THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu vreau sa imi fac rezervare pe 2 nov la cluj, insa nu a aparut data, imi scrie ceva ciudat pe acolo....ori is eu nebuna ori au incurcat aia oalele. la zilele de rezervare e pus filmul cu MJ si sunt 29.09-1.10. is total in ceata

edit: am reusit. mi-am rezervat prin telefon. pentru 2 noiembrie, la ora 20.20. abia astept. o sa fim 5 persoane, mai mergem cu inca 3 prieteni

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu am rezervat pt 31 oct de la 5pm, abia astept, desi sunt convinsa ca o sa ies plansa rau de acolo.
La noi filmul o sa fie cam in toate cinematografele si biletele sunt la preturi normale de film, 8 lire. In Ro care sunt preturile?

Cory, la voi nu ruleaza? Daca nu il vezi la cinema probabil ca o sa-l iei f curand pe dvd, nu cred ca vor intarzia cu lansarea ca deh, trebuia sa bata fierul cat e cald, tot ce e cu Michael inca vinde bine.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

te-ai intors motanik!!!

si in Ro biletele au pret normal. eu am platit 14 lei, cam vreo 3.3 euro. eu ma asteptam sa fie mai mult, ca deh, asa e in Ro.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Si aici sunt preturi normale ca la oricare alt film,10$...voi merge si eu pe 29 octombrie,inca nu stiu ora,probabil 19...abia astept!!!




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Eu am rezervat pt. 31. oct., la ora 14.15, iar pretul este de 35 lei/bilet, la Liberty Center.

de ce oare o fi mai scump decat in alte parti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si la celelalte cinemauri din Buc unde ruleaza e tot asa de scump biletul albinuta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

In Timisoara, pentru data de 31.10. un bilet pentru adulti a costat 16 RON, iar pentru copii 13 Ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

albinutza la cinema din mall-uri in zilele de weekend biletul e mai mult cu 5 lei, in restul zilelor cred ca e 30 lei, mai sunt diferente de pret la premiere cred...daca poti schimba rezervarea intr-o zi din timpul saptamanii, faci economie de 5 lei/bilet.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

mj_girl, nu pot schimba, in cursul saptamanii nu avem cum sa mergem fiindca fata merge la scoala .
oricum noi abia asteptam sa vedem filmul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si eu ma tot caznesc sa gasesc un cinema in engleza sa fac rezervare on line. Nu de alta, dar zau ca nu vreau sa=l aud pe Michael vorbind in germana Pina aici. Asta NU!
Si-asa, uitandu-ma aici la TV la filme, am ajuns sa nu mai stiu vocile originale ale artistilor

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput