Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dana eu sunt de acord cu tine..... sa stabilim un termen si sa vedem daca primim vesti de la ade sau nu.


iar celelalte fete care au donat....ar trebui sa isi dea si ele cu parerea, eu chiar as vrea sa stiu si parerea lor

trebuie sa ne mobilizam intr-un sens sau altul



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Da, ca e gata noiembrie in curand.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

A dat cineva un pm la ade? Poate n-a mai intrat aici?
Imi cer scuze, nici eu nu am avut asa mult timp, daca aveti voi dati un pm la ea sa vedem ce se intampla, daca nu dau eu pe seara sau maine.
cati bani s-au strans in total?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motanik parca nelia zicea ca trimite la tine in plic...si tu in paypal....se mai aude ceva? mai sunt fete ce au anuntat ca trimit la tine? sau scot banii din paypal si ii trimit la purple?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nelia si Dana ziceau dar dana a trimis in Ro prin mama ei.
N-am primit nimic de la Nelia, nu stiu daca a trimis. Nelia?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

din ce am calculat eu la ce e scris pe pag 1 s-au adunat

300 euro
55 usd
1080 ron

purple ar trebui sa confirme

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Aoleu, am uitat complet de trimis bani. Daca as fi vazut subiectul, dar probabil ca Si am mai trimis pe la alte cauze pentru care s-au adunat bani, dar am uitat de Motanik... acum, problema mea este: e tirziu 1 decembrie? Eu atunci iau bursa, trimit 50$, dar doar atunci mai pot, ca am epuizat banii disponibili. Daca e tirziu, pot incerca sa fac rost si trimit mai devreme. Of, ce rau imi pare sa fi uitat tocmai de subiectul asta.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asadar, acum avem 1.298 Lei si 250 Eur.

Nu stiu ce mai ai tu oana in paypal; si aia sunt trecuti in fata, nu-i asa?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da purple...is trecuti acolo in fata ce am in paypal...is 30 euro si 10 usd la mine in paypal acum.

diferenta e ca fetele din afara ce au trimis euro pe pagina 1 is trecute cu euro, dar i-a convertit banca automat in lei si de aia e asa, insa pet total suma e la fel

o sa ii scot si ii trimit la tine sapt viitoare, ca nu cred ca mai trimite cineva. si o sa pun pe mail si extrasele de cont ca sa se vada cursul la care a facut schimbul banca.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ok. Totusi avem ceva banuti, asa pt. o cauza mai mica dar importanta, nu una mare




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput