THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:


Pai da, ceva-ul ala care a mers prost a fost cocktailul de sedative si anestezice.

Asa este...offff oricat ar fi fost de sanatos cocktail-ul ala luat destul de des i-a fost fatal

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka daca te referi la fetele care au flori si stelute si alte animatii, sunt de la dnatiile pe care le-au facut pt diverse cazuri sustinute de DC




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai nu, ca nu cred ca a mai luat combinatia aia inainte. Probabil ca luand tot felul nu si-au mai facut efectul si el a dorit mereu ceva mai tare ca sa poata adormi, sa nu mai simta dureri de muschi/oase. Cred ca a fost prima si singura data cu combinatia asta, fatala.


Anka, daca pui mouseul pe animatiile alea o sa apara scris donator DC. Sunt simbolurile campaniilor organizate de DC de-a lungul timpului, de ex umbreluta aia e simbolul campaniei organizate pt sinistratii din Ro cand au fost inundatiile puternice de acum cativa ani. Fiecare in parte reprezinta o campanie.
Scuze de off topic.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am inteles...multumesc ca m-ati luminat...nu tiam treaba cu animatiile.
Ca sa raman on topic uite ce declara La Toya ieri


De cocktail, eu am inteles ca il cam lua de ceva vreme.Murray venea seara la el si ii administra propofol, dar inainte de asta lua ceva sedative

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai lua medicamente, dar nu pe toate alea pe care le-a luat in noaptea aia nenorocita...

Am vazut interviul cu LaToya, trebuie sa remarc si anume ca e foarte draguta si imi aduce aminte de Michael mult, aceeasi voce blanda. Despre ce zice am retinut ca intr-o luna sau doua o sa avem mai multe amanunte legate de ancheta, ca restul se stiu.



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ma uitam si eu la ea..desi nu pot sa zic ca mi-e foarte draga , are ochii mari la fel ca Michael, vocea blanda, pana si pielea ii este mult mai deschisa decat a celorlalti.
Sunt curioasa ce amanunte vor veni in luna urmatoare sau peste 2 luni.


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Asa e, e mai alba decat baietii si decat Rebbie si chiar decat Janet.

Ma intreb oare familia a urmarit cele 100 si ceva de ore filmate la repetitii?
Oare vor merge la film?
Copiii vor merge la film, oare?



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da am inteles ca familia va participa la premiera filmului la Los Angeles....nu stiu daca au vazut inregistrarile inainte.Doamne , nu vreau sa ma gandesc ce va fi in sufletul copiilor

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna...mai voi ati citit pe site-ul this is not it???...eu sincer nu reusesc sa imi revin dupa ce am citit marturiile..... si scrisorile fanilor followers pe care i le-au trimis lui M si care se pare ca le-ar fi citit in noaptea de 24 iunie...pana si eu si-au dat seama de starea in care era M....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

nu le-am citit, intru acum

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput