THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Despre vanzarea de bilete http://new.music.yahoo.com/blogs/hiphopmediatraining/224209/michael-jacksons-this-is-it-is-a-best-pre-seller/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lori96 spune:

eu, iubitul si mama vrem sa mergem la pitesti, pentru ca in craiova nu ruleaza. e 15 lei biletul... dar nu ma simt ready sa vad filmul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lori, sa intelegem ca si mama ta e fan MJ .
drept sa va spun numai cand ma gandesc la momentul cand o sa inceapa filmul, mi-o ia pulsu nitel razna...astept insa de la fetele care merg pe 28, 29, 30 sa imi zica cum e senzatia ca sa stiu cum sa ma pregatesc sufleteste si cum sa abordez treaba cu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana....pe 28 negresit voi intra sa va spun cum a fost....imi pare rau ca nu am cum sa intru imediat ce se termina filmul de la 13,dar dupa cel il vad si pe cel d ela 16 intru si va anunt ( v-am zis ca pe 28 printr-un concurs de imprejurari am sa il vad de 2 ori )

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka....trebuie sa te pregatesti sufleteste......corasonu' tau o sa fie supus la palpitatii de doua ori...
abia astept sa dezbatem subiectu pe 28 seara...dupa 22 cand o sa ajung si eu acas'...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da...Lisa.Ma gandeam sa imi iau un Magne+B6 ca altceva nu vreau , ca sa imi pastrez cat de cat calmul...Sunt convinsa ca voi da la soricei la greu...of Doamne.....ce as fi preferat un concert real la O2

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

cine nu ar fi preferat lucrul asta?
mai anka...aseara cand ai facut prima propunere....heaven can wait parca.....primul lucru la care m-am gandit a fost: pt M raiul nu a mai vrut sa astepte....... DE CEEEE?

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

fetili...ce-i aici? concurs de ? ia...sa va vad zambetu'...poi M al nostru a stat 45 de ani pe scena sa ne faca sa zambim si sa ne simtim bine...si voi acu uitati tot? ia.....45 de ani de acu incolo.....sa va vad doar zambind si dansand pe muzica lui.....ce-i asta cu plansu? aveti voie doar la film...da si acolo nu mai mult de 15 min.
lisa nu tre sa fim egoiste. clar il voiam AICI cu noi, dar daca il iubim, il iubim si cand ii e bine lui, cand el e implinit si fericit acolo...unde o fii, nu doar cand e aici cu noi si ne simtim noi ok.

capus sus fetili si zambetele frumoase la control


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili, io una nu cetesc nimik aci pana nu vad si io filmu', nu vreau sa-mi fac idei preconcepute...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lori96 spune:

@oana: da, si mama e fan. acu ma intreaba zilnic de bilete, plecare, etc.

Mergi la inceput