THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Vroiam sa va spun ca pe siteul celor de la UTV e concurs in desfasurare, tb sa trimiteti o poza care sa arate ca sunteti fani MJ si puteti castiga un bilet la Los Angeles pt marea premiera.
Eu nu am nici o poza cu mine cu accesoriile MJ, acum imi dau seama, poate ar tb sa imi fac...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alchrista spune:

IMPORTANT

http://www.this-is-not-it.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mda....exact ce spuneam in urma cu ceva vreme.Producatorii au avut grija sa arate ce au vrut ei , nu un Michael obosit, slabit care sincer nu putea sustine in starea in care se afla atatea concerte.Ahhhh ca iar mi se urca toti piticii la cap cand ma gandesc la Randy Philips, Kenny Ortega si ceilalti sacali

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu stiu cat de bine informat e siteul asta care combate filmul dar cred ca adevarul e undeva la mijloc.
Mai ieri a iesit in presa parte din raportul autopsiei care zicea ca sanatatea lui Michael nu era subreda, avea doar un inceput de artrita la coloana si la degete, ceva normal pt o persoana de 50 de ani si nu avea probleme serioase.
Sunt de acord ca vom vedea in film parti din repetitii alese atent dar nu stiu daca neaparat sa ascunda faptul ca el nu era in forma (informatiile cu autopsia se bat cap in cap), cat ca sa arate lumii un perfectionist asa cum a fost toata viata lui. N-o sa-i condamn pe cei de la Aeg daca ni-l arata bun, in forma, cu zambetul pe buze, dansand si glumind - cred ca Michael nu ar fi vrut niciodata sa il vedem altfel.

Si sa nu uitam totusi ca, inainte de orice, turneul asta reprezenta si marea lui dorinta de a le arata copiiilor lui de ce este el atat de iubit. Nu si-o fi dorit 50 de spectacole dar macar la unul sigur a visat si cred ca pt el, pregatirea pana la ultimul amanunt era aceeasi fie ca urmau 50 concerte, fie ca urma unul singur. Nu credeti?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Sunt de acord ca la fel s-ar fi implicat fie ca era vorba de un concert fie ca era vorba de 50, ar fi vrut ca totul sa fie perfect.Pe mine ma doare ca l-au exploatat la maximum,l-au scurs de vlaga...si bucatareasa lui a spus intr-un interviu ca il munceau foarte mult pana la epuizare.Michael i se confesase cu cateva zile inaite si ii spusese ca ii e teama ca il vor omora.( they gonna kill me Kay)
De ce zici ca informatiile cu privire la autopsie se bat cap in cap? La ce te referi?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am vrut sa spun ca rezultatele de la autopsie, care spun ca era ok si nu avea probleme serioase, se bat cap in cap cu ce sustine siteul asta si nu numai el, si anume ca era epuizat din toate punctele de vedere, ca nu manca samd. Un doctor legist din LA parca a zis ca greutatea lui nu era de speriat, era ok.

Si imi aduc aminte acum, nu stiu exact unde am citit, despre declaratiile unor dansatori parca, ziceau ca Michael nu era multumit si mai cerea inca o repetitie si inca una... Chiar si in trailerul pt film zice la un moment dat let's do this just one more time...
Era perfectionist, dadea 100% pt marile lui iubiri, muzica si dansul, nu avea cum sa nu fie epuizat de munca. Uite la dansez pt tine de ex, pt alea 2-3 dansuri saptamanale concurentii muncesc 8-9 ore pe zi in continuu, de cate ori mai greu era in cazul lui MJ?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Motanik....ai dreptate, parerile despre starea lui de sanatate sunt impartite.Autopsia este cea mai relevanta dupa parerea mea...daca legistul a zis ca nu ii punea viata in pericol niciuna dintre afectiuni , atunci asa este.Si totusi ceva a mers prost....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai da, ceva-ul ala care a mers prost a fost cocktailul de sedative si anestezice.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

offf, asta am citit si eu legat de autopsie...ca nu avea probleme de sanatate, ca avea 65 kg, ceea ce e in regula pentru inaltimea lui, ca in afara operatiilor estetice nu avea nimic... si atunci de ce????

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetele off topic da` de mult vreau sa va intreb ceva...
Voi cum ati facut sa va puneti animatiile astea sub titulatura?ca nu stiuuuuu

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput