Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetele avem ceva vesti? eu propun ca ultima zi in care se mai pot depune bani sa fie 30 nov. cine vrea sa trimita o poate face pana atunci si cred ca banii vor intra in cont pana in 5 dec.maxim. intre timp poate ne orientam catre altceva? nelia poate ne zici pe la ce cauze ai mai trimis tu, care ti-au atras atentia in mod special, poate ne orientam catre una din ele??
este timpul destul de scurt ar trebui sa luam o decizie cumva.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Acum vin de la banca....Purple sa imi spui si mie cand intra banii....mei io nu prea am treaba cu bancile , am intrebat-o pe aia si mi-a zis ca nu e nevoie de Swift si CNP-ul tau Purple...sper ca este ok.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

atunci eu pe 30 scot tot ce e in paypal...mai astept pana atunci in caz ca mai e cineva pe ultima suta de metri, care vrea sa doneze si are nevoie de paypal

ade nu da nici un semn? motanik i-ai dat PM? ce se intampla cu ea? si cu proiectul nostru? ne reprofilam?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si totusi....ce facem cu banii??? nicio propunere??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bulinuta propunerea ta este interesanta si se pare ca se preteaza la fondurile de care dispunem noi acum. inteleg ca este vorba doar de 40 de copii? in cazul asta cred ca se poate face un pachet cu mai mult de 50 lei/copil. vad ca ne potrivim si ca termen cu ei.
are cineva idee despre ce placuta vorbeste ade?? luminati-ma si pe mine va rog.
eu cred ca actiunile de genul celei propuse de bulinutza sunt mai in spiritul sarbatorilor care se apropie si bineinteles mai in spiritul lui Michael.
voi ce parere aveti?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am citit mail-ul si mi se pare foarte ok.Eu una sunt de acord cu propunerea Bulinutzei

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

de Paste in afara de cele 14 casute din giurgiu am fost si la o casa de batrani din Mironesti.
cei de acolo sunt ...tristi...si m-am gandit ca daca raman ceva fonduri sa le directionam catre acolo...le-am dus cate o punga cu cate un cozo, suc dulciuri..si imi pupau mainile

directorul de acolo, un tip ok mi s-a parut, m-a rugat sa le duc clor si detergent ptr masini automate cel mai ieftin...
si de Paste si de Craciun bani ramasi au fost detstinati cumparari de alimente pentru centrul de boli paleative sf irina din bucuresti
deci daca vreti putem face si asa


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

bulinuta si eu sunt de acord cu propunerea ta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bulinuta si mie mi-a placut propunerea si sunt de acord cu ea.
mj ai perfecta dreptate

acum sa vedem ce zic si restul fetelor.
pe lista initiala mai sunt cateva fete care s-au anuntat dar nu au donat. banuiesc ca si-au schimbat intentia, daca nu au mai zis nimic. oricum sunt binevenite oricand. daca nu mai pot material, macar cu sustinere si idei

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput