Gravidute prin FIV (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit, dragelor!

Iana, felicitari pt pereche! Cred ca esti atat de fericita! Sarcina usoara pe mai departe!

Pishko, te apropii rapid de nastere!Nu te ingrijoa cu circulara, si Natalia a avut!La ce spital vei naste?

Many, nu stiu dc vine acasa, stiu insa ca e foarte receptiv, mi-a dat nr de telefon la prima consultatie.

Castelana, ce draguta esti! Intr-adevar sambata face o luna, nu stiu cum a trecut. Multa sanatate mamei tale!

Pupici tuturor!

Baby

de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

FETELOR MULTUMESC PT. URARI.
INTR-ADEVAR SUNTEM FOARTE FERICITI CA O SA AVEM O PERECHE.


iana

21+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taty_ana spune:

iana, ce fericire poate fi mai mare?esti o norocoasa....burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iana_mari

Am revenit si noi dupa o minivacanta.
Am facut morfofetala si totul a iesit ok.
Am aflat si sexul.
IA UITATI-VA CE SEMNATURA AVEM,SUNTEM FOARTE BUCUROSI CA AVEM PERECHE.


iana

21+ si




buna,

felicitari pt pereche.....si eu am la fel....
am si eu un mare fix alimentat de toti din jurul meu, cum ca as avea burta cam mica.....ce greutate au copiii tai la 21 sapt?
ai mei au avut 370 si 350 g,erau un grafic....abia astept urmatoarea echo pt a vedea cemai fac si cum se dezvolta



28+ Dragos si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona2 spune:

Felicitari Iana, ce frumoooos..cred ca sunteti super incantati


19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Buna la toate fetele,

Va rog sa imi trimiteti si mie parola de la contul comun.

Multumesc frumos.



22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy30 spune:

fetelor am preluat acest link de la burtici de nov-dec si cred ca ne intereseaza pe toate , asa ca va invit sa semnati petitia pt acordarea indemnizatiei CIC la timp si nu dupa trei luni de la depunerea dosarului

http://www.petitieonline.ro/petitie-p47134046.html


Evy 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

GABITZA 35 nici eu nu am burta foarte mare.Baiatul are 380 gr.,iar fetita 360 gr.D-rul a zis ca este f. bine.

TATY_ANA ,SIMONA multumim.

EVY am semnat.

iana

21+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ellanik, am vazut mesajele tale insa am probleme cu messul, dupa ce il reinstalez iti dau de stire .
Evy, imi pare rau ca ai probleme, insa nu sunt de nerezolvat. Daca imi permiti un sfat, sa iei medicamentele dupa ce mananci, altfel sunt tare pacatoase si dau senzatie de voma si ameteli.Felicitari ptr. flacau
Eu am fost cam speriata de rezultatele echografice de ieri (ca bebe este mare) si azi am plecat sa termin cumparaturile mai am de luat doar cele de farmacie, dar este la coltul blocului. Tot mai sper sa prind 01.11.09, chiar daca ieri echo a dat ca DPN 29.10. Vom vedea.
Va pupic






34 + Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy30 spune:

Many de ce te sperii ?important este sa fie sanatos . voi mereu ati fost mai maricei .
eu zic sa stai linistita , cumintica si totul va fi perfect . oricum bebe va veni cand doreste el pe lume

cat despre mine , stau linistita , si totul trebuie sa fie bine
pupici

Evy 32+

Mergi la inceput