ziua sa se faca de o persoana. So intrebarea este ce fel de pat are Alessia?

Laura 36+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

"ce sa vedem?! unu' Tudorita si unu' Mihaita! Ar fi totusi o problema: sunt fetite"




Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

andrecluj belea mare dr tau

kemsy mai am putin si imi leg telefonul de incheietura mainii , azi noapte am crezut ca dau drumu la agitate pt tine

... fetelor , zau ca eu cand va vad cu 39+ si mai mult ma apuca tremuratul , huh , cum rezistati suratelor ?



Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput